Jump to content
Dogomania

Majka i Elfik zamojskie psiaki już w Hoteliku czekają na dom.Elfik w DS;Majka także w DS.


Anula

Recommended Posts

20 minut temu, Tola napisał:

Czekamy, czekamy, mam nadzieję, ze do końca tygodnia psiaki pojadą...

 

17 minut temu, Anula napisał:

To czekanie jest bardzo stresujące.O niczym nie myślę tylko o decyzji jubu.Jutro czwartek już.

Kochane no niestety ale jubu mógłby pojechać dopiero w piatek w przyszłym tygodniu....Jestem w tej chwili w trakcie załatwiania innego transportu i czekam na wiadomość o kosztach.Transport mógłby być teraz w piątek

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Bogusik napisał:

 

Kochane no niestety ale jubu mógłby pojechać dopiero w piatek w przyszłym tygodniu....Jestem w tej chwili w trakcie załatwiania innego transportu i czekam na wiadomość o kosztach.Transport mógłby być teraz w piątek

To czekam z Tobą.Podświadomie czułam,że będą problemy z transportem.Nie dawało mi to spokoju.

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, Bogusik napisał:

Pan Grzegorz bo tak ma na imię,rusza z Warszawy i trasa W-a -Zamość-Kalisz wynosi 600zł. Co robimy?

 

Może tak być,jakoś damy radę chyba.A wie o trzech psiakach? Ma transportery?

To by wypadało na jednego psiaka 200,00zł + transport do Nowej Soli.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Anula napisał:

Może tak być,jakoś damy radę chyba.A wie o trzech psiakach? Ma transportery?

To by wypadało na jednego psiaka 200,00zł + transport do Nowej Soli.

Ok Siostrzyczko napisz na wątku Teosia bo ja mam urwanie głowy....

Przed chwilą, Tola napisał:

Zapytam Elę, to byłaby duża pomoc...

Bardzo dziękuję Martuniu :)

Pan Grzegorz ma taką klatkę i kontenerek...

23897575_181387482417188_218267390_n.jpg.b2c81673b0acea951a42014da7a174bf.jpg

23846199_181387479083855_128431729_n.jpg.38786b0bd1a73c1534ead9a066b98e6e.jpg

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Bogusik napisał:

Ok Siostrzyczko napisz na wątku Teosia bo ja mam urwanie głowy....

Bardzo dziękuję Martuniu :)

Pan Grzegorz ma taką klatkę i kontenerek...

23897575_181387482417188_218267390_n.jpg.b2c81673b0acea951a42014da7a174bf.jpg

23846199_181387479083855_128431729_n.jpg.38786b0bd1a73c1534ead9a066b98e6e.jpg

W klatce może jechać Elfik i Teoś, ale kontenerek to chyba za mały trochę dla Majki...

 Do kontenerka to chyba tylko Elfik zmieściłby się...

 Możemy pożyczyć Kontenerek, który zakupiła Bogusik, jest większy, ale czy szafirka zgodzi się odesłać go do Zamościa?

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tola napisał:

W klatce może jechać Elfik i Teoś, ale kontenerek to chyba za mały trochę dla Majki...

 Do kontenerka to chyba tylko Elfik zmieściłby się...

 Możemy pożyczyć Kontenerek, który zakupiła Bogusik, jest większy, ale czy szafirka zgodzi się odesłać go do Zamościa?

Odeśle na pewno Martuniu....Dopilnujemy :)

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Tola napisał:

 Nie będzie to kłopot dla Hani?

 To w takim razie w klatce może jechac Elfik i Teoś, a  naszym kontenerku - Majeczka...

 A kiedy będzie wiadomo na 100%, ze transport w piątek?

 Bo musimy zawiadomić schron...

 

Teraz jest na 99% Właśnie podałam nr tel do Twojego Jarka i prosiłam aby jeszcze dzisiaj zadzwonił

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Bogusik napisał:

Pan Grzegorz bo tak ma na imię,rusza z Warszawy i trasa W-a -Zamość-Kalisz wynosi 600zł. Co robimy?

 

Kochane nie czekajcie na moją aprobatę z transportem .Ja jako przylepa z Teosiem zgadzam się na wszystko :)

Proszę dajcie mi tylko znać ewentualnie komu mam podesłać pieniądze  - wyłożę ze swoich - za transport .

