Jump to content
Dogomania

Nela zamieszkała w Przyborowie koło Nowej Soli ! Staruszka Nela - damy radę jej pomóc ? Juz bezpieczna w hoteliku u kikou


MALWA

Recommended Posts

Na koncie suni pojawiły się nowe wpłaty

.    .    . .30,00 zł  -  iwstar58  XI, XII.2017   I.2018   -  2.12.

. .    .    . .20,00 zł  -  iwstar58  na pokrycie kosztów transportu   -  2.12.

. .    .    . .50,00 zł  -  koja   -  4.12.

. .    .    . .10,00 zł  -  elficzkowa  -  4.12.

Aktualnie na koncie suni jest okrągła kwota 1.000,00 zł.

Bardzo serdecznie dziękujemy

5a25617a3bdfa_kwiatki6.gif.01e2214666d04abed97e55be4cf24c4d.gif

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, ewu napisał:

Dojazd do Wrocławia 150 zł.

MALWA podam Ci na pw konto Pani , która ją wiozła.

 

6 minut temu, MALWA napisał:

Ok. Dziekuje

Kochane myślę, że nie ma sensu, żeby dane krążyły. Kasa suni  jest u mnie więc prześlij Basiu te dane bezpośrednio do mnie.

Ustalmy może, że MALWA będzie zlecać mi komu i ile mam wypłacić, bo to Ona jest osobą decyzyjną w sprawie suni, natomiast dane do przelewu kierujcie bezpośrednio do mnie. Myślę, że tak będzie najprościej i najszybciej :)

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Basia1244 napisał:

Cześć! Kosztu dojazdu z Wrocławia do kikou nie ma - i tak jechałam, więc to było "przy okazji" Natomiast na bank przyda się wsparcie dla suni u kikou i na tym się skupcie :)

Dziekuje za tak wspanialy gest i za zawiezienie suczki do kikou.

Zaraz pisze pw.

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, elik napisał:

Na koncie suni pojawiły się nowe wpłaty

.    .    . .30,00 zł  -  iwstar58  XI, XII.2017   I.2018   -  2.12.

. .    .    . .20,00 zł  -  iwstar58  na pokrycie kosztów transportu   -  2.12.

. .    .    . .50,00 zł  -  koja   -  4.12.

. .    .    . .10,00 zł  -  elficzkowa  -  4.12.

Aktualnie na koncie suni jest okrągła kwota 1.000,00 zł.

Bardzo serdecznie dziękujemy

5a25617a3bdfa_kwiatki6.gif.01e2214666d04abed97e55be4cf24c4d.gif

Super!

Calkiem spora kwota jest na koncie suczki !

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, elik napisał:

 

Kochane myślę, że nie ma sensu, żeby dane krążyły. Kasa suni  jest u mnie więc prześlij Basiu te dane bezpośrednio do mnie.

Ustalmy może, że MALWA będzie zlecać mi komu i ile mam wypłacić, bo to Ona jest osobą decyzyjną w sprawie suni, natomiast dane do przelewu kierujcie bezpośrednio do mnie. Myślę, że tak będzie najprościej i najszybciej :)

Popieram, bedzie po prostu szybciej. 

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, elik napisał:

 

Kochane myślę, że nie ma sensu, żeby dane krążyły. Kasa suni  jest u mnie więc prześlij Basiu te dane bezpośrednio do mnie.

Ustalmy może, że MALWA będzie zlecać mi komu i ile mam wypłacić, bo to Ona jest osobą decyzyjną w sprawie suni, natomiast dane do przelewu kierujcie bezpośrednio do mnie. Myślę, że tak będzie najprościej i najszybciej :)

Dobrze Elu:)

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, wiolhelm170 napisał:

A moja wplata nie doszła? 

