Jump to content
Dogomania

* Teoś ma swój kochający dom! Kolejna zamojska bieda liczy na cud


b-b

Recommended Posts

Bogduniu, tak szczerze, to nie wiem... Wiem tyle, ile wyczytam w internecie. Zbyt dolujacy jest ten swiat. 

Za to czesto, prawie codziennie spedzam sporo czasu w blizszym lub dalszym lesie. I tam jest to, co kocham. Czyli spokoj, cisza, jeszcze sporo zieleni, oczywiscie drzewa, ptaki, sarny...

Chyba nie o takie wiesci Ci chodzilo :), ale coz poradze na to, ze do cywilizacji, galerii, tlumow ludzi mnie w ogole nie ciagnie...

 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Figunia napisał:

Bogduniu, tak szczerze, to nie wiem... Wiem tyle, ile wyczytam w internecie. Zbyt dolujacy jest ten swiat. 

Za to czesto, prawie codziennie spedzam sporo czasu w blizszym lub dalszym lesie. I tam jest to, co kocham. Czyli spokoj, cisza, jeszcze sporo zieleni, oczywiscie drzewa, ptaki, sarny...

Chyba nie o takie wiesci Ci chodzilo :), ale coz poradze na to, ze do cywilizacji, galerii, tlumow ludzi mnie w ogole nie ciagnie...

 

Mylisz się Aneczko :) 

Zapytanie - co tam w wielkim świecie słychać :) odnosiło się do Twojego miejsca przebywania :) Toż to wielki, daleki świat. 

I szczerze to mnie co dzieje się na świecie powoduje, że człowiek ma coraz większego doła...wolę właśnie wieści takie jak napisałaś. Przyroda i spokój. To jest to co uwielbiam a na co mi ostatnio niestety brak czasu.

Ucałuj rodzinkę :*

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Teoś ożył po odrobaczeniu, zaczął biegać, podskakiwać. Wyszło z niego życie wewnętrzne, a wróciło to prawidłowe :) kupy są zwięzłe, takie jak trzeba. W piątek znalazłam probiotyk i siemię po innym psiaku, więc zaczęłam podawać to Teosiowi. Jutro, albo pojutrze jak przyjdą tabletki od Anuli, to jeszcze tym wzmocnimy przewód pokarmowy przystojniaka.

Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, szafirka napisał:

Teoś ożył po odrobaczeniu, zaczął biegać, podskakiwać. Wyszło z niego życie wewnętrzne, a wróciło to prawidłowe :) kupy są zwięzłe, takie jak trzeba. W piątek znalazłam probiotyk i siemię po innym psiaku, więc zaczęłam podawać to Teosiowi. Jutro, albo pojutrze jak przyjdą tabletki od Anuli, to jeszcze tym wzmocnimy przewód pokarmowy przystojniaka.

Wspaniale, że Teoś pozbył się już niechcianego bagażu ! Musiał go bardzo męczyć, skoro był taki osowiały.

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, b-b napisał:

Mylisz się Aneczko :) 

Zapytanie - co tam w wielkim świecie słychać :) odnosiło się do Twojego miejsca przebywania :) Toż to wielki, daleki świat. 

I szczerze to mnie co dzieje się na świecie powoduje, że człowiek ma coraz większego doła...wolę właśnie wieści takie jak napisałaś. Przyroda i spokój. To jest to co uwielbiam a na co mi ostatnio niestety brak czasu.

Ucałuj rodzinkę :*

 

Tak tez podejrzewalam....:)

Wspaniale Bogusiu jest to, ze nawet w tym tzw. wielkim swiecie, sa takie miejsca, gdzie mozna uciec od cywilizacji. Zycze Ci kochana, bys takze mogla w podobny sposob relaksowac sie, spedzac czas tak, jakbys chciala. I juz koniec spamowania u Teosia :)

Cudownie, ze psiaczek odzyskal radosc zycia i ze poza robalami, nic go juz nie meczy.

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, szafirka napisał:

Teoś ożył po odrobaczeniu, zaczął biegać, podskakiwać. Wyszło z niego życie wewnętrzne, a wróciło to prawidłowe :) kupy są zwięzłe, takie jak trzeba. W piątek znalazłam probiotyk i siemię po innym psiaku, więc zaczęłam podawać to Teosiowi. Jutro, albo pojutrze jak przyjdą tabletki od Anuli, to jeszcze tym wzmocnimy przewód pokarmowy przystojniaka.

Zapakowany list,wysłany rano.W liście tabletki (ja dla średniego psiaka dawałam jedną tabletkę dziennie podzieloną na 1/2 zapakowaną do pasztetu),także po jednej paczce dla Teosia i Majki Pedigre Denta stick-duże opakowanie a więc 1/2 na dzień.I jeszcze pozostałe smaczki po mojej Sawani.Miki ich nie je a więc niech nasze psiaczki skorzystają.Jeżeli nie będą chciały to może inne,które przebywają w hoteliku.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, szafirka napisał:

Teoś ożył po odrobaczeniu, zaczął biegać, podskakiwać. Wyszło z niego życie wewnętrzne, a wróciło to prawidłowe :) kupy są zwięzłe, takie jak trzeba. W piątek znalazłam probiotyk i siemię po innym psiaku, więc zaczęłam podawać to Teosiowi. Jutro, albo pojutrze jak przyjdą tabletki od Anuli, to jeszcze tym wzmocnimy przewód pokarmowy przystojniaka.

