Jump to content
Dogomania

* Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud


b-b

Recommended Posts

3 godziny temu, Anula napisał:

I to jest najcudowniejsze co może być.Na wolności,w normalnych warunkach,dobrym jedzeniu.Teraz tylko do szczęścia brakuje domku ale i on będzie.

Uwielbiam oglądać zdjęcia naszych psiaczków takich,szczęśliwych,radosnych.Niestety nie wszystkie otrzymają taki dar wolności tylko szczęściarze i to jest najsmutniejsze.

Z jednej strony serce się raduje,z drugiej krwawi.

Ja ciągle myślę o tych, które tam zostały. Pamiętam nawet większość zdjęć...i to wciąż boli.

1 godzinę temu, elik napisał:

Dzisiaj tj. 8.12.  konto naszego chłopaczka wzbogaciło się znacznie o poniższe wpłaty:

.................15,00   -  Olena84

.................40,00   -  elik  (wpłata na konto mojej podopiecznej która ma już swój DS)

.................71,66   -  nadpłata z bazarku transportowego

....  .............8,34   -  Anula

.................20,00   -  Nesiowata

Bardzo serdecznie dziękujemy

5a2ab36090b60_gifdziekujesliczniepiesslucha.gif.c9c302e1426c316847cf7cecad3420b5.gif

Pięknie dziękujemy :)Podobny obraz

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kochani, wielka radość z samego rana. Bagduniu, tak martwiłaś się o finanse Teosia, że mamy zbyt mało deklaracji. Otóż przed chwilą miałam telefon z Holandii, tak, tak z Holandii i rozmawiałam z  Panem Mateuszem, Człowiekiem wielkiego serca, który chce pomóc naszemu Teosiowi. Złożył miesięczną deklaracje w wysokości 50,00 zł. SMSem posłałam nr konta Teosia.

Wyobrażacie sobie moje zdziwienie w pierwszej chwili? Ktoś z Holandii dzwoni, że chce pomóc biednemu Teosiowi! Niesamowite i jakie wspaniałe. Nr telefonu podała Panu Mateuszowi Jego Mama, która na dogo pomaga psiakom bezdomniakom.

Wielkie dzięki Pani Anno. Ma Pani wspaniałego Syna.

Panie Mateuszu ogromnie dziękujemy za wspaniały gest i serdecznie pozdrawiamy całą Pana Rodzinę.

5a2bbc27c36e5_kwiatki11.GIF.a91350293b65a81e16276847a971eee5.GIF

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Anula napisał:

I to jest najcudowniejsze co może być.Na wolności,w normalnych warunkach,dobrym jedzeniu.Teraz tylko do szczęścia brakuje domku ale i on będzie.

Uwielbiam oglądać zdjęcia naszych psiaczków takich,szczęśliwych,radosnych.Niestety nie wszystkie otrzymają taki dar wolności tylko szczęściarze i to jest najsmutniejsze.

Z jednej strony serce się raduje,z drugiej krwawi.

Wiem, Anulko o czym mówisz... niestety!  też jak ,pomyślę o tych ,które zostały113.gif  .. że tak mało ,jest nas....a tak dużo nieszczęścia... ja za cały dramat, psów ze schroniska ,winię ludzi!.. jakimi oni są ludźmi???  czy to są ludzie???

Buziak Panie Mateuszukisstogether.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, anica napisał:

Wiem, Anulko o czym mówisz... niestety!  też jak ,pomyślę o tych ,które zostały113.gif  .. że tak mało ,jest nas....a tak dużo nieszczęścia... ja za cały dramat, psów ze schroniska ,winię ludzi!.. jakimi oni są ludźmi???  czy to są ludzie???

Buziak Panie Mateuszukisstogether.gif

Ja też!  No właśnie, czy to są ludzie ????

No to podwójny, bo ode mnie także :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

4 godziny temu, elik napisał:

Kochani, wielka radość z samego rana. Bagduniu, tak martwiłaś się o finanse Teosia, że mamy zbyt mało deklaracji. Otóż przed chwilą miałam telefon z Holandii, tak, tak z Holandii i rozmawiałam z  Panem Mateuszem, Człowiekiem wielkiego serca, który chce pomóc naszemu Teosiowi. Złożył miesięczną deklaracje w wysokości 50,00 zł. SMSem posłałam nr konta Teosia.

Wyobrażacie sobie moje zdziwienie w pierwszej chwili? Ktoś z Holandii dzwoni, że chce pomóc biednemu Teosiowi! Niesamowite i jakie wspaniałe. Nr telefonu podała Panu Mateuszowi Jego Mama, która na dogo pomaga psiakom bezdomniakom.

