Jump to content
Dogomania

Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(


elik

Recommended Posts

Upłynął kolejny miesiąc pobytu Benuli w hoteliku więc nadszedł czas wysupłać grosik, a że w kasie braki to wpłaciłam 30,00 zł od mojej znajomej Agnieszki, której bardzo, bardzo dziękuję i 30,00 złociszków od siebie.

Benia3.png.edf921535cf92c8979f7e85b424a0b3e.png

Link to comment
Share on other sites

W kasie Benitki było pustawo więc, żeby uregulować należność za hotel 30,00 zł dopłaciłam ze środków, które znajoma Agnieszka przesyła co miesiąc na poratowanie najbardziej potrzebujących psiaków. W tym miesiącu do takich należała moja Benia.

Bardzo dziękuję Agnieszko

2119047795_kwiatki6.gif.b10436061219b77e51388e39d16129d7.gif

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Dogo wariuje...

Nie chciał mi się zapisać post, a odświeżanie nie wykazywało, że post się zapisał więc jak  głupia waliłam -zapisz- no i efekt widoczny powyżej.

Na dzisiaj mam dość dogo!

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry Beniu i dzień dobry wszystkim Fankom z naszego Klubu. happy.gif

Kochana B-b, wszystkie banerki są cudne! wub.gif Jak skończę obchód poranny po wątkach, zobaczę, czy Dogo pozwoli mi dziś wstawić sobie jeden z nich do sygnaturki. Właśnie... Jeden. Najpierw trzeba wybrać. To nie będzie łatwe, bo wszystkie mi się podobają. happy.gif

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Elisabeta napisał:

Dzień dobry Beniu i dzień dobry wszystkim Fankom z naszego Klubu. happy.gif

Kochana B-b, wszystkie banerki są cudne! wub.gif Jak skończę obchód poranny po wątkach, zobaczę, czy Dogo pozwoli mi dziś wstawić sobie jeden z nich do sygnaturki. Właśnie... Jeden. Najpierw trzeba wybrać. To nie będzie łatwe, bo wszystkie mi się podobają. happy.gif

Tak wszystkie są piękne i wybór trudny, a jak jeszcze TZmestudio coś dołoży ?  :)

13 godzin temu, Elisabeta napisał:

Udało się. Mam banerek i teraz jestem już naprawdę w Klubie Fanek Beni kochanejhappy.gifhappy.gif Dobrego poniedziałku.

Witam serdecznie w Klubie :)

  1. Proponuję, żebyśmy ustaliły nazwę Klubu i tu może, choć niekoniecznie malutka licytacja -  zgłoszenie nazwy Klubu - 1,00 zł, oddanie głosu na nazwę -  1,00 zł.
  2. Proponuję, żebyśmy ułożyły sobie regulamin Klubu, bo Klub musi mieć odpowiednią rangę, a bez regulaminu to klapa  :)
  3. Proponuję, żeby każdy Członek Klubu zaproponuje choćby jeden punkt regulaminu :)

Zaczynamy :)

Po pierwsze ustalamy, jak będzie nazywał się Klub. Można zaproponować kilka nazw.

I. Propozycja    -  Klub BenioFanek                -   elik

II. Propozycja   -  Fan Klub Beni                      -  Elisabeta

III. Propozycja   -  BenioKlub                           -  Havanka

IV. Propozycja   -  Fan Klub Beni kochanej    -   elik

Regulamin Klubu

  1. Członkostwo w Klubie jest całkowicie dobrowolne.
  2. Członkiem Klubu może być każdy, kto dobrze życzy Beni i Członkom Klubu.
  3. Gdy beneficjentem bazarku jest Benia, Członkowie Klubu ... mają obowiązek podrzucać bazarek.
  4. Każdy członek Klubu jest zobowiązany do zajrzenia na wątek Beni przynajmniej raz w ciągu dnia, z przynajmniej jednym postem.
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Mnie też nie chcą się zapisywać posty, ale jak znowu wejdę na wątek to o dziwo są... 

Bo tak się dzieje niestety :(

Myślała, że jak dzisiaj wejdę to już będzie wsio OK a tu nic z tego :(

 

Mimo wszystko miłego dnia wszystkim i Benitce też :D

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Elisabeta napisał:

Udało się. Mam banerek i teraz jestem już naprawdę w Klubie Fanek Beni kochanej. happy.gifhappy.gif Dobrego poniedziałku.

O to chodzi żeby każdy wybrał sobie coś dla siebie :)

2 godziny temu, elik napisał:

Tak wszystkie są piękne i wybór trudny, a jak jeszcze TZmestudio coś dołoży ?  :)

Witam serdecznie w Klubie :)

  1. Proponuję, żebyśmy ustaliły nazwę Klubu i tu może, choć niekoniecznie malutka licytacja -  zgłoszenie nazwy Klubu - 1,00 zł, oddanie głosu na nazwę -  1,00 zł.
  2. Proponuję, żebyśmy ułożyły sobie regulamin Klubu, bo Klub musi mieć odpowiednią rangę, a bez regulaminu to klapa  :)
  3. Proponuję, żeby każdy Członek Klubu zaproponuje choćby jeden punkt regulaminu :)

Zaczynamy :)

Po pierwsze ustalamy, jak będzie nazywał się Klub. Można zaproponować kilka nazw.

