Jump to content
Dogomania

Nela zamieszkała w Przyborowie koło Nowej Soli ! Staruszka Nela - damy radę jej pomóc ? Juz bezpieczna w hoteliku u kikou


MALWA

Recommended Posts

Męczymy się  z cieczką. Sunieczka grzeczna i miła ale z cieczką w sporym stadku, mimo ze większość kastrowana, (większość to jednak nie wszyscy) wywołuje chwilowo spory chaos. Staram sie niunie oddzielać i umawiam ją na pierwszy mozliwy termin na sterylke. Tak?

 

Link to comment
Share on other sites

50 minut temu, kikou napisał:

Męczymy się  z cieczką. Sunieczka grzeczna i miła ale z cieczką w sporym stadku, mimo ze większość kastrowana, (większość to jednak nie wszyscy) wywołuje chwilowo spory chaos. Staram sie niunie oddzielać i umawiam ją na pierwszy mozliwy termin na sterylke. Tak?

 

A w książeczce jest sterylka...

Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, ewu napisał:

Elu suni nie było w schronisku a  w książeczce wpisana sterylka i to w 2012....

 

36 minut temu, b-b napisał:

A może to nie jej książeczka?

No właśnie, może to wcale nie jest jej książeczka. Sprawdźcie czy inne dane się zgadzają - wiek, rodzaj sierści, kolor.

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam do sunieczki po blisko tygodniowej nieobecności.

W poniedziałek w nocy po zasłabnięciu trafiłam do szpitala, wyszłam w piątek. Teraz jestem tu znowu, i mam nadzieję, że już tak zostanie.

Dziękuję wszystkim, którzy dzielnie pilnują wątku !

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.12.2017 o 17:31, elik napisał:

13.12. na konto suni  wpłynęła kwota 390,00 zł   z bazarku zorganizowanego przez Havanka.

Bardzo serdecznie dziękujemy Havanko kochana :)

5a33f8e90302d_dzikuj.png.e8da2756822416b0b5875f9f7f976c96.png

Dziękuję za bazarek, z którego pozyskano tak ogromną kwotę dla suczki !

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, kikou napisał:

Męczymy się  z cieczką. Sunieczka grzeczna i miła ale z cieczką w sporym stadku, mimo ze większość kastrowana, (większość to jednak nie wszyscy) wywołuje chwilowo spory chaos. Staram sie niunie oddzielać i umawiam ją na pierwszy mozliwy termin na sterylke. Tak?

 

Cieczka minie, nawet ucieszyło mnie to, ze to jest cieczka, a nie ciąża, bo i tak było możliwe, że ona już została zaciążona w schronie.....

Proszę umawiaj sterylkę, niech sie3 lepiej sunia już nie męczy...

 

 

Link to comment
Share on other sites

33 minuty temu, MALWA napisał:

Zaglądam do sunieczki po blisko tygodniowej nieobecności.

W poniedziałek w nocy po zasłabnięciu trafiłam do szpitala, wyszłam w piątek. Teraz jestem tu znowu, i mam nadzieję, że już tak zostanie.

Dziękuję wszystkim, którzy dzielnie pilnują wątku !

Zdrowia życzę :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...