Jump to content
Dogomania

Nela zamieszkała w Przyborowie koło Nowej Soli ! Staruszka Nela - damy radę jej pomóc ? Juz bezpieczna w hoteliku u kikou


MALWA

Recommended Posts

7 godzin temu, Havanka napisał:

Agnieszko, już wcześniej przygotowałam dla Neli tekst do ogłoszeń i czekałam na sygnał, zeby ruszyć z ogłoszeniami. Ela ma teraz sporo obowiązków, więc może ja odciążę ją trochę?

Czarodziejko kochana  czar.gif.debbd5f046ad971faeca550c21382a00.gif    

Sama jesteś, że tak powiem brzydko, ale adekwatnie, zawalona robocizną, a chcesz mi pomóc. Cała Ty   5a6271ba440ba_serce10.jpg.4c7b1d56dd043b43205e62c3f8453886.jpg

Eluniu, dziękuję Ci serdecznie  5a62716945d5f_serce1.gif.83f348590d5d646afe9c261f2377e489.gif

Masz szczęśliwą rękę do ogłoszeń więc pewnie i tym razem Nelcia wkrótce spocznie w sercach i na kolankach kochających ją opiekunów.

5a62724813df9_gifDzikuj))).gif.d4fb79db89493f595f25ca3a9e115527.gif

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, elik napisał:

Czarodziejko kochana  czar.gif.debbd5f046ad971faeca550c21382a00.gif    

Sama jesteś, że tak powiem brzydko, ale adekwatnie, zawalona robocizną, a chcesz mi pomóc. Cała Ty   5a6271ba440ba_serce10.jpg.4c7b1d56dd043b43205e62c3f8453886.jpg

Eluniu, dziękuję Ci serdecznie  5a62716945d5f_serce1.gif.83f348590d5d646afe9c261f2377e489.gif

Masz szczęśliwą rękę do ogłoszeń więc pewnie i tym razem Nelcia wkrótce spocznie w sercach i na kolankach kochających ją opiekunów.

5a62724813df9_gifDzikuj))).gif.d4fb79db89493f595f25ca3a9e115527.gif

Elu, chętnie zrobię ogłoszenia, bo tylko w taki sposób mogę pomóc. Poczekam jeszcze na zdjęcia Neli i będziemy szukać domku !

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Havanka napisał:

Elu, chętnie zrobię ogłoszenia, bo tylko w taki sposób mogę pomóc. Poczekam jeszcze na zdjęcia Neli i będziemy szukać domku !

Bardzo dziękuję moja imienniczko :)P

Ładne zdjęcia Neluni bardzo są potrzebne.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, elik napisał:

Bardzo dziękuję moja imienniczko :)P

Ładne zdjęcia Neluni bardzo są potrzebne.

No to się rozpędziłam z ogłoszeniami. Mam tekst ale nie ma jeszcze zdjęć...

Nela czeka na Twoja miłość i ciepły kącik...

Siedem długich, mroźnych zim, siedem upalnych lat, w betonowym boksie schroniska, na odmianę losu czekała Nela, suczka w średnim wieku. Pyszczek lekko posiwiały, oczy smutne, wciąż błagały o dom. Pogodzona ze swym nędznym losem, lizała przez kraty ręce wolontariuszce, która ją odwiedzała. Dzięki właśnie tej osobie i zdjęciom, które zrobiła, udało się zorganizować dla niej pomoc. Obecnie Nela mieszka w hoteliku dla psów i poznaje uroki normalnego, psiego życia. Stała się radosna, uwielbia kontakt z człowiekiem i zabawy z innymi psami. Bardzo grzeczna, posłuszna, potrafi zachować czystość w mieszkaniu. Jest zdrowa, wysterylizowana, zaszczepiona i odrobaczona - gotowa na nowe życie.

Większość ludzi szuka młodych, rasowych psów. A ja pytam, w czym są gorsze te starsze i bez rodowodu? Czy nie są wierne i nie potrafią kochać? Wręcz przeciwnie, doceniają każde dobro, które otrzymują od człowieka.

Jeżeli zechcesz dać Neli dom i dużo miłości, na którą w pełni zasługuje, zadzwoń pod numer podany w ogłoszeniu. W razie potrzeby, pomożemy w transporcie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.01.2018 o 09:26, Havanka napisał:

Elu, chętnie zrobię ogłoszenia, bo tylko w taki sposób mogę pomóc. Poczekam jeszcze na zdjęcia Neli i będziemy szukać domku !

 

22 godziny temu, elik napisał:

Bardzo dziękuję moja imienniczko :)P

Ładne zdjęcia Neluni bardzo są potrzebne.

Dziekuje za pomoc dla naszego Eliczka !

