Jump to content
Dogomania

Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(


elik

Recommended Posts

Dzień dobry, Beniu.  Dzień dobry, Tobisiu i Pelikanku. happy.gif 

Tysiu, pokombinowałaś i masz klubowy banerek. happy.gif

Chyba już wszystkie Fanki mają banerki w sygnaturce. Klub powinien się rozwijać... Teraz musimy werbować nowe Fanki naszej Beni kochanej. Może nawet jakiegoś Fana zdobędziemy... iconwink.gif

Dobrego dnia dla Wszystkich.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Nesiowata napisał:

Witaj z rana "obstawiona" panno. Uważaj, żeby Twoi ochroniarze pracowali zgodnie, bez żadnych napięć.

Benia to mądra panienka więc nie dopuści do nieporozumień  :)

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Każda dziewczyna lubi mieć oparcie w mężczyźnie, dobrze że Benia ma wybór :)

Co do AdBlocka,to pobierasz rozszerzenie i grzebiesz w ustawieniach przeglądarki. :) Instrukcje dokładne powinny być w internecie - u mnie od tego jest brat, hihi:)

No taki! Dobrze jest mieć takiego Brata !

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Elisabeta napisał:

Dzień dobry, Beniu.  Dzień dobry, Tobisiu i Pelikanku. happy.gif 

Tysiu, pokombinowałaś i masz klubowy banerek. happy.gif

Chyba już wszystkie Fanki mają banerki w sygnaturce. Klub powinien się rozwijać... Teraz musimy werbować nowe Fanki naszej Beni kochanej. Może nawet jakiegoś Fana zdobędziemy... iconwink.gif

Dobrego dnia dla Wszystkich.

Za Nesiowatą,  Elisabetką i Anicą witam nasze psiaczki  :)

Racja Elisabetko, dobrze byłoby, żeby Klub Beni się rozwijał :)  Ale jak to osiągnąć ? Może będziemy zapraszały na fajne filmy ? Są na You Tube króciutkie filmiki i ciekawe i śmieszne :)

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, anica napisał:

hello.gifWitamy się pięknie u Beni, dobrego dnia życzymy, wszystkim fankom :)  napatrzeć się nie mogę jakie Benia ma piękne i mądre oczka! czy widzicie to? :)

Witraj Aniu :)   Tak Benia ma śliczne i mądre oczęta!

Link to comment
Share on other sites

Zasponsorowałam Beni wyróżnienie ogłoszenia na OLX przez miesiąc. Może, może. . .

625387202_Beniaog.png.62855d126b6d6fa0a3cd9fec80aaa167.png

74327886_Beniaprom.png.34cca019925bd64fb4f1653dae993008.png

 

24.04. wyczyściłam statystykę dlatego są takie mizerna wyniki.    Sunia ma 6 obserwatorów, ale nic z tego nie wynika.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Trzymam kciuki za Benię... :)
Chociaż sesja zimowa już nieaktualna:( A taka śliczna.

Myślę, że niektórzy zostaną ściągnięci naszymi banerkami klubowymi... dlatego trzeba troszkę pochodzić po dogomanii :)

Racja, no to w drogę :)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, elik napisał:

Zasponsorowałam Beni wyróżnienie ogłoszenia na OLX przez miesiąc. Może, może. . .

24.04. wyczyściłam statystykę dlatego są takie mizerna wyniki.    Sunia ma 6 obserwatorów, ale nic z tego nie wynika.

Kiedyś coś wyniknie, Eliczku. Musi. Trzymam kciuki za wyróżnioną Benitkę. happy.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Elisabeta napisał:

Kiedyś coś wyniknie, Eliczku. Musi. Trzymam kciuki za wyróżnioną Benitkę. happy.gif

Już dzisiaj wynikło :) Choć nie wiem co z tego wyniku wyniknie, ale telefon był od pani, jak sama się określiła, młodej emerytki, której sunia, rottweilerka odeszła na raka kości. Mieszka w Krakowie na Czerwonym Prądniku, ale lato spędza w domu w Myślenicach. Czyli tak jak i ja, nad Rabą :)

Powiedziała, że w sobotę i niedzielę przed Centrum Handlowym na Zakopiance mają być wystawione bezdomne psiaki do adopcji i że się tam wybiera. Podałam jej nr telefonu do hoteliku, ale poprosiłam, żeby zadzwoniła dopiero, gdy nie zdecyduje się na adopcję żadnego psiaka z Zakopianki.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, elik napisał:

Już dzisiaj wynikło :) Choć nie wiem co z tego wyniku wyniknie, ale telefon był od pani, jak sama się określiła, młodej emerytki, której sunia, rottweilerka odeszła na raka kości. Mieszka w Krakowie na Czerwonym Prądniku, ale lato spędza w domu w Myślenicach. Czyli tak jak i ja, nad Rabą :)

Powiedziała, że w sobotę i niedzielę przed Centrum Handlowym na Zakopiance mają być wystawione bezdomne psiaki do adopcji i że się tam wybiera. Podałam jej nr telefonu do hoteliku, ale poprosiłam, żeby zadzwoniła dopiero, gdy nie zdecyduje się na adopcję żadnego psiaka z Zakopianki.

To jakiś potrzebujący domu psiaczek skorzysta. Beni niczego nie brakuje i wcześniej czy później domek znajdzie. Może właśnie z Twojego Elu, wyróżnionego ogłoszenia? Trzymam bardzo mocno kciuki !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Havanka napisał:

To jakiś potrzebujący domu psiaczek skorzysta. Beni niczego nie brakuje i wcześniej czy później domek znajdzie. Może właśnie z Twojego Elu, wyróżnionego ogłoszenia? Trzymam bardzo mocno kciuki !

Tak właśnie pomyślałam, że Benia jest dobrze zaopiekowana i niczego jej nie brakuje. Niechby znalazł domek jakiś biedak ze schronu. Gdyby jednak nie zaiskrzyło na Zakopiance, to może Benia się spodoba :)

Link to comment
Share on other sites

Udało mi się wlecieć jeszcze do Benitki dzisiaj :)

Pozdrowienia zostawiam i informacje,że jutro jadę do wnuków i może mnie do niedzieli nie być więc się usprawiedliwiam ;)

Mimo wszystko i ja zaciskam kciuki za Benitkę ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...