Jump to content
Dogomania

IGUNIA. MA. DOM. STALY ! Maleńka Iga - byl zwrot z adopcji i schron!


MALWA

Recommended Posts

Dnia 16.12.2017 o 15:10, Tyś(ka) napisał:

Czy DT w Warszawie jest aktualny? Czy poszukiwany jest w dalszym ciągu transport?

Dobrze, że Igusia nie powarkuje już, ale to oznacza, że lepiej jej będzie jak będzie księżniczką bez konkurencji? :)

 

13 godzin temu, Elisabeta napisał:

Właśnie... Co będzie z DT dla naszej Iguni ?...

Dobrej niedzieli dla Wszystkich. :-)

 

7 godzin temu, Hendra napisał:

Pytanie do Anecik - do kiedy ten awaryjny tymczas ?

Pytanie do osób,że tak powiem,od ogłoszeń - jakaś ekspansywna akcja ogłoszeniowa ? Zdjęcia są i chyba tekst gdzieś widziałem

Do użytkowników FB - promowanie Igi na swoich profilach !

 

7 godzin temu, Hendra napisał:

Będzie problem.Z tego co wiem,do tego domu w Warszawie są kolejki i pewnie już jakiś psiak tam trafił zamiast Igi.

Malwa  w szpitalu,wczoraj miała wyjść ,stąd jej nieobecność na wątku.Musimy jej pomóc ogarnąć wątki,szczególnie watek Igi  i Igi finanse,bo deklaracji ma ledwie 100  zł,a koszty hotelików,które znalazłem na dogo to od 300zł wzwyż

Ktoś może pomóc w jakikolwiek sposób ?

 

7 godzin temu, Poker napisał:

Tak myślałam ,że Malwa ma poważny problem. Przede wszystkim dużo zdrowia dla niej.

 

6 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Jeżeli Iga ma zarezerwowane miejsce DT to nie rozumiem, czemu w wyniku przyczyn niezależnych, wypadkowych nagle ta rezerwacja miałaby przepaść.
Czy ktoś oprócz Malwy (ktorej życzę zdrowia) ma kontakt z DT i mógłby tam zadzwonić i dopytać o miejsce?

Jeżeli byłoby wiadome, czy nadal Iga ma gdzie jechać to można by organizować transport... 

 

5 godzin temu, elik napisał:

Tysiu, miejsca w DT są tak oblegane, że nie pozostawia się wolnego miejsca, gdy czeka w kolejce kilka psiaków. Po prostu psiak wypada z kolejki. Skontaktuję się z Basią, może Ona coś wie na ten temat.

 

4 godziny temu, anecik napisał:

No właśnie tak wygląda rzeczywistość. Zbyt duża ilość psiaków a zbyt mało miejsc.

 

Ponieważ Kamcia idzie do DS po świętach Iga mogłaby u mnie zostać - jednak nie wiem czy będzie Wam pasować koszt.  Jeśli znajdziecie coś innego to po świętach będziemy mogli ją odwieźć.

 

4 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Przepraszam za pytania, po prostu nie było to dla mnie jasne. Do wczoraj myślałam, że Iga po prostu u anecik już jest, "tylko" kwestia finansów...

Jeśli potrzebna pomoc w prowadzeniu jednego wątku MALWA, to ja mogę jakoś pomóc - jak się zdam: może to być wątek Igi, Figi albo Nelki - mnie to nie robi różnicy. Jednak odpowiedzialności za adopcję nie chcę brać. Mogę nadzorować jeden wątek jednego podopiecznego MALWA, pilnować kwestii ogłoszeń itp, ale nie pomogę w wyadoptowaniu tzn rozmowach z chętnymi i weryfikowaniu domków, bo i sama doświadczenia wielkiego nie mam, i obecnie mam wątek "swoich" bezdomniaków: Kawy i Fanty.

 

3 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Kto robił ogłoszenia Idze?
Czy mogę poprosić o pełne zestawienie ogłoszeń?

