Jump to content
Dogomania

IGUNIA. MA. DOM. STALY ! Maleńka Iga - byl zwrot z adopcji i schron!


MALWA

Recommended Posts

52 minuty temu, elik napisał:

Czy ktoś wie na którą godzinę anecik była umówiona ?

Igunia już jest w DS.

Anecik wraca do domu. Wiecej dowiemy się później.

Pani Zofia zmieniła wczoraj godzinę przyjazdu, bo w ciagu dnia musiała gdzieś jechac. Ale jak rozmawiałyśmy, to była bardzo podekscytowana, mówiła, ze czeka na Igunie, rosołek ugotowała, by od razu dostała coś ciepłego do jedzenia. 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

To moze ja napisze, bo anecik juz pada, a jeszcze ma sporo do zrobienia w domu. 

Na miejscu byli wczesniej niz Pani Zofia, bo Pani wracala do domu przez caly Wroclaw.  Pani mieszka w mieszkaniu dwupokojowym z aneksem kuchennym na parterze. 

Dla Igi byl przygotowany kocyk i miski.  Iga od razu skoczyla sobie na kanape, na ktorej siedziala Pani Babcia (mama Pani Zofii) i dala sie miziac. W tym pokoju jest telewizor. Iga lezala na kanapie patrzyla w telewizor. 

W ocenie Anecik DS jest idealny. Iga nie lubi byc sama, a w tym domu zawsze ktos jest. I sa to kobiety (Igunia nie lubi panow). 

Anecik dostarczyla Ige w komplecie - szelki, smycz, obrozka i adresatka, wczesniej ja zaczipowala u weta. 

Pani nie poniosla zadnych kosztow dot. wyposazenia i dostarczenia psiaka.

Link to comment
Share on other sites

Koszty zwiazane z dostarczenien i wyposazeniem Igi ksztaltuja sie nastepujaco:

- dowiezienie z PDT do Wroclawia 250 zl, 

-  zakup kompletu szelek, smyczy, obrozki i adresatki 58 zl, 

- zaczipowanie 60 zl. 

Do zaczipowania u weta nalezy doliczyc jeszcze 39 zl, bo tyle kosztuje rehestracja psa w bazie. Wet rejestracji nie robi, ani platnie ani bezplatnie. 

Anecik nalezy zwrocic 308 zl.

Anecik wysle do elik paragony za szczepienie i szelki.

W poniedzialek weterynarz przesle rachunek za czipowanie.

Zostaje do poniesienia kwota 39 zl za rejestracje w bazie, ale z tym poczekamy do czasu upewnienia sie, ze Iga zostaje w DS. 

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj udało mi się osobiście poznać Anecik  jest to dla mnie zaszczyt i honor! zawsze czułam sympatię do jej osoby,/ci którzy ją znają widzą o czym piszę ;) / ale nie wiedziałam  że to jest taka wyjątkowa osoba! jestem pod wielkim wrażeniem Anecik,/z róznych względów nie będę pisać o szczegółach/ sytuację w jakiej się poznałyśmy będę pamiętać do końca życia! piękna chwila, o takich piszą poeci i dla takich chwil warto żyć!0059.gif  Szacun Anetko, jesteś jedna.. jedyna, wyjątkowa!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...