Bardzo jestem Ci Bogusiu wdzięczna, ze cały ciężar załatwiania wzięłaś na siebie....bo ja nawet nie wiedziałabym co z czym i jak zrobić :(

Link to comment
Share on other sites

32 minuty temu, b-b napisał:

Kochane nie czekajcie na moją aprobatę z transportem .Ja jako przylepa z Teosiem zgadzam się na wszystko :)

Proszę dajcie mi tylko znać ewentualnie komu mam podesłać pieniądze  - wyłożę ze swoich - za transport .

Bogduniu wszystko rozegrało sie jak wróciłam wieczorem z pracy i odczytałam wiadomość od jubu,że transport ewentualnie w następny piątek.Psiaki zarezerwowane,kierownik dopytuje kiedy odbiór więc taki termin to chyba był by nie do przyjęcia.Ruszyłam na fb po Grupach transportowych,spisałam oferowane transporty w dowolnym kierunku i zadzwoniłam akurat do p.Grzegorza.Przedstawiłam o co mi chodzi i przeszliśmy na priv. bo źle było słychać.Pisanie  i wszelkie ustalenia to masa czasu i przy tym skakanie jeszcze na wątek aby też coś ustalić...

Tak czy owak,transport jest dograny prze zemnie na ile mogłam.Jutro z samego rana p.Grzegorz skontaktuje się z TZ Toli w celu ustalenia odbioru psiaków w schronisku.Planuje być w schronisku w piątek ok.7,30 rano.Dzisiaj już nie dałam radę ale rano powiadomię Hanię i Piotrka i podam nr tel. do p.Grzegorza w celu ustalenia odbioru psiaków w Kaliszu.

Pan Grzegorz,zrobił na mnie dobre wrażenie.Jest kierowcą karetki przewozowej w szpitalu na Wołowskiej.Pieniążki prosił wpłacić na podane mi konto ale dopiero,jak psiaki dotrą do Kalisza.Mam nadzieję,że wszystko się uda i psiaki szczęśliwie dojadą do hoteliku.

Jeszcze ważna sprawa i o to muszę prosić  Martę czy Asię o zakup obróż/szelek i smyczy i w to mają być ubrane psiaki.Będzie przepakowanie ich w Kaliszu do samochodu

Piotrka,więc to bardzo istotne!

Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, Bogusik napisał:

Bogduniu wszystko rozegrało sie jak wróciłam wieczorem z pracy i odczytałam wiadomość od jubu,że transport ewentualnie w następny piątek.Psiaki zarezerwowane,kierownik dopytuje kiedy odbiór więc taki termin to chyba był by nie do przyjęcia.Ruszyłam na fb po Grupach transportowych,spisałam oferowane transporty w dowolnym kierunku i zadzwoniłam akurat do p.Grzegorza.Przedstawiłam o co mi chodzi i przeszliśmy na priv. bo źle było słychać.Pisanie  i wszelkie ustalenia to masa czasu i przy tym skakanie jeszcze na wątek aby też coś ustalić...

Tak czy owak,transport jest dograny prze zemnie na ile mogłam.Jutro z samego rana p.Grzegorz skontaktuje się z TZ Toli w celu ustalenia odbioru psiaków w schronisku.Planuje być w schronisku w piątek ok.7,30 rano.Dzisiaj już nie dałam radę ale rano powiadomię Hanię i Piotrka i podam nr tel. do p.Grzegorza w celu ustalenia odbioru psiaków w Kaliszu.

Pan Grzegorz,zrobił na mnie dobre wrażenie.Jest kierowcą karetki przewozowej w szpitalu na Wołowskiej.Pieniążki prosił wpłacić na podane mi konto ale dopiero,jak psiaki dotrą do Kalisza.Mam nadzieję,że wszystko się uda i psiaki szczęśliwie dojadą do hoteliku.

Jeszcze ważna sprawa i o to muszę prosić  Martę czy Asię o zakup obróż/szelek i smyczy i w to mają być ubrane psiaki.Będzie przepakowanie ich w Kaliszu do samochodu

Piotrka,więc to bardzo istotne!

Jesteś Aniołem!

Proszę o nr konta i kwotę jaką mam przelać abyście mogły zrobić razem ten przelew dla p. Grzegorza.

Za szeleczki i smycz zrobię przelew bezpośrednio do dziewczyn jak będzie wiadomo ile :)

Z Szafirką za trasę rozliczymy się później?

 

Dobrze, ze już w ten piątek maluchy ruszą po swoje nowe życie! :D

Oby tylko dobrze zniosły podróż.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...