Jump to content
Dogomania

Foksik i Figa - zwrot szczeniaków z adopcji, powodem jest alergia u dziecka


MALWA

Recommended Posts

Przed chwilą, Figunia napisał:

Myslalam o tym, ze gdyby zobaczyla ja na zywo... Takie gdybanie. Ale w glowie mi sie nie miesci, jak mozna sie w tak cudnej Istocie nie zakochac, no nie pojmuje tego...

No tak na żywo może byłoby inaczej. Proponowałam spotkanie , Pani obiecała przemyśleć ale na razie cisza...

Link to comment
Share on other sites

Dżeki ma około 5 miesięcy, będzi docelowo średniej wielkości. Jest odrobaczony, czyściutki. W przyszłym tygodniu ma być zaszczepiony.

Zachowuje czystość, ładnie chodzi na smyczy, lubi inne psy, na koty nie reaguje, uwielbia dzieci, spokojnie zostaje sam w domu.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, ewu napisał:

Dżeki ma około 5 miesięcy, będzi docelowo średniej wielkości. Jest odrobaczony, czyściutki. W przyszłym tygodniu ma być zaszczepiony.

Zachowuje czystość, ładnie chodzi na smyczy, lubi inne psy, na koty nie reaguje, uwielbia dzieci, spokojnie zostaje sam w domu.

Hihihi ewu wątki Ci się już mylą :)  :)

 

Foksik nie wie że jutro jego szczęśliwy dzień. Będę buczeć po nim :( Mój maleńtas kochany.

Link to comment
Share on other sites

49 minut temu, anecik napisał:

Hihihi ewu wątki Ci się już mylą :)  :)

 

Foksik nie wie że jutro jego szczęśliwy dzień. Będę buczeć po nim :( Mój maleńtas kochany.

Boże ja już do leczenia się nadaję:)

Państwo od Foksika już nie mogą się jutra doczekać.

Link to comment
Share on other sites

46 minut temu, Poker napisał:

Tyśka, machnij jakiś proszę , bo się marnuje wyróżnione ogłoszenie na OLX.Figa

Ojj, dzisiaj coś mi nie idzie :(

Figa (7msc, 5kg) to uosobienie delikatności i dziewczęcości. Można by powiedzieć: taka idealna sunia na podusie.
Bo jest taka malusia, słodziusia i kochana. Kocha się przytulać i kraść serduszka ludzi. Choć jak to delikatna i wrażliwa dziewczynka, początkowo - zwłaszcza przy mężczyznach, jest onieśmielona i potrzebuje czasu, miłości i cierpliwości, by przekonać się, że ma do czynienia z dżentelmanami i może zaufać. 

Jest jeszcze psim dzieckiem, więc dopiero poznaje świat - jednak jest wdzięczną i pojętną uczennicą, szybko się uczy zasad życia z człowiekiem. Już coraz lepiej wychodzi jej trening czystości, choć zdarzają się jej jeszcze malutkie wpadki. 

Figa może zamieszkać w domu, gdzie jest już zrównoważony pies albo kot. Z racji na jej delikatność, polecamy ją raczej do domu z większymi dziećmi - szalejące maluchy mogą ją trochę przytłaczać, bo sama jest psim dzieckiem.

Figa jest już odrobaczona, odpchlona i zaszczepiona.
Szukamy jej najlepszego domu, dlatego przy adopcji obowiązuje spotkanie przed/adopcyjne, podpisanie umowy oraz zobowiązanie się do sterylizacji po osiągnięciu przez Figunię dojrzałości płciowej. Nie zostanie wydana na podwórze do budy ani jako zabawka dla dziecka.
 

 

Link to comment
Share on other sites

  •  
  • ewu
  • Members
  • 696
  • 24811 postów

Malutka, 5-cio kilowa Figa szuka kochającego, odpowiedzialnego domu. Figa ma 7 miesięcy , jest odrobaczona i zaszczepiona na wirusówki.

Figunia jest prześlicznym ,  cudnym  psiakiem niestety zanim trafiła do domu tymczasowego przebywała w domu , w którym nie była dobrze traktowana.

Figa na początku obawia się mężczyzn ale z czasem  otoczona miłością z pewnością  się  do nich przekona.

