Jump to content
Dogomania

Foksik i Figa - zwrot szczeniaków z adopcji, powodem jest alergia u dziecka


MALWA

Recommended Posts

OOO, pańcia Foksia się ujawniła. Witamy , będziemy się cieszyć z relacji o naszym wspólnym pupilku.

Ja to jestem babcią Foksia, bo miałam w domku tymczasowym jego tatusia, Gucia. Okazał się wspaniałym pieskiem i ma już bardzo dobry domek we Wrocławiu.

Liczymy na zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

OOO, pańcia Foksia się ujawniła. Witamy , będziemy się cieszyć z relacji o naszym wspólnym pupilku.

Ja to jestem babcią Foksia, bo miałam w domku tymczasowym jego tatusia, Gucia. Okazał się wspaniałym pieskiem i ma już bardzo dobry domek we Wrocławiu.

Liczymy na zdjęcia.

IMG-20171218-WA0018.thumb.jpeg.03f39699c0949c95511c1534714cbed4.jpeg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Foksikowa mama napisał:

Witam ,tak na prawdę to ja jestem ,,mamą " Foksika .Póki do mnie nie dojedzie ma najwspanialsze niańki na świecie :) 

Haha może i jesteś jego mamusią ale na razie mam go ja i jestem szaleńczo w nim zakochana zresztą nie tylko ja.Więc nie wiem moja droga czy do Ciebie Foksunio dotrze hihihi

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

To może ,żeby się obyło bez wydziedziczania i kłótni w rodzinie, zaadoptujecie siostrzyczkę Foksia, Figunię? Z pewnością , gdy zazna miłości  będzie taka słodka jak jej braciszek i tatuś.

Zabralibyśmy chętnie Figunię ,ale mamy w domu mężczyznę na dodatek mówiącego dość donośnym głosem .Nie chcielibyśmy maleńkiej narażać na kolejny stres . Ja będę pytała znajomych ,może ktoś zaopiekuje się tą kruszynką .

 

 

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, anecik napisał:

Ale się rodzinnie zrobiło :)

Figunia też wyjdzie na "ludzi" Czasu więcej potrzebuje i tyle - nie jej wina że ją ktoś tak skrzywdził w przeciągu króciutkiego życia.

Z całą pewnością wyjdzie na ,,ludzi".Będę mocno trzymała kciuki.Bo na pewno jest ona tak samo wspaniała jak nasz kochany Foksiu,który już smacznie śpi z moim synkiem w łóżku.Pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Liszka23 napisał:

Z całą pewnością wyjdzie na ,,ludzi".Będę mocno trzymała kciuki.Bo na pewno jest ona tak samo wspaniała jak nasz kochany Foksiu,który już smacznie śpi z moim synkiem w łóżku.Pozdrawiamy

Jest równie wspaniała tylko skrzywdzona.

 

Wyprzytulać i wycałować maleńtasa od nas proszę.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Foksikowa mama napisał:

Zabralibyśmy chętnie Figunię ,ale mamy w domu mężczyznę na dodatek mówiącego dość donośnym głosem .Nie chcielibyśmy maleńkiej narażać na kolejny stres . Ja będę pytała znajomych ,może ktoś zaopiekuje się tą kruszynką .

 

 

Sądzę ,że Figunia by się przekonała i do mężczyzny , byle był ciepły i łagodny.  Mój mąż też ma donośny głos , ale do tymczasek bojących się panów potrafi nawet ciszej mówić. Czego się nie robi dla idei.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, anecik napisał:

Jest równie wspaniała tylko skrzywdzona.

 

Wyprzytulać i wycałować maleńtasa od nas proszę.

Biedulka nie wyobrażam sobie jak można tak skrzywdzić zwierzątko.Ps oczywiście że wyprzytulam i wycałuje tak naprawdę nic innego od wczoraj nie robię:)

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Poker napisał:

Sądzę ,że Figunia by się przekonała i do mężczyzny , byle był ciepły i łagodny.  Mój mąż też ma donośny głos , ale do tymczasek bojących się panów potrafi nawet ciszej mówić. Czego się nie robi dla idei.

Niestety ,ale nasz domowy mężczyzna pewnych rzeczy nie potrafi zrozumieć .Ja już pytam znajomych ,bo na prawdę bym chciała żeby Figunia miała najlepszy domek na świecie.Na Fb jest strona mikropsy do adopcji ,może by tam spróbować dać ogłoszenie .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...