Jump to content
Dogomania

Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(


elik

Recommended Posts

3 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Jaka słodka nasza wiewióreczka Benia :)

Tak, saunia pierwsza klasa   5a85d9cccb5c8_kciukiok8.jpg.d7d6cf66cb389eecbd5f31ada96eb554.jpg

Ale na niektórych zdjęciach widać, że w oczkach czai się jeszcze strach :(  Jestem pełna podziwu, że pomimo lęku Beni przed obcymi, a w dodatku przed mężczyznami, zrobił takie piękne zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

Eliku, te zdjęcia są zachwycające. Dusza Artysty i profesjonalny sprzęt. To jest to.

A Benia jest piękna. Tak. Nasza Benia kochana. 0heart.gif

Tylko jak Wy teraz, Eliku z Havanką i Tysią, z tylu przepięknych zdjęć wybierzecie kilka do ogłoszeń?... happy.gif

Jestem pod wielkim wrażeniem i zaraz obejrzę wszystkie foty jeszcze raz. A potem jeszcze raz... happy.gif Super.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Elisabeta napisał:

Eliku, te zdjęcia są zachwycające. Dusza Artysty i profesjonalny sprzęt. To jest to.

A Benia jest piękna. Tak. Nasza Benia kochana. 0heart.gif

Tylko jak Wy teraz, Eliku z Havanką i Tysią, z tylu przepięknych zdjęć wybierzecie kilka do ogłoszeń?... happy.gif

Jestem pod wielkim wrażeniem i zaraz obejrzę wszystkie foty jeszcze raz. A potem jeszcze raz... happy.gif Super.

Dodałabym jeszcze świetna znajomość psiej psychiki i odpowiednie podejście do psiaka. Zauważ, że każde zdjęcie jest odpowiednio zaaranżowane. Benia jest inspirowania do takich, a nie innych zachowań.

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, elik napisał:

Dodałabym jeszcze świetna znajomość psiej psychiki i odpowiednie podejście do psiaka. Zauważ, że każde zdjęcie jest odpowiednio zaaranżowane. Benia jest inspirowania do takich, a nie innych zachowań.

Oko i ręka Mistrza. happy.gif Eliku, pisałaś, że pan Fotograf jest psiolubny. I dlatego też zdjęcia są takie piękne.  Widać w nich Serce.

Benia bardzo się nie stresowała, bo przy profesjonalnym sprzęcie Pan pewnie był w dużej odległości. LILUtosi robiła tak fotki w swoim hoteliku nawet największym dzikuskom. Szkoda, że wszystkie nasze Bezdomniaki na Dogo nie mogą mieć takich super zdjęć jak Beniusia...

Dobrego dnia Wszystkim. A ja sobie zaraz jeszcze raz obejrzę zdjęcia naszej Beni kochanej. happy.gif

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Elisabeta napisał:

Oko i ręka Mistrza. happy.gif Eliku, pisałaś, że pan Fotograf jest psiolubny. I dlatego też zdjęcia są takie piękne.  Widać w nich Serce.

Benia bardzo się nie stresowała, bo przy profesjonalnym sprzęcie Pan pewnie był w dużej odległości. LILUtosi robiła tak fotki w swoim hoteliku nawet największym dzikuskom. Szkoda, że wszystkie nasze Bezdomniaki na Dogo nie mogą mieć takich super zdjęć jak Beniusia...

Dobrego dnia Wszystkim. A ja sobie zaraz jeszcze raz obejrzę zdjęcia naszej Beni kochanej. happy.gif

I to jest połowa sukcesu :) A druga połowa, to artyzm poparty profesjonalizmem :)

Dobrej nocy wszystkim :)

5a874fefec688_namiychsnw.gif.9df38e4ce12c079f09bf607ebf978c7f.gif

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Elisabeta napisał:

Jak tu miło o poranku. happy.gif

To jeszcze tylko napiszę, że poleciały dziś moje stałe deklaracje na marzec i kwiecień, czyli 60 zł. Wiosną może nie będą już naszej Beni potrzebne, ale teraz kontu suni trochę świeci pustkami... 

W miłym towarzystwie zawsze i wszędzie jest miło :)

Elisabeta, bardzo dziękuję     5a87eaab000f7_serce3.gif.36d3a33fd05c4b477c06de341e6b14b0.gif     Zamierzam uwzględnić Benię w kolejnym bazarku, ale to jeszcze trochu potrwa, bo aktualny kończy się dopiero jutro, a Beni kasa potrzebna na już, bo zaraz PDT trzeba zapłacić. Dzięki wielkie   :)

Link to comment
Share on other sites

47 minut temu, Havanka napisał:

Eluś, dziś wieczorem chcę przygotować tekst dla Beni. Napisz mi proszę tylko, ile Benia ma lat i ile waży, bo to podstawa.

Przepraszam ogromnie za zwłokę, chciałam zgromadzić trochu informacji o suni.

Oto najważniejsze informacje:

  • ma około 5 lat,
  • waży 7 kg,
  • jest zaszczepiona p/wściekliźnie i chorobom wirusowym,
  • jest wysterylizowana,
  • posłuszna,
  • zachowuje czystość w domu,
  • grzecznie czeka na powrót opiekunów,
  • ładnie chodzi na smyczy,
  • całkowicie pozbawiona agresji,
  • chętnie bawi się z innymi psami,
  • bez problemu pozwala wykonywać przy sobie różne czynności

Byłoby dobrze, gdyby był już w domu jakiś piesek.

Do kontaktu podaj proszę mój nr telefonu i e-mail.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.02.2018 o 10:25, Elisabeta napisał:

Anico, dziś Środa Popielcowa... Hmm... No i Walentynki.... Rzeczywiście trochę "dużo" jak na jeden dzień.iconwink.gif  

...glupek.gif

DSC_0091.JPG

Suuuper sesja zdjęciowa!  jak prosi o smaczki, to pierwsze sukcesy mamy za sobą :)   wielka radość widzieć "taką"  Benięserduszka.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...