Jump to content
Dogomania

Z rowu, lękliwa lisia Mimisia: skradła serce Jaguski i Jej Połówka i zakotwiczyła u nich na stałe <3 DZIĘKUJĘ!!!


Tyśka)

Recommended Posts

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Jaguska, anecik, dziękuję za to, że dzięki Wam nie muszę się martwić o los Mimisi. 0vishenka_33.gif0vishenka_33.gif0vishenka_33.gif
Bardzo, bardzo dziękuję anecik za to, że zgodziła się przyjąć Mimi i dodatkowo po nią pojechała. 0heart.gif 
Dziękuję jagusce również za transport. 0heart.gif 
Bardzo, bardzo Wam dziękuję, zwłaszcza, że ani anecik, ani jaguska nie chcą zwrotu za paliwo - Kochane, dziękuję za ten

Rasowe dogomanki   969306086_gifklaszcze.gif.61dbfc21cf43b7ae7c4d128c912178bb.gif

Link to comment
Share on other sites

:)) Tak, udało się Mimisi, że ma wokół siebie dobrych ludzi.

Zapomniałam napisać: anecik postara się o zdjęcia, ale sami rozumiecie... dajmy czas Mimisi. Anecik też ma trochę roboty. Na razie i tak zobaczymy Imaginację Strachu. Poczekajmy cierpliwie na zdjęcia, nie spieszy się, Mimi jest w dobrych rękach :) Ważne, aby zaczęła jeść i pić.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Tyś(ka) napisał:

:)) Tak, udało się Mimisi, że ma wokół siebie dobrych ludzi.

Zapomniałam napisać: anecik postara się o zdjęcia, ale sami rozumiecie... dajmy czas Mimisi. Anecik też ma trochę roboty. Na razie i tak zobaczymy Imaginację Strachu. Poczekajmy cierpliwie na zdjęcia, nie spieszy się, Mimi jest w dobrych rękach :) Ważne, aby zaczęła jeść i pić.

A co z karmą dla Mimi ? Czy zamówić ?

Link to comment
Share on other sites

Jesteśmy :)

Pierwsze chwile opisała Tyska więc wiecie. Od tej pory Mimi została podstępem wyciągnięta spod kanapy celem pójścia na spacerek. Pierwsze chwile spacerowała będąc na moich rękach, później poszłyśmy sobie posiedzieć we dwie w altance na kolankach.

Sioo było - śmiesznie tak bo kuca jak dziewczynka i podnosi  łapkę jak chłopak :) Później elegancko weszłyśmy do domku i doprowadziłam ją na  legowisko - na razie na nim leży i nie ucieka pod kanapę. Powiem Wam szczerze - myślałam że będzie gorzej :D

Ogonek wyszedł spod brzusia i czekamy aż będzie w górze.  Na smyczy bardzo ciągnie. Zobaczymy co się wykluje :)

 

Karmę dała joguska więc Mimisia zaopatrzona.

 

Największy problem niestety jest z imieniem - dwie Mimi, Mimisie, Mimiśki, Misie..... Mówię do Mimi Tyśkowej a moja reaguje. Muszę młodej jakoś inaczej mówić - podobnie ale żeby moja Mimisia nie reagowała. Zaproponujecie coś poproszę.

Link to comment
Share on other sites

Uff... coraz lepsze wieści :) Jak ogonek już nie pod brzusiem i na smyczy zaraza ciągnie, a nie wije się jak piskorz to... jest dobrze :D

Co do imienia, może po prostu Mi? Albo Mini, Kimi (acz to bardzo podobne, psy mogą nie rozróżniać). A może Mimi kojarzy coś z imionami, jak ją nazywała jaguska z TŻ: Muminek, Bambi...? sama nie wiem. Brak mi pomysłu, najlepiej żeby to było, co Mimisia już zna, żeby nie mieszać - tutaj chyba potrzebna pomoc jaguski ;)

Link to comment
Share on other sites

To prawda, Elisabeto, Mimi jest bardzo dzielna. Rozmawiałam krótko, bo krótko z anecik, obie byłyśmy zajęte: anecik prowadziła samochod, ja biegłam na tramwaj, mam nadzieję, że nie poprzekręcam ;) Wieści o Mimi są bardzo dobre. Noc przespana na legowisku, już je i załatwia się jak przystało na dzielnego psa:) ba, nawet ustawia się w kolejce po smaczki :) na ręce brać się pozwala. Boi się, ale nie ma w tym tragedii, więcej jest na legowisku niż pod kanapą, także obie z anecik jesteśmy mile zaskoczone :)  

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.06.2018 o 23:35, Poker napisał:

Sunia przypomina mi Gigę? Prawda anecik ?

Uważam że zachowanie Mimi II jest  o niebo lepsze niż Gigi. Mitusia (Mimi II) jest lekko przestraszona i niepewna ale nie jest wystraszona - chodzimy na spacerki na smyczy, biorę ją na ręce, daje się przytulić, zwiedza mieszkanie. Czas w domu spędza na legowisku, pod kanapą, pod stołem.  Co ma zrobić na spacerku to robi, jak wędruje po domu i podejdzie do mnie to mogę ją spokojnie pomiziać.

 

Ogonek wędruje ku górze :)

633256091_DSC_06611.JPG.bd4557a01fb9e120257cd262cac5ba83.JPG

 

1024864464_DSC_06631.JPG.500ca0679482251e8f3fa1fc39664e55.JPG

 

 

Altankowe sam na sam

1021352109_DSC_06651.JPG.3ad51c59c55189dc5bdd0053b3733569.JPG

 

1103958439_DSC_06661.JPG.7167d6b2bf16aa38f80bad74b793c16e.JPG

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...