Jump to content
Dogomania

IGUNIA. MA. DOM. STALY ! Maleńka Iga - byl zwrot z adopcji i schron!


MALWA

Recommended Posts

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

A to nie przypadkiem Pani, która chciała adoptować Tosię od kiyoshi, ale Tosia jest za młoda i kiyoshi powiedziała, że jednak nie odda suni? Tak mi się kojarzy z opisu... :)

KCIUKI bardzo mocno zaciskam :) Musi się udać.

TakTysiu, to ta Pani.

Ja dzisiaj rozmawiałam z kiyoshi i mówię "Szkoda, że Pani chce młodego pieska, bo np. Igunia jest taka fajna, bardzo by pasowała do Pani"

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, anecik napisał:

No jak nie było telefonów to nie było. Dwa fajne domy we Wrocławiu biją się o Igę :) Resztę przekaże ewu.

To pewnie te nowe zdjęcia :)   U mnie Igunia ma 14 obserwatorów :)  Tak właśnie działają dobre zdjęcia!

3 godziny temu, ewu napisał:

. . .

Powinna to zrobić jedna osoba. 

. . .

Tak, obie wizyty powinna zrobić jedna osoba, żeby wybrać ten lepszy, bardziej odpowiedni dla suni domek.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, elik napisał:

To pewnie te nowe zdjęcia :)   U mnie Igunia ma 14 obserwatorów :)  Tak właśnie działają dobre zdjęcia!

Ostatnie zdjęcia są naprawdę przepiękne. Może Igunia czuła, że nadchodzi jej Wielki Czas i musi się pokazać...

Na żywo jest na pewno jeszcze piękniejsza i kochana. happy.gif  Kciuki cały czas. happy.gif

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, elik napisał:

To pewnie te nowe zdjęcia :)   U mnie Igunia ma 14 obserwatorów :)  Tak właśnie działają dobre zdjęcia!

Tak, obie wizyty powinna zrobić jedna osoba, żeby wybrać ten lepszy, bardziej odpowiedni dla suni domek.

I tak będzie

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, elik napisał:

To pewnie te nowe zdjęcia :)   U mnie Igunia ma 14 obserwatorów :)  Tak właśnie działają dobre zdjęcia!

Tak, obie wizyty powinna zrobić jedna osoba, żeby wybrać ten lepszy, bardziej odpowiedni dla suni domek.

...Przyznaję, racja! zaciskamyokok.gif

, dobrze że to przeczytałam!  chciałam zaproponować Poker pomoc i jechać do drugiego domku,

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z jeszcze jedną Panią zainteresowaną Igunią. Jednak MNIE się wydaje że to nie domek dla niej. Państwo jeszcze pracują, w domu 14 letnia córka i raz na jakiś czas odwiedziny wnuków 2 i 3 latka.  Iga nie niszczy ale lubi sobie poskubać..a to miseczkę plastikową a to coś innego wg mnie jednak lepiej żeby była pod "nadzorem :)". Do dzieci jej nie sprawdzę ale nie mam pewności czy byłoby ok.

I mimo że pewnie komuś się znowu nie spodoba to tym razem SAMA  powiedziałam Pani o Hanusi. Bo okazalo się że dla Pani nie ma znaczenia wielkość :) Haneczka nie jest sprawdzona na dzieci ale WIEM że nie byłoby problemu. Hania nie niszczy, jak jest z nami w domu nie opuszcza swojej miejscówki. Nie pije, nie je, byleby tylko nie zejść z kanapy. Pani zerknie na ogłoszenie Hanusi i da znać. Oczywiście o obu suniach udzieliłam wyczerpujących informacji.

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, anecik napisał:

Rozmawiałam z jeszcze jedną Panią zainteresowaną Igunią. Jednak MNIE się wydaje że to nie domek dla niej. Państwo jeszcze pracują, w domu 14 letnia córka i raz na jakiś czas odwiedziny wnuków 2 i 3 latka.  Iga nie niszczy ale lubi sobie poskubać..a to miseczkę plastikową a to coś innego wg mnie jednak lepiej żeby była pod "nadzorem :)". Do dzieci jej nie sprawdzę ale nie mam pewności czy byłoby ok.

