Jump to content
Dogomania

Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(


elik

Recommended Posts

A teraz garstka dobrych wiadomości :)

  • dzisiaj Benia miała pobraną krew i próby wątrobowe były lepsze niż przy poprzednim badaniu lecz wspomaganie wątroby nadal wskazane, kontrolne badanie krwi za około 3 miesiące (mam nadzieję, że to już w DS)
  • dzisiaj Benia została zaszczepiona p/chorobom wirusowym,
  • dzisiaj odbyło się obcięcie pazurków,
  • sesja zdjęciowa już jutro,
  • spotkanie ze szkoleniowcem p. Jolą już w poniedziałek.
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Jestem, Beniu. happy.gif

Wczorajsza wizyta u weta troszkę nam umknęła, ale przecież były tu bardzo mocne kciuki tydzień temu i na pewno pomogły. Super, że wyniki badań idą powoli ku dobremu. Trzeba przyznać, że nasza Benia ma ostatnio bardzo wypełniony grafik. 

Dobrego dnia dla Was wszystkich.happy.gif 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Elisabeta napisał:

Jestem, Beniu. happy.gif

Wczorajsza wizyta u weta troszkę nam umknęła, ale przecież były tu bardzo mocne kciuki tydzień temu i na pewno pomogły. Super, że wyniki badań idą powoli ku dobremu. Trzeba przyznać, że nasza Benia ma ostatnio bardzo wypełniony grafik. 

Dobrego dnia dla Was wszystkich.happy.gif 

Witaj Elisabeta :)  Kciuki wyraźnie pomogły ;)  Benia pod każdym względem w lepszej formie. Dzisiaj będzie egzamin z odwagi. Obcy ludź będzie oglądał z każdej strony, wymachiwał jakimś dziwnym pudełkiem  5a8535b8a4e57_giffotograf.gif.c2e7d7bc8be13eaa35e5806d322be4f6.gif  Zobaczymy czy będziemy się bać.

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Havanka napisał:

a czy na kompendium o Beni  też mogę liczyć?

Też się o nie uśmiecham :) 

Tyle się dzieje dobrego u Beni, że skoro dobra passa trwa, to i niech ogłoszenia się pojawia.

Tak przy okazji... Havanko, na jakie miasto będziesz ogłaszać naszą Benie?

22 godziny temu, Elisabeta napisał:

Anico, dziś Środa Popielcowa... Hmm... No i Walentynki.... Rzeczywiście trochę "dużo" jak na jeden dzień.iconwink.gif  

I do tego rocznica powstania AK :)

Ja z tych nieobchodzacych walentynki, bo mam je na co dzień :)

Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Też się o nie uśmiecham :) 

Tyle się dzieje dobrego u Beni, że skoro dobra passa trwa, to i niech ogłoszenia się pojawia.

Tak przy okazji... Havanko, na jakie miasto będziesz ogłaszać naszą Benie?

I do tego rocznica powstania AK :)

Ja z tych nieobchodzacych walentynki, bo mam je na co dzień :)

Dzień dobry Beniuszko i Fanki ! Ja też bardzo się cieszę, ze Benia "przyśpieszyła" w postępach, no a przede wszystkim z tego, że ze zdrowiem jest poprawa. Może niewielka, ale idzie ku dobremu. Trzymam kciki za dzisiejszą sesję zdjęciową !

Tysia, jeśli chodzi o miasto, to zacznę chyba od Krakowa, ze wskazaniem ulicy najbliżej położonej miejsca zamieszkania Eliczka iconwink.gif  (Oczywiście żartuję). Na początek będzie Kraków - chyba, że Ela ma inną propozycje.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.02.2018 o 09:25, Havanka napisał:

Dzięń dobry Beni i jej fankom !

Eliczku, jutro już będzie sesja zdjęciowa a czy na kompendium o Beni  też mogę liczyć?

Eluniu kochana, bardzo przepraszam. Nie zauważyłam Twojego pytania, bo jak zwykle bardzo się spieszyłam :(   Przepraszam   5a8582aa76a19_gifniewinny.gif.aa1a210e48d73279220a2630809b3673.gif

Nie tylko możesz liczyć, ale na pewno powinnam je przygotować.  Nie wiem jak się za to zabrać. Muszę "przelecieć" cały watek.   Chcę to zrobić dzisiaj, najpóźniej jutro.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Też się o nie uśmiecham :) 

Tyle się dzieje dobrego u Beni, że skoro dobra passa trwa, to i niech ogłoszenia się pojawia.

Tak przy okazji... Havanko, na jakie miasto będziesz ogłaszać naszą Benie?

. . .

Tysiu słodka bardzo dziękuję za chęć ogłaszania Benuli. Tak, jak napisałam powyżej, chcę przygotować wiadomości w pigułce dzisiaj, najpóźniej jutro.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Havanka napisał:

Dzień dobry Beniuszko i Fanki ! Ja też bardzo się cieszę, ze Benia "przyśpieszyła" w postępach, no a przede wszystkim z tego, że ze zdrowiem jest poprawa. Może niewielka, ale idzie ku dobremu. Trzymam kciki za dzisiejszą sesję zdjęciową !

Tysia, jeśli chodzi o miasto, to zacznę chyba od Krakowa, ze wskazaniem ulicy najbliżej położonej miejsca zamieszkania Eliczka iconwink.gif  (Oczywiście żartuję). Na początek będzie Kraków - chyba, że Ela ma inną propozycje.

Cytat

Tysia, jeśli chodzi o miasto, to zacznę chyba od Krakowa, ze wskazaniem ulicy najbliżej położonej miejsca zamieszkania Eliczka iconwink.gif  (Oczywiście żartuję). Na początek będzie Kraków - chyba, że Ela ma inną propozycje.

Nie, nie, nie to nie żart, tak byłoby najlepiej :)    Kraków jest jak najbardziej pierwszoplanowym miastem potencjalnego DS :)  Lubię swoje psy mieć blisko siebie  :)

Link to comment
Share on other sites

Dostałam wspaniałe zdjęcia Beni :) Ogromnie dziękuję fotografowi za rewelacyjną sesję.

Artyzm i profesjonalizm, to słowa, które przychodzą mi na myśl, gdy oglądam fotki,

bo wiem, jak trudnym obiektem do fotografowania jest Benia.

Dziękuję

urodziny.jpg.f973a170c6d00c77b8544b52f868c35f.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...