Jump to content
Dogomania

IGUNIA. MA. DOM. STALY ! Maleńka Iga - byl zwrot z adopcji i schron!


MALWA

Recommended Posts

Dziewczyny pomozcie mi prosze z deklaracjami. Sama z ewu nie dam rady. Mam kilka psow na dogo, na ktore place. 

Chce zalozyc jeszcze dwa watki dla szczeniakow i starowinki z guzami. 

Obiecalam ewu, ze pomoge finansowo przy szczeniakach.

Ewu ma 8 lub 9 psow, ktore ma w hotelach i na PDT na swoim utrzymaniu. Ma jeszcze na glowie 9 szczeniakow, ktore byly pod sklepem w kartonie.

 

Niestety same nie dame rady.

A zaraz jeszcze te dwa kolejne watki.....

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, MALWA napisał:

. . .

Jutro, jak wszystko sie uda,  zaloze dwa nastepne watki....

Ale załóż już na ogólnym.

7 godzin temu, magenka1 napisał:

Wątek trzeba przenieść na ogólny wtedy wszyscy zobaczą a tak wątek jest na województwa śląskie 

Teraz to nie takie proste. Modów, jak na lekarstwo :(

3 godziny temu, MALWA napisał:

Dziekuje pieknie!

Na razie sobie zapisze. Konto zostanie przeslane jak zglosi sie skarbnik. Poprosilam elik, i czekam na odpowiedz.

Odpisałam Ci naPW. Niestety nie mogę podjąć się prowadzenia finansów dla wszystkich trzech piesków, tak jak chciałaś. Mam już 5 psiaczków do rozliczenia finansów. To naprawdę dużo pracy,nie licząc bazarków, które jeden po drugim prowadzę. Z trudem i wyjątkowo dla Ciebie podejmę się prowadzenia finansów dla jednego z proponowanych mi piesków. Wybierz sama, który to ma być :)

3 godziny temu, MALWA napisał:

A w jaki sposob przenosi sie watek na ogolny ?

Sama nie możesz, trzeba napisać prośbę o to do któregoś z modów.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Ale załóż już na ogólnym.

Teraz to nie takie proste. Modów, jak na lekarstwo :(

Odpisałam Ci naPW. Niestety nie mogę podjąć się prowadzenia finansów dla wszystkich trzech piesków, tak jak chciałaś. Mam już 5 psiaczków do rozliczenia finansów. To naprawdę dużo pracy,nie licząc bazarków, które jeden po drugim prowadzę. Z trudem i wyjątkowo dla Ciebie podejmę się prowadzenia finansów dla jednego z proponowanych mi piesków. Wybierz sama, który to ma być :)

Sama nie możesz, trzeba napisać prośbę o to do któregoś z modów.

Elik dziekuje bardzo za podjecie sie roli skarbnika. Wiem ile wymaga to pracy i czasu. Kilka lat wstecz sama prowadzilam kilka watkow. Wiem jaka to ciezka praca.  I nieraz trudno ogarnac sprawy i psie i re finansowe. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...