I mimo że pewnie komuś się znowu nie spodoba to tym razem SAMA  powiedziałam Pani o Hanusi. Bo okazalo się że dla Pani nie ma znaczenia wielkość :) Haneczka nie jest sprawdzona na dzieci ale WIEM że nie byłoby problemu. Hania nie niszczy, jak jest z nami w domu nie opuszcza swojej miejscówki. Nie pije, nie je, byleby tylko nie zejść z kanapy. Pani zerknie na ogłoszenie Hanusi i da znać. Oczywiście o obu suniach udzieliłam wyczerpujących informacji.

Ja tam uwazam ze dobrze zrobilas

Trzeba podsuwam ludziom tez inne propozycje bo najwazniejsze zeby pies i czlowiek w pelni sie dopasowali

Trzymam kciuki za Ige i gdzies w sercu marze zeby trafila do tej Pani co jej nie dalam Tosi bo jestem pewna zevto dobry dom bedzie!

Powodzenia

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jestem po wizycie u pań, która wypadła dobrze. Pani i jej mama żwawe. Zawsze miały zwierzaki, a psów głównie duże , często dogi. Są gotowe przyjąć Igusię w każdej chwili. Weterynarz jest ok. 100 m od ich domu. W pobliżu są tereny spacerowe.Panie chcą karmić sunię gotowanym i suchym . Omówiłam sprawę bezpieczeństwa suni tylko nie powiedziałam o adresatce.

Wieczorem jadę do pana  żoną,  który przez telefon wydaje się być też sensowny.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, anecik napisał:

Rozmawiałam z jeszcze jedną Panią zainteresowaną Igunią. Jednak MNIE się wydaje że to nie domek dla niej. Państwo jeszcze pracują, w domu 14 letnia córka i raz na jakiś czas odwiedziny wnuków 2 i 3 latka.  Iga nie niszczy ale lubi sobie poskubać..a to miseczkę plastikową a to coś innego wg mnie jednak lepiej żeby była pod "nadzorem :)". Do dzieci jej nie sprawdzę ale nie mam pewności czy byłoby ok.

I mimo że pewnie komuś się znowu nie spodoba to tym razem SAMA  powiedziałam Pani o Hanusi. Bo okazalo się że dla Pani nie ma znaczenia wielkość :) Haneczka nie jest sprawdzona na dzieci ale WIEM że nie byłoby problemu. Hania nie niszczy, jak jest z nami w domu nie opuszcza swojej miejscówki. Nie pije, nie je, byleby tylko nie zejść z kanapy. Pani zerknie na ogłoszenie Hanusi i da znać. Oczywiście o obu suniach udzieliłam wyczerpujących informacji.

... bardzo dobrze, przecież Ty znasz je najlepiej! :)

 

18 minut temu, Poker napisał:

Jestem po wizycie u pań, która wypadła dobrze. Pani i jej mama żwawe. Zawsze miały zwierzaki, a psów głównie duże , często dogi. Są gotowe przyjąć Igusię w każdej chwili. Weterynarz jest ok. 100 m od ich domu. W pobliżu są tereny spacerowe.Panie chcą karmić sunię gotowanym i suchym . Omówiłam sprawę bezpieczeństwa suni tylko nie powiedziałam o adresatce.

Wieczorem jadę do pana  żoną,  który przez telefon wydaje się być też sensowny.

... ale się dzieje! błyskawiczna akcja! mocno zaciskam, żeby Igunia miała już 'swój' domek!spoko.gif ..a tego drugiego domku chyba nie zostawimy bez...jakiegoś futerka?oczko2.gif

Link to comment
Share on other sites

Nikt nic nie pisze to ja strzelę z ucha :)

 

Igunia jedzie do Pani do Wrocławia w niedzielę. Taka decyzja została mi przekazana i ja się z nią w zupełnością zgadzam :) Będziemy  tam około 11.00 - Poker rozmawiała z Panią o zwrocie, dołożeniu się do kosztów transportu.