Bardzo, bardzo Haniu dziękujemy za opiekę nad Teo !

Biedak...jak bardzo musiało mu to dokuczać paskudztwo :(

 

7 godzin temu, szafirka napisał:

Faktura za hotel w załączeniu, za weta i fryzjera odbiorę jutro.

IMG_20171204_110819 — kopia_800x463.jpg

 

Elu proszę zrób przelew i jak tylko będą pozostałe faktury to też bardzo proszę o uregulowanie. 

 

6 godzin temu, Havanka napisał:

Wspaniale, że Teoś pozbył się już niechcianego bagażu ! Musiał go bardzo męczyć, skoro był taki osowiały.

Oj jak widać bardzo go to męczyło biedaka :(

4 godziny temu, Figunia napisał:

Tak tez podejrzewalam....:)

Wspaniale Bogusiu jest to, ze nawet w tym tzw. wielkim swiecie, sa takie miejsca, gdzie mozna uciec od cywilizacji. Zycze Ci kochana, bys takze mogla w podobny sposob relaksowac sie, spedzac czas tak, jakbys chciala. I juz koniec spamowania u Teosia :)

Cudownie, ze psiaczek odzyskal radosc zycia i ze poza robalami, nic go juz nie meczy.

Chyba przyjdzie mi jeszcze poczekać...do emerytury?

Ale jak tu dziewczyny piszą i na niej niestety ciągle brak czasu. Niestety .

2 godziny temu, Anula napisał:

Zapakowany list,wysłany rano.W liście tabletki (ja dla średniego psiaka dawałam jedną tabletkę dziennie podzieloną na 1/2 zapakowaną do pasztetu),także po jednej paczce dla Teosia i Majki Pedigre Denta stick-duże opakowanie a więc 1/2 na dzień.I jeszcze pozostałe smaczki po mojej Sawani.Miki ich nie je a więc niech nasze psiaczki skorzystają.Jeżeli nie będą chciały to może inne,które przebywają w hoteliku.

Jeszcze raz Aniu bardzo dziękuję :)

2 godziny temu, elik napisał:

Dzisiaj tj. 4.12. na koncie Teosia zameldowały się wpłaty

.................20,00   -  Bogusik  XII 

.................20,00   -  Anula  XII 

  Bardzo serdecznie dziękujemy

5a2568020b97b_kwiatki6.gif.0226852917fc46d961ef990863404eb6.gif

Pięknie dziękujemy :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.12.2017 o 11:45, szafirka napisał:

Teoś ożył po odrobaczeniu, zaczął biegać, podskakiwać. Wyszło z niego życie wewnętrzne, a wróciło to prawidłowe :) kupy są zwięzłe, takie jak trzeba. W piątek znalazłam probiotyk i siemię po innym psiaku, więc zaczęłam podawać to Teosiowi. Jutro, albo pojutrze jak przyjdą tabletki od Anuli, to jeszcze tym wzmocnimy przewód pokarmowy przystojniaka.

Bardzo się cieszę, ze to złe samopoczucie to wina zaniedbania i że po podaniu leków i dzięki troskliwej opiece szafirki wszystko lada moment wróci do normy.

Niech chłopak cieszy się wolnością i nadrabia stracony czas.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, elik napisał:

5a264cc39bc2e_nawtorek2.jpg.8b7a5fc5415f8cc7d9e5c5a2ce01e829.jpg

Teraz za fajny wtorek podzięuję :)

11 godzin temu, elik napisał:

Dzisiaj poszedł przelew za opiekę nad naszym Teosiem - 50,00 zł

5a2655d691167_TeoXI..png.574ab1101aa3f0337c3492216b9efc76.png

i za transport 80,00 zł

5a2655d652219_Teotransp.png.b34435ddd21955a8f702608b757f3c5e.png

Ślicznie dziękuję Elu za przelewy :)

Oj znikają nam pieniążki z konta znikają.

A jeszcze SPA i wet do zapłaty czeka...

4 godziny temu, Havanka napisał:

Boguniu, przepraszam za spam, ale zamojska sunia z szóstką dzieci, potrzebuje pomocy ! Proszę, zajrzyjcie !

 

Kochana to nie spam!!!

Kochani zapraszamy do pomocy psiej rodzince! :)

2 godziny temu, Tola napisał:

Bardzo się cieszę, ze to złe samopoczucie to wina zaniedbania i że po podaniu leków i dzięki troskliwej opiece szafirki wszystko lada moment wróci do normy.

Niech chłopak cieszy się wolnością i nadrabia stracony czas.

Nawet nie wiesz jak mi ulżyło, ze to przez robaki było.

Ja już czarne myśli miałam :(

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, anica napisał:

Ja również bardzo się cieszę, że jest lepiej! ,, nareszcie może się chłopak cieszyć życiem!ok.gif

Nareszcie Aniu, nareszcie :D

 

29 minut temu, szafirka napisał:

IMG_20171205_201615_800x600.jpg

IMG_20171205_211243_800x600.jpg

Dziękuję Haniu za wklejenie :)

 

Elu kochana bardzo proszę o zapłatę za SPA i weta :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...