Jump to content
Dogomania

IGUNIA. MA. DOM. STALY ! Maleńka Iga - byl zwrot z adopcji i schron!


MALWA

Recommended Posts

1 godzinę temu, iwstar58 napisał:

Igusia pewnie jest grzeczna...w końcu dziś Mikołaj gify mikołaje

A nie jutro :D ?

Ale mimo tego że dziś nie Mikołaj to i tak Igusia jest grzeczna dziewczynka. Coś tam jeszcze mamrocze pod noskiem do psów ale już coraz rzadziej.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

MALWA, nie martw się finansami.
Obiecuję, że coś na Igunię wpłacę, ale muszę się podnieść finansowo... i znaleźć pracę ;) 

Igunia jest cudna, jak będą zdjęcia i anecik da zielone światło do ogłoszeń, to je porobię:)


 

Martwie sie, bo chcac pomoc psiakom zalozylam 3 watki.

Tylko na jednym mam komplet deklaracji.

Iga ma 110 zl, co oznacza, ze brakuje co miesiac 90 zl. 

Sa jeszcze szczeniaki, i tam deklaracje mam na 20 czy 30 zl, jesli dobrze pamietam.

Chcialam zaprosic tu jak najwiecej ludzi. Wyslalam ponad 300 zaproszen. Przyszla tu tylko garstka...

Boje sie, bo nie chce zostac z tymi kosztami nagle sama. 

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, MALWA napisał:

Martwie sie, bo chcac pomoc psiakom zalozylam 3 watki.

Tylko na jednym mam komplet deklaracji.

Iga ma 110 zl, co oznacza, ze brakuje co miesiac 90 zl. 

Sa jeszcze szczeniaki, i tam deklaracje mam na 20 czy 30 zl, jesli dobrze pamietam.

Chcialam zaprosic tu jak najwiecej ludzi. Wyslalam ponad 300 zaproszen. Przyszla tu tylko garstka...

Boje sie, bo nie chce zostac z tymi kosztami nagle sama. 

Już o tym pisałam, ale albo nie wysłałam na wątek, albo było to na innym wątku.

Jak nie ma deklaracji na całkowite pokrycie kosztów hotelu/DT, to trzeba robić bazarki. Ja dla swoich i nie swoich psiaków ciągle je robię. Kończy się jeden, zaczynam następny. Do aktualnego nie dołożę Iguni, bo bazarek już trochu trwa, ale uwzględnię ją  przy następnym. Przypomnij mi MALWA, gdy będę go przygotowywać.Informacje o tym mam zawsze w podpisie.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy FB to dobry pomysł.Tam ma tzw.,,wzięcie" pies,gdzie leje się krew.Jeżeli pies ma opiekę w hoteliku,zainteresowanie jego losem jest zerowe.A za co go utrzymać ? To już nikogo nie obchodzi - ludzie biegną do następnego ,,medialnego" . To znaczy do takiego z urwana łapą,skatowanego,z wypadku . Przerażające,ale widzę to na Fb codziennie

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, bakusiowa napisał:

Sprawdzałaś czy te 300 osób są aktywni  na dogo? Proszę o podanie konta dla Igi . Nie deklaruję stałej lecz postaram się wpłacać co miesiąc.

Dziekuje za pomoc. 

Nie sprawdzalam, bo nawet nie wiem jak to sprawdzic.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

Już o tym pisałam, ale albo nie wysłałam na wątek, albo było to na innym wątku.

Jak nie ma deklaracji na całkowite pokrycie kosztów hotelu/DT, to trzeba robić bazarki. Ja dla swoich i nie swoich psiaków ciągle je robię. Kończy się jeden, zaczynam następny. Do aktualnego nie dołożę Iguni, bo bazarek już trochu trwa, ale uwzględnię ją  przy następnym. Przypomnij mi MALWA, gdy będę go przygotowywać.Informacje o tym mam zawsze w podpisie.

Dziekuje

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Hendra napisał:

Nie wiem czy FB to dobry pomysł.Tam ma tzw.,,wzięcie" pies,gdzie leje się krew.Jeżeli pies ma opiekę w hoteliku,zainteresowanie jego losem jest zerowe.A za co go utrzymać ? To już nikogo nie obchodzi - ludzie biegną do następnego ,,medialnego" . To znaczy do takiego z urwana łapą,skatowanego,z wypadku . Przerażające,ale widzę to na Fb codziennie

Fb jest szansa na zdobycie deklaracji. - tak to postrzegam.

Link to comment
Share on other sites

Na fb o deklaracje stałe ciężko choć ja nie mogę narzekać bo osoby które deklarowały na moje psiaki płacą, ale ciągle jestem zapraszana na wątki psiaków które toną w długach bo nikt już nie płaci:( dodatkowo miałam kiedyś panią która deklarowała mi 200zł na Bogusia bo pisała że dla niej to pare słodyczy, prosiłam by to przemyślała, ale ona twierdziła że będzie płacić, zapłaciła raz, nie odpowiadała na pw i tak to się skończyło - ale to był wyjątek, ale warto zbierać na fb deklaracje jednorazowe i robić bazarki - ostatnio widziałam, że na jedynym  bazarku z przetworami jedna osoba zrobiła zakupy na ponad 2 tysiące!

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Olena84 napisał:

Na fb o deklaracje stałe ciężko choć ja nie mogę narzekać bo osoby które deklarowały na moje psiaki płacą, ale ciągle jestem zapraszana na wątki psiaków które toną w długach bo nikt już nie płaci:( dodatkowo miałam kiedyś panią która deklarowała mi 200zł na Bogusia bo pisała że dla niej to pare słodyczy, prosiłam by to przemyślała, ale ona twierdziła że będzie płacić, zapłaciła raz, nie odpowiadała na pw i tak to się skończyło - ale to był wyjątek, ale warto zbierać na fb deklaracje jednorazowe i robić bazarki - ostatnio widziałam, że na jedynym  bazarku z przetworami jedna osoba zrobiła zakupy na ponad 2 tysiące!

Dziękuję za cenne rady !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...