Niestety Iga przyjechała do mnie bez "oprzyrządowania" :) jakąś obróżkę jej dałam. Ale szelek i smyczek na "wynos" nie posiadam. Nie wiem jak iga stoi z kasą bo pasowałoby jej zakupić.

 

No i w imieniu Igi serdecznie dziękuję Poker za ekspresowe przeprowadzenie wizyt.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, anecik napisał:

Nikt nic nie pisze to ja strzelę z ucha :)

 

Igunia jedzie do Pani do Wrocławia w niedzielę. Taka decyzja została mi przekazana i ja się z nią w zupełnością zgadzam :) Będziemy  tam około 11.00 - Poker rozmawiała z Panią o zwrocie, dołożeniu się do kosztów transportu.

Niestety Iga przyjechała do mnie bez "oprzyrządowania" :) jakąś obróżkę jej dałam. Ale szelek i smyczek na "wynos" nie posiadam. Nie wiem jak iga stoi z kasą bo pasowałoby jej zakupić.

 

No i w imieniu Igi serdecznie dziękuję Poker za ekspresowe przeprowadzenie wizyt.

Przyznam, że na taką decyzję liczyłam.

Moim zdaniem Igunia idealnie pasuje do tego domku.

Bardzo, bardzo się cieszę!!!

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, anecik napisał:

Nikt nic nie pisze to ja strzelę z ucha :)

Igunia jedzie do Pani do Wrocławia w niedzielę. Taka decyzja została mi przekazana i ja się z nią w zupełnością zgadzam :) Będziemy  tam około 11.00 - Poker rozmawiała z Panią o zwrocie, dołożeniu się do kosztów transportu.

Niestety Iga przyjechała do mnie bez "oprzyrządowania" :) jakąś obróżkę jej dałam. Ale szelek i smyczek na "wynos" nie posiadam. Nie wiem jak iga stoi z kasą bo pasowałoby jej zakupić.

No i w imieniu Igi serdecznie dziękuję Poker za ekspresowe przeprowadzenie wizyt.

Coś więcej o tym domku Poker napiszesz ?

Igunia ma na swoim koncie  645,91 zł więc chyba można, a nawet trzeba byłoby kupić jej porządne szelki. Porządne, tzn takie,z których łatwo się nie wysmyknie. Ale decyzja należy do MALWA.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, elik napisał:

Coś więcej o tym domku Poker napiszesz ?

Igunia ma na swoim koncie  645,91 zł więc chyba można, a nawet trzeba byłoby kupić jej porządne szelki. Porządne, tzn takie,z których łatwo się nie wysmyknie. Ale decyzja należy do MALWA.

Poker jak wejdzie to pewnie napisze.

 

Malwa jest chyba poza domem - nie wiem czy czyta dogo. Mnie się wydaje że należaloby kupić bo jak Malwa się nie odezwie to jak Iga ma jechać?

Nieśmialo przypominam jeszcze o zapłacie za styczeń :)

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, anecik napisał:

Poker jak wejdzie to pewnie napisze.

 

Malwa jest chyba poza domem - nie wiem czy czyta dogo. Mnie się wydaje że należaloby kupić bo jak Malwa się nie odezwie to jak Iga ma jechać?

Nieśmialo przypominam jeszcze o zapłacie za styczeń :)

Tak,  Malwa jest w Zakopanem, ale cały czas ma dostęp do netu, prowadzi bazarek ze srebrna biżuterią  :)

Z tego co Igunia ma teraz na koncie to swobodnie wystarczy na zapłatę za pobyt, szelki i jeszcze sporo zostanie  :)

Anetko, czy mogłabyś zakupić suni szelki ?

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

Tak,  Malwa jest w Zakopanem, ale cały czas ma dostęp do netu, prowadzi bazarek ze srebrna biżuterią  :)

Z tego co Igunia ma teraz na koncie to swobodnie wystarczy na zapłatę za pobyt, szelki i jeszcze sporo zostanie  :)

Anetko, czy mogłabyś zakupić suni szelki ?

Oczywiście że mogę...ale rozumiem że smycz też mogę zakupić? :) Oraz adresówkę?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...