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Havanka napisał:

No to się rozpędziłam z ogłoszeniami. Mam tekst ale nie ma jeszcze zdjęć...

Nela czeka na Twoja miłość i ciepły kącik...

Siedem długich, mroźnych zim, siedem upalnych lat, w betonowym boksie schroniska, na odmianę losu czekała Nela, suczka w średnim wieku. Pyszczek lekko posiwiały, oczy smutne, wciąż błagały o dom. Pogodzona ze swym nędznym losem, lizała przez kraty ręce wolontariuszce, która ją odwiedzała. Dzięki właśnie tej osobie i zdjęciom, które zrobiła, udało się zorganizować dla niej pomoc. Obecnie Nela mieszka w hoteliku dla psów i poznaje uroki normalnego, psiego życia. Stała się radosna, uwielbia kontakt z człowiekiem i zabawy z innymi psami. Bardzo grzeczna, posłuszna, potrafi zachować czystość w mieszkaniu. Jest zdrowa, wysterylizowana, zaszczepiona i odrobaczona - gotowa na nowe życie.

Większość ludzi szuka młodych, rasowych psów. A ja pytam, w czym są gorsze te starsze i bez rodowodu? Czy nie są wierne i nie potrafią kochać? Wręcz przeciwnie, doceniają każde dobro, które otrzymują od człowieka.

Jeżeli zechcesz dać Neli dom i dużo miłości, na którą w pełni zasługuje, zadzwoń pod numer podany w ogłoszeniu. W razie potrzeby, pomożemy w transporcie.

Piekanie dzekuje za tekst - chwyta za serducho. 

Moj tekst jest taki zwykly, choc bardzo staralam sie,kiedy go pisalam.

Mysle, ze przy takim tekscie sunia musi znalezc dom !

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Havanka napisał:

No to się rozpędziłam z ogłoszeniami. Mam tekst ale nie ma jeszcze zdjęć...

Nela czeka na Twoja miłość i ciepły kącik...

Siedem długich, mroźnych zim, siedem upalnych lat, w betonowym boksie schroniska, na odmianę losu czekała Nela, suczka w średnim wieku. Pyszczek lekko posiwiały, oczy smutne, wciąż błagały o dom. Pogodzona ze swym nędznym losem, lizała przez kraty ręce wolontariuszce, która ją odwiedzała. Dzięki właśnie tej osobie i zdjęciom, które zrobiła, udało się zorganizować dla niej pomoc. Obecnie Nela mieszka w hoteliku dla psów i poznaje uroki normalnego, psiego życia. Stała się radosna, uwielbia kontakt z człowiekiem i zabawy z innymi psami. Bardzo grzeczna, posłuszna, potrafi zachować czystość w mieszkaniu. Jest zdrowa, wysterylizowana, zaszczepiona i odrobaczona - gotowa na nowe życie.

Większość ludzi szuka młodych, rasowych psów. A ja pytam, w czym są gorsze te starsze i bez rodowodu? Czy nie są wierne i nie potrafią kochać? Wręcz przeciwnie, doceniają każde dobro, które otrzymują od człowieka.

Jeżeli zechcesz dać Neli dom i dużo miłości, na którą w pełni zasługuje, zadzwoń pod numer podany w ogłoszeniu. W razie potrzeby, pomożemy w transporcie.

Dopiero przed chwilą się obudziłam :) Od wczorajszego popołudnia do teraz, z małymi przerwami, odsypiałam zaległości w spaniu.  Wstałam i  od razu zabieram się za bazarek, ale jeszcze zaglądnęłam do psiaczków  :)

Piękny tekst :) Bardzo serdecznie dziękujemy  5a6467c2e6a4c_kwiatki8.jpg.4d379bd4cdb65c7e712290f99766ae5e.jpg

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Poker napisał:

MALWO, na jakie konto mam wpłacić kasę z bazarku ? niestety tylko całe 35 zł .

Nie mów niestety, każda złotówka jest na wagę złota i bardzo gorąco dziękujemy za pomoc dla Neluni    5a6467c2e6a4c_kwiatki8.jpg.4d379bd4cdb65c7e712290f99766ae5e.jpg  

Nr konta zaraz podam na PW.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, elik napisał:

Nie mów niestety, każda złotówka jest na wagę złota i bardzo gorąco dziękujemy za pomoc dla Neluni    5a6467c2e6a4c_kwiatki8.jpg.4d379bd4cdb65c7e712290f99766ae5e.jpg  

Nr konta zaraz podam na PW.

 

Elik dziękuję za podanie konta do wpłat.

Tak zakręciłam się przy bazarku dla Gwiazdki i Ulvehin, że kompletnie wypadło mi to z głowy, by podać konto.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...