Jump to content
Dogomania

Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(


elik

Recommended Posts

Dzień dobry, Beniusiu. happy.gif

4 godziny temu, b-b napisał:

Wpadam się przywitać po przerwie :)

B-b, dobrze, że już jesteś z nami, bo trochę się martwiłam... Jesteś usprawiedliwiona. happy.gif Trochę szkoda, bo przyznam się, że byłam ciekawa, jakie kary nałożyłaby Eliczek za złamanie klubowego Regulaminu... iconwink.gificonwink.gif

Dobrego dnia Wszystkim.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Elisabeta napisał:

 

Trochę szkoda, bo przyznam się, że byłam ciekawa, jakie kary nałożyłaby Eliczek za złamanie klubowego Regulaminu... iconwink.gificonwink.gif

 

Możemy poprosić Elę o wymierzenie karyto zobaczymy :D

 

Miłego dnia Kochane Klubowiczki!

Beniusiu myśli cieple do ciebie ślę :*

I uciekam do pracy...

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Nesiowata napisał:

Wszystkie wątki są razem, nie ma już wojewódzkich. a dodatkowo - psy zosttały podzielone na te, które mają domy i te poszukujące domu. Do tej pory ,iałam zakładkę z wątkiem Neski i przez niego wchodziłam na wszystkie wątki. Teraz musiałam otworzyć dodatykową zakładkę,  aby móc śledzić ps, które poszukują własnego miejsca na resztę życia.

Nieprzemyślane utrudnienia.   

To faktycznie zbędne zmiany i na dodatek wprowadzające trochę zamieszania.  Mnie na razie nie przeszkadzają, bo "swoje" wątki mam w obserwowanych i często nawet dla nich nie mam czasu.

Link to comment
Share on other sites

Kolejnego szczęśliwego dnia Beniu. Dziś byłam szybsza od ptaków. Psy zrobiły mi pobudkę o 3 rano! Koniecznie rwały sie za dtzwi. Chyba ktoś kręcił sie pobliżu, bo wuyskoczyły za drzwi szczekając niemiłosiernie. Nie za bardzo chciały wracać do domu. Pewnie zrobiły pobudkę ochroniarzowi w salonie samochodowym, z którym sąsiaduję. 

Teraz ptasi koncert już na całego, a psy śpią. Powolli zaczyna być widać jaśniejące niebo. Zaraz powinno skończyć się pranie, powieszę tylko i pójdę w ślady czworonożnych.

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

happy.gif Kochana Nesiowata, ale fajnie to opisałaś. Od razu mam lepszy nastrój. happy.gif Ciekawe, co usłyszały i poczuły Twoje psiaki... Może to był jakiś dziki zwierz... Może Twoje dzielne psiaki uratowały Twoje kurki... Podwójne śniadanie się należy Głodomorkom! happy.gif

Dobrego dnia dla Beni kochanej i dla jej Przyjaciół.

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Monika z Katowic napisał:

Zdjęcie portretowe - Benia i Pelikanek.

8f879c35c15be264gen.jpg

 

 

13 godzin temu, Onaa napisał:

kwi Tobi 101.jpg

Się nie dziwnie dziewczynie,że nie wie którego wybrać ;)

 

Miłego dnia Wszystkim życzę! :)

Zbieram się i lecę do pracy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...