Wielkie dzięki Pani Anno. Ma Pani wspaniałego Syna.

Panie Mateuszu ogromnie dziękujemy za wspaniały gest i serdecznie pozdrawiamy całą Pana Rodzinę.

5a2bbc27c36e5_kwiatki11.GIF.a91350293b65a81e16276847a971eee5.GIF

 

Jest wiele wątków na dogo gdzie psiaki potrzebują pomocy tym bardziej jestem wdzięczna za pomoc dla Teosia!

Pani Anno bardzo dziękujemy! Tak jak Ela napisała ma Pani WSPANIAŁEGO Syna!

Panie Mateuszu dziękujemy, że zechciał Pan nam pomóc. Proszę przyjąć ode mnie wirtualnego, takiego matczynego buziaka w policzek :)

imageproxy.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, elik napisał:

Kochani, wielka radość z samego rana. Bagduniu, tak martwiłaś się o finanse Teosia, że mamy zbyt mało deklaracji. Otóż przed chwilą miałam telefon z Holandii, tak, tak z Holandii i rozmawiałam z  Panem Mateuszem, Człowiekiem wielkiego serca, który chce pomóc naszemu Teosiowi. Złożył miesięczną deklaracje w wysokości 50,00 zł. SMSem posłałam nr konta Teosia.

Wyobrażacie sobie moje zdziwienie w pierwszej chwili? Ktoś z Holandii dzwoni, że chce pomóc biednemu Teosiowi! Niesamowite i jakie wspaniałe. Nr telefonu podała Panu Mateuszowi Jego Mama, która na dogo pomaga psiakom bezdomniakom.

Wielkie dzięki Pani Anno. Ma Pani wspaniałego Syna.

Panie Mateuszu ogromnie dziękujemy za wspaniały gest i serdecznie pozdrawiamy całą Pana Rodzinę.

 

Dogomania to miejsce, gdzie czasem zdarzają się rzeczy, o których nam sie nie śniło. Często pomoc przychodzi niespodziewanie. Wiele razy się o tym przekonałam. Pan Mateusz i Jego Mama są tego przykładem. Proszę przyjąć również ode mnie podziękowania za wielkie serce i ogromne wsparcie Teosia.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

I ja przyłączam się do podziękowań dla pana Mateusza i Jego Mamy - to wspaniały gest i ogromna pomoc.kODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQf07_j4_orig.gif

Temu małemu, zabiedzonemu psikowi z ciężkiego schroniska gdzieś na wschodzie Polski na pewno nigdy nie śniło się nawet, że będzie miał tyle Dobrych Ludzi wokół siebie.

 Teoś już nigdy ne będzie samotny:)

 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Wczoraj tj. 19.12. na konto Teosia wpłynęła kwota 50,00 zł od Pana Mateusza.

Bardzo serdecznie dziękujemy

5a2cf558ba846_kwiatki5.jpg.c61eb4498222a2b81ce149c0406859f0.jpg

 

Pan Mateusz powiedział wczoraj, że już wpłacił, ale nie zaglądałam wczoraj do banku, bo nie przypuszczałam, że wpłata tak natychmiast zamelduje sie na koncie Teo :)

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, anica napisał:

Ja tak mam!... niestetymysli.gif .. ale Dobrego poniedziałku i całego tygodnia wszystkim, życzę!... bo to może być ,całkiem Dobry poniedziałek!okok.gif

Dzięki Aniu za życzenia - oby!

 To okaże się kiedy dotrę do pracy ;)

 

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, szafirka napisał:

Waży 10 kg, w kłębie ma 43 cm. Do wszystkich psów Teoś jest pozytywnie nastawiony, zazwyczaj jednak uległy, np. je zawsze osobno, ponieważ nie umie pilnować swojej miski, a że zawsze ma lepsze rzeczy, to jest sporo chętnych :)

5a3017b1d1809_miech3.gif.c86e0c9379ad6e356642137a22300573.gif  Cwaniaczki. Czują na odległość w czyjej misce jest lepsze żarełko.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, szafirka napisał:

Waży 10 kg, w kłębie ma 43 cm. Do wszystkich psów Teoś jest pozytywnie nastawiony, zazwyczaj jednak uległy, np. je zawsze osobno, ponieważ nie umie pilnować swojej miski, a że zawsze ma lepsze rzeczy, to jest sporo chętnych :)

Nic dziwnego,że przyjechał do Ciebie taki wychudzony.Biedny Teoś.Dobrze,że je osobno i nikt mu wreszcie nie broni dostępu do jedzenia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...