I. Propozycja    -  Klub BenioFanek

II. Propozycja   - 

III. Propozycja   - 

IV. Propozycja   - 

Regulamin Klubu

  1. Członkostwo w Klubie jest całkowicie dobrowolne.
  2. Członkiem Klubu może być każdy, kto dobrze życzy Beni i członkom Klubu.
  3.  

Elu myślę,że nikt nie pobije Twojej nazwy bo BenioFanki fajnie brzmi :)

Co do regulaminu - Członkowie będą brali czynny udział w rozsyłaniu zaproszeń na bazarki dla Beni

Wiadomo,że tu będzie trzeba się dogadywać żeby ludzie nie dostawali po kilka zaproszeń na jeden bazarek :)

Link to comment
Share on other sites

49 minut temu, b-b napisał:

. . .

Elu myślę,że nikt nie pobije Twojej nazwy bo BenioFanki fajnie brzmi :)

. . .

Może tak, może nie :) Mi bardzo podoba się też nazwa Elisabety:    Klub Fanek Beni kochanej   :)  Ale nie mogę podkradać :)

 

49 minut temu, b-b napisał:

. . .

Co do regulaminu - Członkowie będą brali czynny udział w rozsyłaniu zaproszeń na bazarki dla Beni

Wiadomo,że tu będzie trzeba się dogadywać żeby ludzie nie dostawali po kilka zaproszeń na jeden bazarek :)

Super :) Zapisuję z tym, że zrezygnujemy może z zapraszania na bazarek, bo to byłoby kłopotliwe, a przecież członkostwo w Klubie ma być przyjemnością i zaszczytem, a nie kłopotem  :)

 

Następne propozycje proszę :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, anica napisał:

Dziędobryimage.png.abfa17d634f0a6db7cffed87f223b476.png ... jakie dziwne, emoty??? dokładnie powtórzę za Bogusią! Miłego dnia! i całego tygodnia :) jaki suuuper Banerek  image.png.30f56b3abcae7771d3d7886646488e08.png Elu, napisz mi proszę jak ty wklejasz obrazki, że są ruchome

image.png

Obrazki ruchome ?? DSoreczki nie przypominam sobie :(

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, elik napisał:

Tak wszystkie są piękne i wybór trudny, a jak jeszcze TZmestudio coś dołoży ?  

Już cztery dołożył... Szaleństwo. happy.gif Podoba mi się zwłaszcza jeden. Połączenie banerka  b-b i fotka Beni. I jeszcze dwa są fajne...

Moja propozycja nazwy to po prostu Fan Klub Beni. Jak u b-b. Może lepiej nie używać słowa "Fanki", bo może kiedyś przyłączy się do nas Dogomaniak płci męskiej...happy.gif

Punkt do Regulaminu...

Każdy członek Klubu jest zobowiązany do zajrzenia na wątek przynajmniej raz w ciągu dnia z przynajmniej jednym postem.

Pisać trzeba codziennie, nawet jak się nie ma nic "mądrego" do napisania... iconwink.gif

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Elisabeta napisał:

. . .

Punkt do Regulaminu...

Każdy członek Klubu jest zobowiązany do zajrzenia na wątek przynajmniej raz w ciągu dnia z przynajmniej jednym postem.

Pisać trzeba codziennie, nawet jak się nie ma nic "mądrego" do napisania... iconwink.gif

 

O tak, to bardzo dobry punkt regulaminu, bardzo mi się podoba    :)

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Ależ tutaj konkrety się tworzą :) Klub nabiera kształtów.
Głaski przesyłam Beni.

Tysiu, a Ty się do Klubu nie piszesz ?

53 minuty temu, Havanka napisał:

Na chwilę obecną, mam pustkę w głowie, ale pomyślę nad punktem regulaminu. Fajnie, że już coś powstaje konkretnego.

A może propozycja nazwy Klubu :)

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, elik napisał:

O tak, to bardzo dobry punkt regulaminu, bardzo mi się podoba    :)

Tysiu, a Ty się do Klubu nie piszesz ?

A może propozycja nazwy Klubu :)

To może BENIOKLUB ?

Teraz zobaczyłam, ile mamy banerków fanklubu ! Jest z czego wybierać. Ja jednak pozostanę przy swoim.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Havanka napisał:

To może BENIOKLUB ?

Teraz zobaczyłam, ile mamy banerków fanklubu ! Jest z czego wybierać. Ja jednak pozostanę przy swoim.

Zapisuje propozycję nazwy Klubu, dziękuję :)

Dwie propozycje usunęłam po uwzględnieniu słusznej uwagi Elisabetki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...