Jump to content
Dogomania

* Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud


b-b

Recommended Posts

5 godzin temu, Jo37 napisał:

Czy mogę poprosić o potwierdzenie na wątku bazarku ( link w podpisie) wpłaty 67,50 .

Bardzo serdecznie dziękujemy za pomoc finansową dla Teosia   5a5911b4bbebc_kwiatki6.gif.bbc35c0fcbb816ea230141d7171767dd.gif

5 godzin temu, b-b napisał:

. . .

Elu Kochana czy możesz to zrobić ? :)

 

Oczywiście zaraz potwierdzę.

Dzisiaj miałam zły dzień. Podczas rehabilitacji bardzo źle się poczułam i po powrocie do domu położyłam się, bo nadal byłam bardzo słaba. Usnęłam i zbudziłam się dopiero przed chwilką. Jednak to zarywanie nocy nie było rozsądne. Muszę z większą rozwagą podejmować działania.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

Jednak to zarywanie nocy nie było rozsądne. Muszę z większą rozwagą podejmować działania.

elik... :( a tak prosiłam Cię, żebyś nie zaniedbywała zdrowia :(
Ja Cię proszę, lepiej czasem z czegoś zrezygnować, aby niczego nie robić kosztem zdrowia.

Zadbaj o siebie, proszę. Jak nie dla siebie to pomyśl, jak jesteś potrzebna psiakom i tutaj, na dogomanii...

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Tyś(ka) napisał:

elik... :( a tak prosiłam Cię, żebyś nie zaniedbywała zdrowia :(
Ja Cię proszę, lepiej czasem z czegoś zrezygnować, aby niczego nie robić kosztem zdrowia.

Zadbaj o siebie, proszę. Jak nie dla siebie to pomyśl, jak jesteś potrzebna psiakom i tutaj, na dogomanii...

Tysiu kochana bardzo dziękuję za troskę o mnie  5a5912d89a097_buziaczki2.jpg.886b09a2b944780adb254d7302e20dbc.jpg   To bardzo miłe z Twojej strony. Ja ciągle zapominam ile mam lat i że to już nie te "oczy" :) Mam to po mamie :)

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, elik napisał:

Dzisiaj miałam zły dzień. Podczas rehabilitacji bardzo źle się poczułam i po powrocie do domu położyłam się, bo nadal byłam bardzo słaba. Usnęłam i zbudziłam się dopiero przed chwilką. Jednak to zarywanie nocy nie było rozsądne. Muszę z większą rozwagą podejmować działania.

Eliku kochany, bardzo zmartwil mnie Twój wpis....Proszę, dbaj o siebie... Zdrowie najważniejsze!!! 

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Teosia odwiedzili młodzi ludzie, którzy bardzo chcą go adoptować. Mieszkają w Zielonej Górze, ciężko im było się z nim pożegnać, mimo, że nie na długo - jutro pojadę zrobić

wizytę pa i jeśli wypadnie prawidłowo, to zostawię tam Teosia, bowiem z nim jadę na tą wizytę. Trzymajcie kciuki.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, szafirka napisał:

Dzisiaj Teosia odwiedzili młodzi ludzie, którzy bardzo chcą go adoptować. Mieszkają w Zielonej Górze, ciężko im było się z nim pożegnać, mimo, że nie na długo - jutro pojadę zrobić

wizytę pa i jeśli wypadnie prawidłowo, to zostawię tam Teosia, bowiem z nim jadę na tą wizytę. Trzymajcie kciuki.

Kciuki zaciśnięte!!!Znalezione obrazy dla zapytania gify emotikony kciuki

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, elik napisał:

Bardzo serdecznie dziękujemy za pomoc finansową dla Teosia   5a5911b4bbebc_kwiatki6.gif.bbc35c0fcbb816ea230141d7171767dd.gif

Oczywiście zaraz potwierdzę.

Dzisiaj miałam zły dzień. Podczas rehabilitacji bardzo źle się poczułam i po powrocie do domu położyłam się, bo nadal byłam bardzo słaba. Usnęłam i zbudziłam się dopiero przed chwilką. Jednak to zarywanie nocy nie było rozsądne. Muszę z większą rozwagą podejmować działania.

Elu Ty nam nie rób takich numerów! 

Dbaj o siebie :*

 

8 minut temu, szafirka napisał:

Dzisiaj Teosia odwiedzili młodzi ludzie, którzy bardzo chcą go adoptować. Mieszkają w Zielonej Górze, ciężko im było się z nim pożegnać, mimo, że nie na długo - jutro pojadę zrobić

wizytę pa i jeśli wypadnie prawidłowo, to zostawię tam Teosia, bowiem z nim jadę na tą wizytę. Trzymajcie kciuki.

