Jump to content
Dogomania

Majka i Elfik zamojskie psiaki już w Hoteliku czekają na dom.Elfik w DS;Majka także w DS.


Anula

Recommended Posts

7 godzin temu, b-b napisał:

Jesteś Aniołem!

Proszę o nr konta i kwotę jaką mam przelać abyście mogły zrobić razem ten przelew dla p. Grzegorza.

Za szeleczki i smycz zrobię przelew bezpośrednio do dziewczyn jak będzie wiadomo ile :)

Z Szafirką za trasę rozliczymy się później?

 

Dobrze, ze już w ten piątek maluchy ruszą po swoje nowe życie! :D

Oby tylko dobrze zniosły podróż.

Bogduniu ja założę za transport 600,00zł dla P.Grzegorza,a Ty mi zrobisz przelew.Może być tak,że po bazarku km. rozliczysz się ze mną.Jak uważasz.Z szafirkiem później rozliczymy się za transport jak już psiaki będą u Hani.

Nr.konta taki sam jak dla Czesterka jedynie w tytule:transport i nick.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

TZ umówiony z p. Grzegorzem jutro około 7.00 - 7.30 w Zamościu i razem podjadą do schroniska.

Jutro cała trójka zaczyna nowe życie:)

Potrzebne kciuki za szczęśliwą podróż:)

 

41 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Trzymam kciuki najmocniej jak potrafię!!! 

Dziękuję kochane za wszelką pomoc i kciuki :)

Hania i Piotrek powiadomieni i mam już orientacyjny koszt transportu do Kalisza: 200km czyli ok. 240zł. Zaraz piszę do Havanka....:)

 

Link to comment
Share on other sites

Kopiuję z wątku Teosia bo tak wychodzi,że łączy nas transport:

Tak sobie myślę głośno.Może uda się Elfika umieścić w małym kontenerku P.Grzesia i dać go do przodu samochodu a Majka i Teoś by jechały osobno w kontenerkach z tyłu.Zawsze to by było wygodniej dla psiaków gdyby były umieszczone osobno.To jednak jest sporo godzin jazdy,szczególnie do Kalisza.Szafirek zapewne przyjedzie z 3 kontenerkami i umieści psiaki osobno.

Tola pomyśl,widziałaś psiaki,wiesz jakiej są wielkości mniej więcej..Jak Jarek będzie w schronie to niech tak ulokuje psiaki aby jak najwygodniej im było.Odpowiedni kontenerek do wielkości psa.

Dobrze by było powiadomić P.Grzesia aby wziął na wszelki wypadek ten mały transporterek.Może wysłać sms.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Anula napisał:

Bogduniu ja założę za transport 600,00zł dla P.Grzegorza,a Ty mi zrobisz przelew.Może być tak,że po bazarku km. rozliczysz się ze mną.Jak uważasz.Z szafirkiem później rozliczymy się za transport jak już psiaki będą u Hani.

Nr.konta taki sam jak dla Czesterka jedynie w tytule:transport i nick.

Anulko zrobię jak zechcesz :)

Zadecyduj, Ja się dostosuję.

Link to comment
Share on other sites

Psiaki pojechały!!!

Trochę to trwało, wyjechały o 8,25, wszystko jest dobrze :)

 Mój TZ zachwycony psami; trochę są zdezorientowane, przestraszone, ale wszystkie bardzo spragnione kontaktu z człowiekiem:)

Mam zdjęcie Majeczki, wrzucę po pracy:)

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Tola napisał:

Psiaki pojechały!!!

Trochę to trwało, wyjechały o 8,25, wszystko jest dobrze :)

 Mój TZ zachwycony psami; trochę są zdezorientowane, przestraszone, ale wszystkie bardzo spragnione kontaktu z człowiekiem:)

Mam zdjęcie Majeczki, wrzucę po pracy:)

Dziękujemy Martuniu za wiadomość :) Trzymamy kciuki za dalszą drogę!

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, szafirka napisał:

A żeby podgrzać gorącą już atmosferę, pragnę poinformować, że albo Elfik, albo Majka mają już wstępnie DS :) ale... najpierw niech psiaki przyjadą, odsapną, skorzystają z poniedziałkowego spa i wtedy okaże się co i jak :)

Niesamowite.

szczęśliwej drogi wszystkim.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, szafirka napisał:

A żeby podgrzać gorącą już atmosferę, pragnę poinformować, że albo Elfik, albo Majka mają już wstępnie DS :) ale... najpierw niech psiaki przyjadą, odsapną, skorzystają z poniedziałkowego spa i wtedy okaże się co i jak :)

Co za wiadomość ! Działacie jak błyskawica !

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, szafirka napisał:

A żeby podgrzać gorącą już atmosferę, pragnę poinformować, że albo Elfik, albo Majka mają już wstępnie DS :) ale... najpierw niech psiaki przyjadą, odsapną, skorzystają z poniedziałkowego spa i wtedy okaże się co i jak :)

Wspaniała wiadomość Haniu :)

 Otrzymałam wiadomość od p.Grzegorza,że psiaki całe i zdrowe zostały przekazane Piotrkowi :) Teraz już ostatni etap drogi przed nimi....:)

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, szafirka napisał:

A żeby podgrzać gorącą już atmosferę, pragnę poinformować, że albo Elfik, albo Majka mają już wstępnie DS :) ale... najpierw niech psiaki przyjadą, odsapną, skorzystają z poniedziałkowego spa i wtedy okaże się co i jak :)

To naprawdę szczęściarze !

Zapraszam na bazarek właśnie dla nich :

 

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, szafirka napisał:

A żeby podgrzać gorącą już atmosferę, pragnę poinformować, że albo Elfik, albo Majka mają już wstępnie DS :) ale... najpierw niech psiaki przyjadą, odsapną, skorzystają z poniedziałkowego spa i wtedy okaże się co i jak :)

Czary i magia :D

2 godziny temu, szafirka napisał:

Psiaki już u nas w domu. Bardzo przestraszone, nawet nie chciały się załatwić, wąchać krzaczków jak zazwyczaj to bywa. Za to wypiły miskę wody i zjadły pyszną kolację. Ważne, że tą noc prześpią już w cieple i na miękkim.

Zaczęło się ich nowe życie. Oby już jak najlepsze :)

Link to comment
Share on other sites

w najlepszym stanie psychicznym i fizycznym wydaje się być Elfik. Jest otwarty, zainteresowany otoczeniem. Majka natomiast przemieszcza się najszybciej, jakby chciała poznać jak najwięcej wszystkiego, ale jest też chudziutka i przestraszona, np. odchyla się, jak chcę ją pogłaskać.

IMG_20171125_103214_450x600.jpg

IMG_20171125_103223_450x600.jpg

IMG_20171125_103227_450x600.jpg

IMG_20171125_103228_450x600.jpg

IMG_20171125_103246_1_450x600.jpg

IMG_20171125_103253_1_450x600.jpg

IMG_20171125_103257_450x600.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...