Przepraszam Cię najmocniej, nie zauważyłam Twojego postu   5a25d10474f87_gifniewinny.gif.6ab6f48ebb7f74e75a1dad7029b9c61b.gif

Twoja wpłata oczywiście jest na koncie sunieczki i zawiadamiałam o tym  kilka stron wcześniej - na str. 10.

Na pierwszej stronie wątku jest post rozliczeniowy

i mam prośbę do wpłacających, sprawdzajcie tam swoje wpłaty i bardzo proszę o informację gdy jakiejś brakuje. Będę niezmiernie wdzięczna. Z tym, że bardzo proszę dajcie mi i bankowi nieco czasu powiedzmy 4-5 dni od zrobienia przelewu.

 

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Havanka napisał:

Odwiedzam z rana naszą sunię i chcę przypomnieć, ze jeszcze przez dwa dni można ofiarować jej świąteczną cegiełkę. Może ktoś chciałby wspomóc sunię?

Link w moim podpisie.

Przypominamy bazarek dla naszej suczki !

Link to comment
Share on other sites

Tak jak Magda wspomniała sunieczka Nela(?) to wspaniala psinka, bystra cicha i czysta, taka dojrzała supertowarzyszka dla spokojnej dojrzałej osoby. Sunia nie lubi głośnych dźwięków ani chaosu, dobrze widzi i słyszy. Jest mądrutka, w pierwszy dzień siedziała grzecznie w kąciku i obserwowała gdzie to ona się znalazła. Jakieś 2 godzinki zajeło jej rozpracowanie klapki dla psów na podwórko, zaczeła z niej chętnie korzystać. Najpierw trochę biegałam za nią po podwórku bo balam się czy przypadkiem nie lubi się wspinac albo podkopywać ale nic z tych rzeczy. Niunia odrazu pojęła ze dworek jest zimny i mokry i szybciutko sama zaczęła wracać do domu. 

Straszna z niej łakomczuszka, dziewczynka ma sporą nadwagę i koooocha jedzonko. Jej miseczka jest pierwsza pusta i zawsze jest chętna na dokładkę. Ale jest bardzo łagodna nawet jak jej demencyjny staruszek wsadzil łepek do miski nie była zła tylko z boczku jadła  dalej.

Tak jak pisałyście niunia nie jest bardzo sędziwa, jest raczej gdzieś na półmetku niż u kresu drogi. 

Słodziutka, zawsze chętna na całuska i głaskanie, narazie dość nieśmiało merda ogonkiem ale juz merda. :-)

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.12.2017 o 11:12, Basia1244 napisał:

Cześć! Kosztu dojazdu z Wrocławia do kikou nie ma - i tak jechałam, więc to było "przy okazji" Natomiast na bank przyda się wsparcie dla suni u kikou i na tym się skupcie :)

Dziękujmykwiatek.gif  no to się skupiamy ;)  ta dziewczyna ma coś w sobie!... jest...jakaś...wyjątkowaokok.gif

Z ciekawością zagladałam ,czekalam kiedy Kikou napisze pierwsze wrażenia z domu, jakie będą? czasem się zdarza ,ze mogą być inne/ różnie się po prostu zachowują w różnych domkach/  jednak ... ona jest naprawdę ...wyjątkowaok.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Do weta wstepnie czwartek jesteśmy umówione, zrobimy morfologie, biochemie, obejrzymy cyculki itd

A dziewuszka jeszcze tak słabo pozuje, narazie kącik przy drzwiach zamieniła na posłanko w kuchni ale juz parę razy zaglądała do pokoju. Myślę że w domu gdzie bylaby sama z miłym człowiekiem już dawno by się całkiem otworzyła, niestety u nas jest cala gromadka psiaków i ciągły gwar i chaos i to ją troszkę onieśmiela. Muszę przyznać ze zanim dzisiaj zajrzalam na dogo na bazarek wołalam do niej Hela wzmacniając to za każdym razem smakołykami i natychmiast załapała. 

20171205_200849-1.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...