Chciałaby mieć pełny obraz tego, gdzie Igunia jest, a gdzie jej nie ma.
Zadeklarowałam wcześniej, że pomogę z ogłoszeniami, toteż chcę dotrzymać słowa.

 

2 godziny temu, ewu napisał:

Cała sytuacja została spowodowana przez niedowiezienie suni. anecik została postawiona pod ścianą ale stanęła na wysokości zadania i przyjęła Igę.

Gdyby Iga miała zostać u anecik to byłoby wspaniale jednak należałby uczciwie uznać zasady finansowe obowiązujęce u anecik.

Miesiąc kosztuje 300zł a nie 200zł i ja się czuję winna bo źle napisałam na dogomanii:(

anecik wyjątkowo przyjęła szczeniaki po 150 zł ale inne pieski są po 300 zł i byłoby wręcz niesprawiedliwe wobec innych żeby robć różnice.

Tym bardziej,że anecik bierze również psiaki w potrzebie za darmo ( ostatnio połamany biedak) za co należy się Jej ogromna wdzięczność.

Gdyby miała tylko jeden tymczas to co innego ale nikogo z nas nie stać by było na branie kilku psiaków na bdt.

A więc jedne są na bdt a inne tak jak Iga na pdt.

Anecik przepraszam ,że źle poinformowałam o cenie , za dużo mam na głowie i pokręciłam wszystko.

 

 

 

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Rety kotlety... a niby noszę okulary... Gapa ze mnie straszna.

Dziękuję ;)
Mogę napisać też do tego DT pod Warszawą, ale to znowu kwestia transportu. Jeżeli więc DT w W-wie czeka to może jednak lepiej tam zawieźć Igę.

 

2 godziny temu, Hendra napisał:

 

Pytaj.kasa na transport byłaby chyba,a teraz przed świętami dużo ludzi kursuje po kraju,a ponieważ Iga z kotami żyje w zgodzie,to może ?

 

40 minut temu, elik napisał:

MALWA, jakie masz plany w stosunku do suni ? Ona u anecik jest tylko awaryjnie.

 

Zacytowałam kilkanaście postów, w których zawarto pytania, i jednoczesnie odpowiedzi.

 

Obecnie sytuacja wygląda tak;

 

Iga ma deklaracji stałych na 100 zł miesięcznie.

Dodatkowo coś deklaruje cancer, która ma tu problem z zalogowaniem się na dogo. Nie wiadomo jeszcze ile, ale coś, i to z bazarków, które prowadzi na FACEBOOKU.

Powyżej pytano o dom awaryjny u anecik a także o PDT w Warszawie.

Po ustaleniach dokonanych z anecik i ewu, decyzja jest taka, ze Iga zostaje u anecik.

Anecik zajmuje się Igunia najlepiej jak umie. Sunia zaczyna uczyć się człowieka, i poznaje miejsce, w którym jest. Nie chcemy tego burzyć, i przewozić sunieczke z miejsca na miejsce.

Oplata za PDT u anecik wynosi 300 zł miesięcznie. Jest to wysokość za wszystkie psy, tej wielkości co Iga.

Obecnie brakuje 200 zł miesięcznie do oplaty u anecik.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Na razie nie mogę zadeklarować nic... oprócz jednorazowej... Ale cieszę się, że mała zostaje u anecik - szkoda jej robić wody z mózgu.
Poogłaszam ją na Wrocław albo inne miasto - tylko dajcie znać na jakie :)

DT, o którym pisałam i tak odpadł, właśnie jedzie do niej jakaś sunia z Fundacji.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Na razie nie mogę zadeklarować nic... oprócz jednorazowej... Ale cieszę się, że mała zostaje u anecik - szkoda jej robić wody z mózgu.
Poogłaszam ją na Wrocław albo inne miasto - tylko dajcie znać na jakie :)

DT, o którym pisałam i tak odpadł, właśnie jedzie do niej jakaś sunia z Fundacji.

Dziękuję !  Masz konto czy mam przesłać ?

Jeśli chodzi o ogłoszenia, to poproszę na Wrocław.

