Jump to content
Dogomania

* Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud


b-b

Recommended Posts

Zdjęcia "łóżkowe" zawsze wiele mówia o życiu psa w domu. A jeszcze jak są w towarzystwie pana lub pani, to wiem, że zwierzaczek ma się wspaniale ! Co tu duzo pisać. Wystarczy porównać zdjęcie Teosia z banerka i te "domowe".   Nie mogę się napatrzeć i nacieszyć jego metamorfozą !!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

No cudnie!!! Teoś, nareszcie tam, gdzie powinien być, W SWOIM DOMKU!!! k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,09_8Z_orig.

 

31 minut temu, Havanka napisał:

Zdjęcia "łóżkowe" zawsze wiele mówia o życiu psa w domu. A jeszcze jak są w towarzystwie pana lub pani, to wiem, że zwierzaczek ma się wspaniale ! Co tu duzo pisać. Wystarczy porównać zdjęcie Teosia z banerka i te "domowe".   Nie mogę się napatrzeć i nacieszyć jego metamorfozą !!!

 

28 minut temu, Nesiowata napisał:

Cudo!

 

26 minut temu, elik napisał:

Miód i orzeszki    hurra.gif.bef0b0ee9517aadbe1c04e4af1c62c93.gif

Ten jego uśmiechnięty pycholek jak miód na serce :D

Link to comment
Share on other sites

Skopiuję tu w wątku Miki i Bobika. 

Psiaczki będą potrzebowały więcej czasu na zaufaniu człowiekowi.

I dlatego znowu bardzo proszę o  - jeśli to możliwe - przeniesienie swoich deklaracji z Teosia na te dwa maluchy

18 minut temu, b-b napisał:

Dzwoniłam do Hani. Niestety u Miki nie ma na razie  postępów. Mała będzie potrzebowała więcej czasu.

Bobi. Bobi to trochę szczekacz. Kiedy słyszy, że coś dzieje się za drzwiami to lubi pohałasować. Hania mówiła,że nawet kiedy śpi to albo śpi tak mocno albo nie słyszy bo kiedy zorientuje się,że ktoś przechodzi koło niego czy też jest wtedy zaczyna szczekać jakby nic wcześniej nie słyszał. Jest zdziwiony zaistniałą sytuacją. Nie jest typem miziaka. Nie podchodzi. Żyje obserwując z boku. Kiedy Piotrek chciał go wziąć na ręce do zważenia mały pokazywał zęby, chciał ugryźć? Nie ma chyba dobrych skojarzeń z rękoma.

 

 

Link to comment
Share on other sites

W styczniu za hotelik wyszło 108,33 zł. (13 dni). Fakturę podrzucę Elik. Za dojazd na wizytę i tym samym transport do nowego domu Teosia nic nie liczymy, ma to chłopak od hoteliku, tak jak inne psiaki adoptowane w naszej okolicy. Cieszę się, że kolejny futrzak jest szczęśliwy :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

56 minut temu, szafirka napisał:

W styczniu za hotelik wyszło 108,33 zł. (13 dni). Fakturę podrzucę Elik. Za dojazd na wizytę i tym samym transport do nowego domu Teosia nic nie liczymy, ma to chłopak od hoteliku, tak jak inne psiaki adoptowane w naszej okolicy. Cieszę się, że kolejny futrzak jest szczęśliwy :)

Bardzo dziękuję za podliczenie i gratisowy transport   5a665ab20bf11_kwiatki3.jpg.dadeb06070ca7a36235ab38e31795bc4.jpg

Czekam na fakturkę i zaraz zrobię przelew.

Link to comment
Share on other sites

 

1 godzinę temu, szafirka napisał:

W styczniu za hotelik wyszło 108,33 zł. (13 dni). Fakturę podrzucę Elik. Za dojazd na wizytę i tym samym transport do nowego domu Teosia nic nie liczymy, ma to chłopak od hoteliku, tak jak inne psiaki adoptowane w naszej okolicy. Cieszę się, że kolejny futrzak jest szczęśliwy :)

Bardzo dziękujemy Haniu za podwózkę chłopaka do domku :)

Dziękuję Wam za opiekę nad Teo , za to, że chłopak rozwinął u Was skrzydła, które poniosły go do wspaniałego domku :)

 

Elu bardzo proszę o przelanie pieniążków do Hani :)

Z góry dziękuję! :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, b-b napisał:

 

Elu bardzo proszę o przelanie pieniążków do Hani :)

Z góry dziękuję! :)

Elu proszę również po uregulowaniu długu u Hani o przelanie pieniążków po Tośku dla Mik i Bobika. 

Mam nadzieję,że już nic nie zakłóci szczęścia Teosia ale jeśli nie daj Boże coś by się stało i Teo musiał wrócić do Hani to pieniążki wrócą wtedy do niego.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, uxmal napisał:

I ogonek ciągle lata. :) Merda nim non stop :))

Macha nim jak trzepaczką ;)

5 godzin temu, Nesiowata napisał:

Kolejny psiak na "swoim" miejscu. I niech tak zostanie. 

Amen!

2 godziny temu, Tianku napisał:

to chyba dla mnie najsłodszy psiak na dogo give-you-my-love.png

 

Dla mnie też ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...