Jump to content
Dogomania
MALWA

Staruszka Nela - damy radę jej pomóc ? Juz bezpieczna w hoteliku u kikou

Recommended Posts

A Nelinka byla bardzo niegrzeczna. Mamy dwie kotki. Kotki chodzą sobie wolno, sa przyzwyczajone do psiaków, w domu chodzą bardziej "górą" czyli po meblach parapetach bo wiedzą ze psiaki lubia je czasem pogonić. Ostatnio jedna kicia skoczyła tak niefortunnie ze zaczepila sie łapką o furtkę, nie mogla jej wyjąć. Nela skoczyła z furią na Franczeskę, jak na polowaniu, jakby naprawde chciała zagryźć. Doskoczyłam i odpuściła ale w pysiu miała pelno kociej sierści. Kot przerażony dwa dni nie przyszedl nawet na obiad.  :-(

Czyli raczej nie polecamy do domu z malymi zwierzakami.

6 godzin temu, kikou napisał:

A Nelinka byla bardzo niegrzeczna. Mamy dwie kotki. Kotki chodzą sobie wolno, sa przyzwyczajone do psiaków, w domu chodzą bardziej "górą" czyli po meblach parapetach bo wiedzą ze psiaki lubia je czasem pogonić. Ostatnio jedna kicia skoczyła tak niefortunnie ze zaczepila sie łapką o furtkę, nie mogla jej wyjąć. Nela skoczyła z furią na Franczeskę, jak na polowaniu, jakby naprawde chciała zagryźć. Doskoczyłam i odpuściła ale w pysiu miała pelno kociej sierści. Kot przerażony dwa dni nie przyszedl nawet na obiad.  :-(

Czyli raczej nie polecamy do domu z malymi zwierzakami.

Uuuuuuii, s to sie Nela popisala.....

Dobrze, ze Franczeska uszla z zyciem

51 minut temu, elik napisał:

Nelunia ma co nieco kasy może przydałoby się wyróżnienie Neluni :)

47 minut temu, elik napisał:

Agnieszko, czy mogę wyróżnić ogłoszenie Neluini ?

Oczywiscie, ze mozna, a nawet trzeba :)