Jump to content
Dogomania
Tyś(ka)

Z rowu, pogryziona przez psy, POTRZEBNE WSPARCIE. Teraz w BDT u jaguska - czy ma szansę na normalność?

Recommended Posts

2 godziny temu, Nesiowata napisał:

Czarno za oknem, chwilowo nie pada (ale podobno to tylko kwestia godzin) ale nie wygląda to za ciekawie. Lisiczko - nie opuszczaj domku na zbyt długo, miejscówka przy kominku jak najbardziej wskazana. Podobnie jak spokój.

Podpisuję się rencami i nogami pod tym co Ciocia Nesiowata powiedziała. Dodam tylko, że z tym spokojem to nie należy przesadzać :)

Dnia 9.12.2018 o 12:45, elik napisał:

Jak to sadzić na wiosnę, jak one już w gruncie? Tylko że ja nie mam żadnej chryzanty we gruncie :(

Elu, najlepiej zielonym do góry ;) Moja biała na herbatki też przepadła, zostały mi same kolorowe, wiosną dokupię sadzonki o jasnych kwiatach, ta która mi zginęła to była Madam i może kupię taką samą tylko bardziej o nią zadbam, piękna była :(

Madam.jpg

22 godziny temu, Olena84 napisał:

na pierwszy rzut oka myślałam że to surówka z czerwonej kapusty i mi aż burknęło;)

Można się pomylić ;)

3 godziny temu, Nesiowata napisał:

Czarno za oknem, chwilowo nie pada (ale podobno to tylko kwestia godzin) ale nie wygląda to za ciekawie. Lisiczko - nie opuszczaj domku na zbyt długo, miejscówka przy kominku jak najbardziej wskazana. Podobnie jak spokój.

45 minut temu, elik napisał:

Podpisuję się rencami i nogami pod tym co Ciocia Nesiowata powiedziała. Dodam tylko, że z tym spokojem to nie należy przesadzać :)

U nas mokro i ciapato, Mimisia obchód Musi zrobić, potem jak już pozałatwia to co powinna, sama prowadzi do drzwi z uporem osiołka. Spokój jest wtedy gdy Mimi śpi, jak nie śpi to nie usiedzi w jednym miejscu ani chwili. Na kolana do mnie wskakuje już swobodnie (prawie rok jej to zajęło!!!), na Połówka szczeka oczywiście. Z kotami w dobrej komitywie, z suczkami w złej, Yoshi traktuje ją jak powietrze, jak go wkurza to burknie na nią, ale generalnie ją toleruje i nawet razem śpią, czyli obok siebie, bo z Psotką odległość musi być zachowana. Mimisia jest dobrą pocieszką na zły humor, jej cztery dłuuugie i chude nożyska czasem przestają ze sobą współpracować, każda w swoją stronę chce biec i nie ma mowy żeby się nie pośmiać.

Miłego dnia życzymy wszystkim  c5b5e282872d0dc2b0481bdc80af5d25.png

29 minut temu, jaguska napisał:

...jej cztery dłuuugie i chude nożyska czasem przestają ze sobą współpracować, każda w swoją stronę chce biec i nie ma mowy żeby się nie pośmiać.

Mimisia i nożyska ha, ha, ha. Toć to nożynki, nóziunie, a nie nożyska!

cfa4bc8447a9a7a5bc14c421a6d65a11.gif