Kciuki zaciśnięte!!!!!!!!

A ja nadal się cieszę ...ale i w środku wielki strach we mnie siedzi :/

Dziewczyny! Prosiłam Hanię żeby jak się okaże,że Teo tam zostaje dała Państwu puszkę mokrej karmy  i trochę suchej żeby chłopak na początek coś miał. Hania mówiła,że Państwo dzisiaj już miseczki i inne rzeczy kupili...wiec chyba Teo ma dom o czym przekonamy się po wizycie Hani :)

 

Link to comment
Share on other sites

 

17 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Eliku kochany, bardzo zmartwil mnie Twój wpis....Proszę, dbaj o siebie... Zdrowie najważniejsze!!! 

 

1 minutę temu, b-b napisał:

Elu Ty nam nie rób takich numerów! 

Dbaj o siebie :*

. . .

Dzięki dziewczyny kochane, dzięki :)  Muszę o tym pomyśleć :)  Ale póki co, ogromnie się ciesze z szansy Teosia na domek :)

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, b-b napisał:

To Twoje Havanko ogłoszenie z ZG

i one ciągle jest aktualne :)

https://www.olx.pl/oferta/teos-mlody-piesek-wypatruje-swojego-czlowieka-CID103-IDqYHeP.html

Super !!!! Tak, OLX Teoś miał na Zieloną Górę ! Powinnam powstrzymać swą radość dopóki informacja o domku nie potwierdzi sie na 100 %, ale nie potrafię... Trzymajcie mocno kciuki za wizytę p.a !

Link to comment
Share on other sites

46 minut temu, elik napisał:

 

 

Dzięki dziewczyny kochane, dzięki :)  Muszę o tym pomyśleć :)  Ale póki co, ogromnie się ciesze z szansy Teosia na domek :)

 

45 minut temu, Havanka napisał:

Super !!!! Tak, OLX Teoś miał na Zieloną Górę ! Powinnam powstrzymać swą radość dopóki informacja o domku nie potwierdzi sie na 100 %, ale nie potrafię... Trzymajcie mocno kciuki za wizytę p.a !

 

40 minut temu, Olena84 napisał:

Kciuki zaciśnięte! Ale szybka akcja!;)

 

30 minut temu, Anula napisał:

I ja przybiegłam mocno trzymać kciuki za wizytę,za młodych ludzi i przede wszystkim za Teosia.

 

29 minut temu, ona03 napisał:

To zaczynamy  21.jpg

 

Bogduniu, nie stresuj się :)

 

25 minut temu, Tyś(ka) napisał:

WOW, to zaciskam kciuki, żeby to był wyśniony (przez nas, dogomaniaków, nie tylko przez Teosia) domek :)

elik, Ty dbaj o siebie, bo jak nie... to... ;)

 

25 minut temu, Nesiowata napisał:

Następne dobre wieści.

 

20 minut temu, Poker napisał:

Ale NJUS!!!  moje kciuki tez na pokład za TEN domek dla Teosia.

 

Chciałam dzisiaj do południa zadzwonić do Hani bo miałam wolne przed pracującym weekendem a tu nagle telefon od Hani z wiadomością,że ktoś przyjedzie obejrzeć Teośka i że da mi znać po wizycie.

No i teraz od 17.00 cieszę się ...ale też i boję. Bo chciałabym dla małego jak najlepiej. 

Chciałam młodej rodziny dla niego. Chciałam. No to teraz taka jest...a ja i tak się martwię ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Taki już nasz los b-b, nikt nie dzwoni: martwimy się tym. Dzwoni ktoś - martwimy się. Pies idzie do adopcji - martwimy się :)
Najlepiej by było nic nie robić, udawać że psów w potrzebie nie ma... ale czy wtedy byśmy się nie martwiły...? jak nie - to co to za życie? :)

Jestem dobrej myśli. Hania odda Teosia tylko wtedy, gdy będzie pewna, że będzie szczęśliwy.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Taki już nasz los b-b, nikt nie dzwoni: martwimy się tym. Dzwoni ktoś - martwimy się. Pies idzie do adopcji - martwimy się :)
Najlepiej by było nic nie robić, udawać że psów w potrzebie nie ma... ale czy wtedy byśmy się nie martwiły...? jak nie - to co to za życie? :)

Jestem dobrej myśli. Hania odda Teosia tylko wtedy, gdy będzie pewna, że będzie szczęśliwy.

To fakt.

Może my lubimy/musimy się ciągle czymś martwić? ;)

O to, że Hania nie odda Teośka w złe ręce jestem spokojna.

Państwo na wizycie wypadli   BD wiec myślę, że nic nie powinno zakłócić tego wizerunku :)

Z nimi będzie miał dużo ruchu :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...