Jump to content
Dogomania

* Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud


b-b

Recommended Posts

1 minutę temu, szafirka napisał:

Jestem już i ja, dziękuję b-b za zaufanie i cieszę się, że będę mogła w imieniu wszystkich cioć rozpieszczać przystojniaka.

Elik, podeślij mi proszę na pw dane do rachunków

Zapracowałaś sobie na nie ciężką pracą Kochana :)

Jeszcze raz BARDZO dziękuję za przygarnięcie malucha i mam nadzieję że będzie grzecznym psiuniem :)

Przed chwilą, milagros19853201 napisał:

popieram z mama inicjatywe 

brawo ciocia :-)

po nardzdzie razem z mama swteirdzamy ze napewno jeszcze jedna nadplanowa deklaracje uda sie jakos wyciolac

5 zl stalej moze byc juz od grudnia ,tylko ciotka musialabys mi odpowiedznio wczesniej podeslac dane 

i dopisze chlopaka jako 1 z beneficjentow do mojego bazarku grudniowego:-)

poki co mozemy tak zaoferowac pomoc 

Bardzo dziękuję Tobie i Mamie .

Poproszę Elik, która jest skarbnikiem małego aby je podesłała.

Dziękujemy również za bazarek.

 

 Chwilowo jestem u wnuków. Miała być tu do końca miesiąca ale najprawdopodobniej zjedziemy do mnie i będę mogła coś zrobić :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, b-b napisał:

Zapracowałaś sobie na nie ciężką pracą Kochana :)

Jeszcze raz BARDZO dziękuję za przygarnięcie malucha i mam nadzieję że będzie grzecznym psiuniem :)

Bardzo dziękuję Tobie i Mamie .

Poproszę Elik, która jest skarbnikiem małego aby je podesłała.

Dziękujemy również za bazarek.

 

 Chwilowo jestem u wnuków. Miała być tu do końca miesiąca ale najprawdopodobniej zjedziemy do mnie i będę mogła coś zrobić :)

prosze:-)

i było by super jesli w miare szybko bylby te dane ,bo wtedy pierwsza deklaracja moglaby polecic juz w grudniu 

a ja po powrocie do Polski w grudniu ruszam z bazarkiem:-)

i raz jeszcze brawo ciocia:-)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, milagros19853201 napisał:

prosze:-)

i było by super jesli w miare szybko bylby te dane ,bo wtedy pierwsza deklaracja moglaby polecic juz w grudniu 

a ja po powrocie do Polski w grudniu ruszam z bazarkiem:-)

Napisałam do elik...ale Ona pewnie w pracy...zabiegana jest i dodatkowo ja ją obciążyłam 

Jak się zjawi to pewnie podeśle dane :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, yolanovi napisał:

Przychodzę na zaproszenie. Na razie mogę pokibicować psiaczkowi, ale jak się uda to coś jednorazowo wpłacę

Bardzo dziękujemy za przybycie i prosimy o zostanie z nami :)

15 minut temu, milagros19853201 napisał:

zgadza sie ja w sumie tez z pracy ,przerwa to kawusia i dogo :-)

Fajnie jak się ma taką pracę, że w trakcie można zajrzeć tu i tam :)

Niestety mam taką, ze się nie da:( ale nadrabiam wszystko po powrocie ;)

Link to comment
Share on other sites

pojawiam się z zaproszenia, chwilowo małe problemy by móc wesprzeć finansowo, jeśli ktoś będzie robił bazarek podeślę fanty na maluszka ale to aktualnie jedyna pomoc jaką mogę zaoferować ze względu na podopiecznych koszty z nimi związane :( ..

Trzymam za Was kciuki i przypominam :* gdy się bardzo chce ...wszystko jest możliwe! Życzę powodzenia ;D

Link to comment
Share on other sites

57 minut temu, Havanka napisał:

Bogdziu, dziękuję za zaproszenie. Te oczy poruszą wiele serc i z pewnością nie zostaniesz sama. Na szczęście Teoś jest młodym, adopcyjnym psem i myślę, ze po krótkim pobycie w Hoteliku Szafirki, zmieni się nie do poznania !