Poza tym to słodki , uroczy przytulak. Figa zachwuje czystość, jest przyjazna wobec innych psów , nie zwraca uwagi na koty.

Przed adopcją obowiązuje wizyta przed adopcyjna.

Kontakt w sprawie adopcj:

podaj do mnie:) 

Jeśli można to teżna śląskie

Dziękuję:)

 

 

To tekst Ewu z wczoraj

Link to comment
Share on other sites

50 minut temu, anecik napisał:
  •  
  • ewu
  • Members
  • 696
  • 24811 postów

Malutka, 5-cio kilowa Figa szuka kochającego, odpowiedzialnego domu. Figa ma 7 miesięcy , jest odrobaczona i zaszczepiona na wirusówki.

Figunia jest prześlicznym ,  cudnym  psiakiem niestety zanim trafiła do domu tymczasowego przebywała w domu , w którym nie była dobrze traktowana.

Figa na początku obawia się mężczyzn ale z czasem  otoczona miłością z pewnością  się  do nich przekona.

Poza tym to słodki , uroczy przytulak. Figa zachwuje czystość, jest przyjazna wobec innych psów , nie zwraca uwagi na koty.

Przed adopcją obowiązuje wizyta przed adopcyjna.

Kontakt w sprawie adopcj:

podaj do mnie:) 

Jeśli można to teżna śląskie

Dziękuję:)

 

 

To tekst Ewu z wczoraj

Ja nie wiem czy jest dobry, nie mam głowy do pisania tekstów.

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam na watek po blisko tygodniowej nieobecności.

W poniedziałek w nocy po zasłabnięciu trafiłam do szpitala, wyszłam w piątek. Teraz jestem tu znowu, i mam nadzieję, że już tak zostanie.

Dziękuję wszystkim, którzy dzielnie pilnują wątku !

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, MALWA napisał:

Zaglądam na watek po blisko tygodniowej nieobecności.

W poniedziałek w nocy po zasłabnięciu trafiłam do szpitala, wyszłam w piątek. Teraz jestem tu znowu, i mam nadzieję, że już tak zostanie.

Dziękuję wszystkim, którzy dzielnie pilnują wątku !

hej, hej tak nie wolno. MALWA trzymaj się jesteś tu potrzebna.

Link to comment
Share on other sites

Skomponowałam taki tekst

Malutka Figa szuka kochającego domu.

Figa to   7. miesięczne psie dziecko, więc dopiero poznaje świat. Jest wdzięczną i pojętną uczennicą, szybko się uczy zasad życia z człowiekiem. Coraz częściej zachowuje  zachowuje czystość choć malutkie wpadki jeszcze się zdarzają.Do psów przyjazna, na koty nie zwraca uwagi.

Bardzo potrzebuje troski i miłości człowieka. Jest delikatna i wymaga trochę czasu , by mu zaufać  , a szczególnie mężczyznom. Najlepiej czułaby się w domu ze spokojnym psem i starszymi dziećmi.

Figa jest  odrobaczona, odpchlona i zaszczepiona.

W trosce o dobro Figi obowiązuje wizyta przed adopcyjna.

Kontakt w sprawie adopcji:

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Poker napisał:

Skomponowałam taki tekst

Malutka Figa szuka kochającego domu.

 

Figa to   7. miesięczne psie dziecko, więc dopiero poznaje świat. Jest wdzięczną i pojętną uczennicą, szybko się uczy zasad życia z człowiekiem. Coraz częściej zachowuje  zachowuje czystość choć malutkie wpadki jeszcze się zdarzają.Do psów przyjazna, na koty nie zwraca uwagi.

Bardzo potrzebuje troski i miłości człowieka. Jest delikatna i wymaga trochę czasu , by mu zaufać  , a szczególnie mężczyznom. Najlepiej czułaby się w domu ze spokojnym psem i starszymi dziećmi.

 

Figa jest  odrobaczona, odpchlona i zaszczepiona.

W trosce o dobro Figi obowiązuje wizyta przed adopcyjna.

 

Kontakt w sprawie adopcji:

 

 

 

 

Dla mnie tekst ok. Ale podkreslilabym, ze lepie, by Figa trafila do pani niz pana. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...