Co do DT to tak już jest, ze kolejki psów spore, i jeśli dany pies nie jedzie, to tak jak już ktoś tu pisał, po prostu wypada z kolejki.

 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, MALWA napisał:

Dziękuję !  Masz konto czy mam przesłać ?

Jeśli chodzi o ogłoszenia, to poproszę na Wrocław.

Co do DT to tak już jest, ze kolejki psów spore, i jeśli dany pies nie jedzie, to tak jak już ktoś tu pisał, po prostu wypada z kolejki.

 

Nie mam konta, poproszę...

W takim razie poogłaszam na Wrocław.

No niestety, zwłaszcza jeśli chodzi o bezpłatne DT...

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Elisabeta napisał:

Czekałam na decyzję i bardzo się cieszę, że Igunia zostaje u Anecik. :-)

Nasz Bursztynek ma wielu wspaniałych Przyjaciól. Razem damy radę. Musimy.

I ja w to wierze. Takie przedsiewziecie i tyle dobrych Ciotek i Wujkow, to nie moze byc inaczej. 

Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, memory napisał:

Dla Igi poszedł przelew na 100 zł :)

Bezpośrednio do Anecik, przy okazji zlecenia innego przelewu, a będzie szybciej.

Dziekuje pięknie !

Ale u elik kazdy pies ma swoje osobne konto. Nie wiem czy nie będzie problemu przy takich łącznych przelewach.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, MALWA napisał:

.. Nie wiem czy nie będzie problemu przy takich łącznych przelewach.

Przelew nie był łączny, poszły dwa oddzielne, tyle, że 'za jednym' zamachem', a sądzę, że Anecik ma teraz duże potrzeby finansowe i im prędzej kasa będzie u niej, tym lepiej i dla Niej i dla podopiecznych :)

Na wpisie w rozliczeniach nam nie zależy ;)

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, anecik napisał:

Myślę że elik po prostu mniej zapłaci za XII :)

 

6 godzin temu, elik napisał:

Dokładnie tak. Nie będę brała tej kwoty pod uwagę w rozliczeniach.

 

6 godzin temu, memory napisał:

Przelew nie był łączny, poszły dwa oddzielne, tyle, że 'za jednym' zamachem', a sądzę, że Anecik ma teraz duże potrzeby finansowe i im prędzej kasa będzie u niej, tym lepiej i dla Niej i dla podopiecznych :)

Na wpisie w rozliczeniach nam nie zależy ;)

Dopiero teraz zakumalam, ze przelew poszedl do anecik a nie do elik.

Dziekuje za pomoc dla Igi !

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.12.2017 o 21:20, MALWA napisał:

Dziękuję, owocnych przemyśleń !

niestety przez to, że nie wiem jak będzie z deklaracjami u moich psiaków nie mogę szaleć:(, na razie styczeń i luty proszę mnie zapisać na 20zł stałej, a od marca 10zł, chyba, że nie będzie u mnie źle;)

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Olena84 napisał:

niestety przez to, że nie wiem jak będzie z deklaracjami u moich psiaków nie mogę szaleć:(, na razie styczeń i luty proszę mnie zapisać na 20zł stałej, a od marca 10zł, chyba, że nie będzie u mnie źle;)

Dziękujemy Oleno :)   5a38dd0df1443_serce10.jpg.715690d5ff55a1ba65878b1ceb4542f1.jpg Nr konta prześlę na PW.

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Olena84 napisał:

niestety przez to, że nie wiem jak będzie z deklaracjami u moich psiaków nie mogę szaleć:(, na razie styczeń i luty proszę mnie zapisać na 20zł stałej, a od marca 10zł, chyba, że nie będzie u mnie źle;)

Dziekuje za pomoc dla Igi. 

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Olena84 napisał:

niestety przez to, że nie wiem jak będzie z deklaracjami u moich psiaków nie mogę szaleć:(, na razie styczeń i luty proszę mnie zapisać na 20zł stałej, a od marca 10zł, chyba, że nie będzie u mnie źle;)

Dziekuje za pomoc dla Igi. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...