Jump to content
Dogomania

Majka i Elfik zamojskie psiaki już w Hoteliku czekają na dom.Elfik w DS;Majka także w DS.


Anula

Recommended Posts

3 godziny temu, Tola napisał:

Elfik w nowym domu - rewelacja:):):)

Ale błyskawiczna adopcja!

No tak,nawet ogłoszeń nie miał Elfik.Najważniejsze,że ma bardzo fajny domek.

Majeczkę będziemy ogłaszać ale czekamy na więcej informacji o niej.Majeczka jest śliczna.Tak jak Hania pisała,psiaki tym razem przyjechały w najgorszym stanie wszystkie.Najważniejsze,że teraz są zaopiekowane,dostają dobre jedzonko Majka i Teoś i pomalutku zapominają co przeszły.Poszukamy im super domków jak wszystkim naszym psiakom.

Link to comment
Share on other sites

Majka jest bardzo kochaną, wdzięczną sunią. Rozbrykała się dziewczyna, przychodzi na zawołanie, zaczepia do głaskania. Je chętnie, więc powinna niedługo odzyskać normalny wygląd i błysk sierści. Od nowej rodziny Elfika psiaki dostały 60 zł. i zapowiedziałam, że przeznaczę te pieniążki na smaczki, zatem jutro chyba przyjdzie do kogoś Mikołaj :) będzie chrupanie.

Dzisiaj miałam zaplanowaną sesyjkę, ale brzydko na dworze, a lampa nie sprzyja czarnulkom. Aparat w pogotowiu.

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, szafirka napisał:

Majka jest bardzo kochaną, wdzięczną sunią. Rozbrykała się dziewczyna, przychodzi na zawołanie, zaczepia do głaskania. Je chętnie, więc powinna niedługo odzyskać normalny wygląd i błysk sierści. Od nowej rodziny Elfika psiaki dostały 60 zł. i zapowiedziałam, że przeznaczę te pieniążki na smaczki, zatem jutro chyba przyjdzie do kogoś Mikołaj :) będzie chrupanie.

Dzisiaj miałam zaplanowaną sesyjkę, ale brzydko na dworze, a lampa nie sprzyja czarnulkom. Aparat w pogotowiu.

Dzięki Haniu za informacje.A jak dogaduje się z psiakami,kotkami i dziećmi bo to muszę ująć w tekście.Czy dalej woli kobiety niż mężczyzn?Ile ma w kłębie?

W paczuszce przyjdą 2 paczki Pedigree na ząbki.Napisałam dawkowanie.Jedna paczuszka dla Majki,druga dla Teosia jest podarowana.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj doszła paczka, psiaki dziękują :) Majeczka jest pozytywnie nastawiona do każdego - kobiet, mężczyzn, dzieci, psów i kotów. Jest kochana i mam wrażenie, że im bardziej się otwiera, tym pięknieje. Jej sierść jest mięciutka, coraz bardziej błyszcząca. Mówiłam ostatnio Bogusi, że boję się jej białego pyszczka, tzn. żeby potencjalni chętni nie myśleli, że to siwizna starszego psiaka, ale nieeee, już widać, że to blond :) słońce się przebija, więc sesja chyba dzisiaj wyjdzie, tymczasem poranny pycholek pozdrawia.

IMG_20171207_100401_450x600.jpg

IMG_20171207_100331_450x600.jpg

IMG_20171207_100352_1_800x600.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, szafirka napisał:

Wczoraj doszła paczka, psiaki dziękują :) Majeczka jest pozytywnie nastawiona do każdego - kobiet, mężczyzn, dzieci, psów i kotów. Jest kochana i mam wrażenie, że im bardziej się otwiera, tym pięknieje. Jej sierść jest mięciutka, coraz bardziej błyszcząca. Mówiłam ostatnio Bogusi, że boję się jej białego pyszczka, tzn. żeby potencjalni chętni nie myśleli, że to siwizna starszego psiaka, ale nieeee, jużimageproxy.php?img=&key=fb990b1e378caf02 widać, że to blond :) słońce się przebija, więc sesja chyba dzisiaj wyjdzie, tymczasem poranny pycholek pozdrawia.

A ile Majeczka może mieć w kłębie 40 - 45cm? Czy mniej?

Link to comment
Share on other sites

Na to wygląda,że jutro Majeczka idzie do swojego domku :). Nie jedzie,a idzie piechotką na swoich czterech łapkach do domku,który znajduje się nie opodal Hani! Pani Aneta mieszka wraz z 2 letnim synkiem i narzeczonym w domku szeregowym z ogródkiem.Pani pracuje zawodowo do godz. 14 a Pan pracuje w domu,także zawsze ktoś jest.Chłopczyk przyzwyczajony do towarzystwa psiaków,ponieważ u rodziców p.Anety są dwie sunie zaadoptowane ze schroniska.Cała rodzina bardzo psiolubna i wrażliwa na krzywdę zwierząt.

Pani Aneta wypatrzyła Majeczkę w ogłoszeniu i dzisiaj była w hoteliku aby ją zobaczyć.Tak jak mi powiedziała,to na zdjęciach śliczna ale w rzeczywistości,to brak słów :) A jak jej jeszcze na odchodne podała łapkę,to już jej skradła serce na całego!

Hania ma jutro umówić się z Panią Anetą na wizytę i przekazanie Majeczki,więc kciuki będą bardzo potrzebne!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...