Jump to content
Dogomania

IGUNIA. MA. DOM. STALY ! Maleńka Iga - byl zwrot z adopcji i schron!


MALWA

Recommended Posts

3 minuty temu, ewu napisał:

Dziękuję za ogłoszenia :) Iga jest starsza wet anecik ocenił ją na 7lat. Czy ktoś ją pokocha....

Taki wiek podałam w ogłoszeniach i Havanka również. Na wątku Foksa pisałaś, ze ktoś się nią zainteresował więc czemu martwisz się czy ją ktoś pokocha ?.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Hendra napisał:

Na bazarku na FB,w którym jednym z beneficjentów jest Iga,zauważyłem suszone podgrzybki po 8zł za 5dag i kosz z super zawartością,m.in. 0,7l pięcioletniej śliwowicy plus super przetwory od dogomaniaczki Atulek .Nie chcecie ?

Dzsiaj koniec

 

IMG_2447.JPG.34ea41baa8b206ea9f5c7256afbb1096.JPG

 

griby.jpg.9cf9358d9758f8c931d1d261b6e01bfa.jpg

Super jest ta śliwowica!  polecam :)   w tym koszu jest jeszcze więcej pyszności!!!  Hendra czy możesz wkleić linka?   w ubiegłym roku, ciotki biły się o  takie rzeczy.. bezlitośnie! dlaczego w tym, jest taki zastój?down.gif  może dlatego... że naprawdę grzybów było wszędzie pod dostatkiem?   no ale.. Śliwowica, to co innego! i to chyba 5-cio letnia i dżemik domowy211.gif

... chyba pisałyśmy jednocześnie ;)

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem Malwa czy wchodzisz na wątek ale przypominam o awaryjnym pobycie Igi u mnie.

 

A Igusia już się zaaklimatyzowała. Nieraz zdarzy jej się wpadka z koo ale bardzo rzadko, z psiakami już się pogodziła, nie koleguje się  z żadnym ale nie powarkuje na nie.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Czy DT w Warszawie jest aktualny? Czy poszukiwany jest w dalszym ciągu transport?

Dobrze, że Igusia nie powarkuje już, ale to oznacza, że lepiej jej będzie jak będzie księżniczką bez konkurencji? :)

Nie, nie Igusia po prostu nie jest zbyt chętna do zabawy, A inne psiaki chcą się z nią bawić. Ale już mają na uwadze że z nią szaleństw nie będzie i wszystko się unormowało :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Elisabeta napisał:

Właśnie... Co będzie z DT dla naszej Iguni ?...

Dobrej niedzieli dla Wszystkich. :-)

Będzie problem.Z tego co wiem,do tego domu w Warszawie są kolejki i pewnie już jakiś psiak tam trafił zamiast Igi.

Malwa  w szpitalu,wczoraj miała wyjść ,stąd jej nieobecność na wątku.Musimy jej pomóc ogarnąć wątki,szczególnie watek Igi  i Igi finanse,bo deklaracji ma ledwie 100  zł,a koszty hotelików,które znalazłem na dogo to od 300zł wzwyż

Ktoś może pomóc w jakikolwiek sposób ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...