Jump to content
Dogomania
Tyś(ka)

Z rowu, pogryziona przez psy, POTRZEBNE WSPARCIE. Teraz w BDT u jaguska - czy ma szansę na normalność?

Recommended Posts

4 godziny temu, jaguska napisał:

Skarbniku przybywaj, Duszek Cię potrzebuje. 

2 godziny temu, jaguska napisał:

szukam skarbnika który tylko skoordynuje wszystko do czasu zakupu urządzenia.

Jagusko, nie mogę przecież odmówił ani Tobie, ani tym bardziej (przepraszam Cię :) )  Duszkowi. Jeśli przyjmiesz moją osobę w roli skarbnika, to chętnie służę pomocą.

Poranny NIUS ;)

Umyłam sobie włosy, zawinęłam turban z ręcznika i sem kafkę piję i lukam na dogo, a Mimi dziczy po całej chałupie i wszystkim dokucza, bo siem nie chcom z niom bawić w gryzienie siem po nogach. Chciałam zołzę skarcić, słownie oczywiście, sie mi głowom machneło, ręcznikowy ogon przeleciał mi przez głowę i se zwisnoł w dół, a Mimiśka odpaliła turbo doładowanie i z szybkością ponaddźwiękową ledwo łapiąc zakręt wyrwała do sypialni. Za chwilę robi kuku zza winkla co mi się ze głowom stanęło, czy mi spadła na glebę czy cóś innego. Jak zobaczyła że głowę mam tam gdzie mieć powinnam, to wróciła na salony i siem grzecznie bawi, moim kapciem. ...się pośmiałam z rana...a jak wiadomo śmiech to zdrowie...

4 godziny temu, jaguska napisał:

Chciałam zołzę skarcić, słownie oczywiście, sie mi głowom machneło, ręcznikowy ogon przeleciał mi przez głowę i se zwisnoł w dół, a Mimiśka odpaliła turbo doładowanie i z szybkością ponaddźwiękową ledwo łapiąc zakręt wyrwała do sypialni. Za chwilę robi kuku zza winkla co mi się ze głowom stanęło, czy mi spadła na glebę czy cóś innego. Jak zobaczyła że głowę mam tam gdzie mieć powinnam, to wróciła na salony i siem grzecznie bawi, moim kapciem. ...się pośmiałam z rana...a jak wiadomo śmiech to zdrowie...

Śmiałam siem długo i głośno   1226234768_miech2.gif.13aca02a15423b5808d1a6541c063871.gif

Zwłaszcza rozbawił mnie ten fragment

Cytat

robi kuku zza winkla co mi się ze głowom stanęło, czy mi spadła na glebę czy cóś innego.

Marnujesz się kochana, marnujesz. Talent masz i powinnością Twą jest go wykorzystać! :) Niech służy większym gronom!