Jump to content
Dogomania

Nela zamieszkała w Przyborowie koło Nowej Soli ! Staruszka Nela - damy radę jej pomóc ? Juz bezpieczna w hoteliku u kikou


MALWA

Recommended Posts

A Nelinka byla bardzo niegrzeczna. Mamy dwie kotki. Kotki chodzą sobie wolno, sa przyzwyczajone do psiaków, w domu chodzą bardziej "górą" czyli po meblach parapetach bo wiedzą ze psiaki lubia je czasem pogonić. Ostatnio jedna kicia skoczyła tak niefortunnie ze zaczepila sie łapką o furtkę, nie mogla jej wyjąć. Nela skoczyła z furią na Franczeskę, jak na polowaniu, jakby naprawde chciała zagryźć. Doskoczyłam i odpuściła ale w pysiu miała pelno kociej sierści. Kot przerażony dwa dni nie przyszedl nawet na obiad.  :-(

Czyli raczej nie polecamy do domu z malymi zwierzakami.

 

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, kikou napisał:

A Nelinka byla bardzo niegrzeczna. Mamy dwie kotki. Kotki chodzą sobie wolno, sa przyzwyczajone do psiaków, w domu chodzą bardziej "górą" czyli po meblach parapetach bo wiedzą ze psiaki lubia je czasem pogonić. Ostatnio jedna kicia skoczyła tak niefortunnie ze zaczepila sie łapką o furtkę, nie mogla jej wyjąć. Nela skoczyła z furią na Franczeskę, jak na polowaniu, jakby naprawde chciała zagryźć. Doskoczyłam i odpuściła ale w pysiu miała pelno kociej sierści. Kot przerażony dwa dni nie przyszedl nawet na obiad.  :-(

Czyli raczej nie polecamy do domu z malymi zwierzakami.

 

Uuuuuuii, s to sie Nela popisala.....

Dobrze, ze Franczeska uszla z zyciem

Link to comment
Share on other sites

51 minut temu, elik napisał:

Nelunia ma co nieco kasy może przydałoby się wyróżnienie Neluni :)

 

47 minut temu, elik napisał:

Agnieszko, czy mogę wyróżnić ogłoszenie Neluini ?

Oczywiscie, ze mozna, a nawet trzeba :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...