Pomogę w ogłoszeniach.

Dziękuję Ci za obecność.

A w późniejszym czasie będę wdzięczna za ogłoszenia. Oczywiście pomogę jak mi powiesz jak ;)

50 minut temu, rugitus napisał:

pojawiam się z zaproszenia, chwilowo małe problemy by móc wesprzeć finansowo, jeśli ktoś będzie robił bazarek podeślę fanty na maluszka ale to aktualnie jedyna pomoc jaką mogę zaoferować ze względu na podopiecznych koszty z nimi związane :( ..

Trzymam za Was kciuki i przypominam :* gdy się bardzo chce ...wszystko jest możliwe! Życzę powodzenia ;D

Dziękujemy za obecność, która na wątkach jest bardzo ważna.

Rozumiem wszystko.

Sama jestem ta sytuacją przerażona ale trzeba pokonać strach i wierzyć, że los się do nas uśmiechnie. I jak widzę uśmiecha się bełną gębą dając mi Was :)

Jeśli pozwolisz za jakiś czas odezę się w sprawie fantów :)

38 minut temu, Olena84 napisał:

Wszystkie trzy ze zdjęcia bidne:( mogę wspoóc małą jednorazową ale dopiero w grudniu bo teraz cieniutko

Bardzo dziękuję!

Byłam najnormalniej w świecie chora jak zobaczyłam te oczy zza krat. Ile tych psiaków wszędzie siedzi jak za karę.

Za karę za grzechy człowieka one muszą pokutować :((((

31 minut temu, Bgra napisał:

Zajrzałam i pomyślałam,że to pies z naszej Fauny,po prostu bliźniak.

Na razie mogę kibicować :( Hana mi się pochorowała :(

Kibicuj kochana :) Hanie zdrówka życzę!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, BORYSboxer napisał:

Jestem na zaproszenie.Narazie mogę tylko zaglądać... :)

Zaglądaj :) Zapraszamy :)))

3 minuty temu, ona03 napisał:

I ja przycupnę, na razie tylko przycupnę, jakiś to trudny czas teraz....

Ale będę kibicować przystojniakowi :)

Iwonko usiądź wygodnie :)

Kibicowanie jest potrzebne :)

Link to comment
Share on other sites

I ja również, dziękuję za zaproszenie :) Bogduś jesteś naprawdę .dzielna , pięknie, że malec dostał od Ciebie "swoją" szansębuzki.gif

nie dziwię się ,że nie mogłaś zapomnieć jego oczu!... mnie serce ścisnęło... że tamte dwa biedactwa , musiały zostać w schronie... smutno....i tak jest zawsze!!  nie ma pełnej radości, bo wiemy ,że jest tyle jeszcze ... do uratowania!... ehhh mi się zebrało... ale cieszę się bo pierwszy krok zrobiłaś! i pewnie nie ostatnioczko2.gif

... jak na razie nie jestem w stanie nic zadeklarować ale będę wspierać ,ciepłymi myślami :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, b-b napisał:

Napisałam do elik...ale Ona pewnie w pracy...zabiegana jest i dodatkowo ja ją obciążyłam 

Jak się zjawi to pewnie podeśle dane :)

Witam :) Tak, byłam w pracy, a po,  musiałam  uskutecznić spacer z psiurkami, potem obiad i inne domowe sprawy, ale już jestem :)

9 godzin temu, Anula napisał:

Bogda podeślij mi dane do przelewu.Chcę aby moja deklaracja już wpłynęła za XI a nie od XII.Ja mam nr.konta elik ale nie wiem czy aktualny.

No i trzeba skontaktować się z Hanią aby Hania wiedziała pod czyją jest opieką Teoś i mieć z nią kontakt.

Każdy psiak, dla którego jestem skarbnikiem ma swoje osobne konto więc prawdopodobnie jest to inne konto, niż to,które masz, chociaż może się zdarzyć, że jest to to samo, bo po jakimś czasie od adopcji, to konto dostaje nowy psiaczek  :)

 

Zaraz porozsyłam nr konta. W tytule przelewu proszę wpisywać nick + dla Teo. Np alina135 dla Teo

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...