Jump to content
Dogomania

IGUNIA. MA. DOM. STALY ! Maleńka Iga - byl zwrot z adopcji i schron!


MALWA

Recommended Posts

15 godzin temu, elik napisał:

Oj tam, oj tam :)

Robię co mogę i co umiem  :)

 

3 godziny temu, anica napisał:

.. i jeszcze Ci wychodzi Elu!spoko.gif ...i jeszcze potrafisz swoją wiedzę przekazać! Dziękujębuziak.gif

.. moja stała za styczeń przed chwilą poleciała :)

Elu - to co robisz dla zwierzaków, i dla prowadzących wątki,  to Ci super wychodzi!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, MALWA napisał:

 

Elu - to co robisz dla zwierzaków, i dla prowadzących wątki,  to Ci super wychodzi!

 

6 godzin temu, Elisabeta napisał:

Możemy się pod tym podpisać, prawda, Iguniu ? smile.gif

 

2 godziny temu, anica napisał:

.. i jeszcze jaka skromna!friends.gif

A juści! w pełni popieram i tylko dodam, że np. to skarbnikowanie to jest porządny kawałek odpowiedzialności, jakby nie patrzeć. Tak trzymać Elu *) *)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Ktoś mówił, że ogłoszenie może wyróżnić każdy, nie tylko autor. Niestety nie udało mi się wyróżnić żadnego z powyższych ogłoszeń. Może ja nie wiem jak to można zrobić. Proszę o instrukcje :)

Ogłoszenia na Gratka.pl i Lento można samemu odświeżać co 24 godziny. Często to robię. Ogłoszeń na innych portalach nie promowałam, więc nie wiem. Najbardziej skuteczny i popularny jest OLX.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Havanka napisał:

Ogłoszenia na Gratka.pl i Lento można samemu odświeżać co 24 godziny. Często to robię. Ogłoszeń na innych portalach nie promowałam, więc nie wiem. Najbardziej skuteczny i popularny jest OLX.

Też tak myślę i w takim razie wyróżniłam ogłoszenie Iguni na OLX.  Nie ma zbyt dużo kasy więc ma to ode mnie w prezencie.

Iga.png.b13b9bdfaf80502513491862001c0c75.png

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Havanka napisał:

No to trzymajmy teraz kciuki za skuteczny odzew z ogłoszenia ! Eluś, wykasuj może jeszcze  ilość wyświetleń. Ogłoszenie będzie jak nowe.

Masz rację :) Już lecę na OLX.

EDIT

Wyczyściłam statystyki, ale ilości obserwatorów nie udało mi się odświeżyć. Czy można to zrobić, czy nie ?

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Usiata napisał:

 

 

A juści! w pełni popieram i tylko dodam, że np. to skarbnikowanie to jest porządny kawałek odpowiedzialności, jakby nie patrzeć. Tak trzymać Elu *) *)

... ja pierwszy raz zostałam skarbnikiem,..i zgadzam się ...na stówkę! ...to jest porządny kawałek odpowiedzialności!.. jakby nie patrzećc085.gif

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, anica napisał:

... ja pierwszy raz zostałam skarbnikiem,..i zgadzam się ...na stówkę! ...to jest porządny kawałek odpowiedzialności!.. jakby nie patrzećc085.gif

No coś takiego,ja to już ślepnę chyba, bo dopiero w cytacie anica zauważyłam post Usiata :)

Obiecuję Małgosiu "tak trzymać" :)

Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, elik napisał:

Masz rację :) Już lecę na OLX.

EDIT

Wyczyściłam statystyki, ale ilości obserwatorów nie udało mi się odświeżyć. Czy można to zrobić, czy nie ?

Obserwatorów nie można skasować, ale dla oglądających są niewidoczni, podobnie jak ilość odkrytych telefonów. Jedynie ilość wyświetleń ogłoszenia jest ogólnie dostępna.

Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, anica napisał:

... też tak mam ,Eluzarbi-9782.gif

   To witaj w klubie   5a566abf8b83b_miech2.gif.c4d7ce47f7ebcbd4a3006ce1adc78e40.gif

Ogólnie rzecz biorąc coraz większa ślepuga się ze mnie robi. Dzisiaj rano przed wyjściem na rehabilitację, przez chwilkę byłam na dogo. Oczywiście musiałam "ubrać" okulary do czytania. Potem w pośpiechu wybiegłam, żeby zdążyć na tramwaj. Z tramwaju przesiadam się na autobus. Na przystanku chciałam zobaczyć za ile minut przyjedzie autobus. Byłam zdziwiona, że tak dobrze mi się dzisiaj czyta. Wszystko było takie wyraźne, duże. Pomyślałam (głupia), że takie dobre powietrze dzisiaj jest, o co w kraku niełatwo. Przyjechałam już na miejsce i w gabinecie, żeby rozbierać sweter, coby udostępnić bolący łokieć, zdjęłam okulary i... zrozumiałam z jakiego powodu tak dobrze mi się czytało rozkład jazdy autobusów. Zamiast okularów, w których chodzę, na nosie miałam okulary do czytania   5a566cce6457a_miech6.gif.ee96b432a4beb3225713d12374bfe604.gif Jeszcze nie tak dawno wywaliłabym się w nich na pierwszym lepszym stopniu, czy pagórku, bo zupełnie nie nadawały się do chodzenia w nich. Używałam ich wyłącznie do czytania. Nie docierało do mnie dotychczas, że w tych okularach do chodzenia, ja już niedowidzę. Czeka mnie wizyta u okulisty :(

44 minuty temu, Havanka napisał:

Obserwatorów nie można skasować, ale dla oglądających są niewidoczni, podobnie jak ilość odkrytych telefonów. Jedynie ilość wyświetleń ogłoszenia jest ogólnie dostępna.

Nie wiedziałam o tym. Warto więc często odświeżać ilość wyświetleń, żeby nie wyglądało na to, że nie ma chętnych na adopcję danego psiaczka.

44 minuty temu, anecik napisał:

No to czekamy z Igą na telefony w sprawie domku :)

Owocnego czekania :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, elik napisał:

   To witaj w klubie   5a566abf8b83b_miech2.gif.c4d7ce47f7ebcbd4a3006ce1adc78e40.gif

Ogólnie rzecz biorąc coraz większa ślepuga się ze mnie robi. Dzisiaj rano przed wyjściem na rehabilitację, przez chwilkę byłam na dogo. Oczywiście musiałam "ubrać" okulary do czytania. Potem w pośpiechu wybiegłam, żeby zdążyć na tramwaj. Z tramwaju przesiadam się na autobus. Na przystanku chciałam zobaczyć za ile minut przyjedzie autobus. Byłam zdziwiona, że tak dobrze mi się dzisiaj czyta. Wszystko było takie wyraźne, duże. Pomyślałam (głupia), że takie dobre powietrze dzisiaj jest, o co w kraku niełatwo. Przyjechałam już na miejsce i w gabinecie, żeby rozbierać sweter, coby udostępnić bolący łokieć, zdjęłam okulary i... zrozumiałam z jakiego powodu tak dobrze mi się czytało rozkład jazdy autobusów. Zamiast okularów, w których chodzę, na nosie miałam okulary do czytania   5a566cce6457a_miech6.gif.ee96b432a4beb3225713d12374bfe604.gif Jeszcze nie tak dawno wywaliłabym się w nich na pierwszym lepszym stopniu, czy pagórku, bo zupełnie nie nadawały się do chodzenia w nich. Używałam ich wyłącznie do czytania. Nie docierało do mnie dotychczas, że w tych okularach do chodzenia, ja już niedowidzę. Czeka mnie wizyta u okulisty :(

 Eliku, ale fajnie to napisałaś...smile.gifsmile.gif 

Ze wzrokiem chyba wszyscy tak mamy z latami... Chociaż mam na osiedlu Sąsiadkę, która ma 86 lat, bardzo lubi czytać książki i nie używa żadnych okularów. Ale to się bardzo rzadko zdarza... 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Elisabeta napisał:

 Eliku, ale fajnie to napisałaś...smile.gifsmile.gif 

Ze wzrokiem chyba wszyscy tak mamy z latami... Chociaż mam na osiedlu Sąsiadkę, która ma 86 lat, bardzo lubi czytać książki i nie używa żadnych okularów. Ale to się bardzo rzadko zdarza... 

Moja mama też bardzo długo miała dobry wzrok, więc liczyłam na dobre geny :) ale się przeliczyłam. Wzrok się popsuł i teraz bez okularów ani rusz. Pewnie komputery, telewizja mają w tym swój udział - pokolenie mamy nie miało z tym problemu. Straszliwie się boję, że mogę dojść do etapu, kiedy nawet okulary niewiele pomogą - bez mojej pasji, jaką jest haft, chyba nie dam rady żyć... I książek tyle kartonów czeka na przeczytanie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...