Jump to content
Dogomania

Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(


elik

Recommended Posts

2 godziny temu, b-b napisał:

Wpadam! Pozdrawiam! I trochę zazdroszczę ;)

A czego, jesli to nie tajemnica, zazdrościsz :) ?

1 godzinę temu, Nesiowata napisał:

A ja tym raz po południu - miłej niedzieli,dobrego wypoczynku i zdrowia (tego ostatniego zwłaszcza dla Beni).

Witam i pięknie dziękuję za życzenia zdrowia i Tobie także wszystkiego dobrego, a zdrowia przede wszystkim życzę :)

16 minut temu, Havanka napisał:

Eliczku, są jakieś wieści o Beni? Zrobiła już choć małe kroczki do przodu?

Właśnie przed chwilą dostałam zdjęcia Beni w nowej, zimowej odsłonie :).

Jeśli chodzi o postępy, to tak :) Małe, ale są. Już tak nie panikuje, jest jakby odważniejsza.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Elisabeta napisał:

Zaglądam do naszej Beni. 0heart.gif

Eliku, te dwie fotki są po prostu cudne. Najpiękniejsze psie oczy na Dogo. Ktoś pisał o aksamitnym spojrzeniu Beniusi. Chyba Anica...

A jeszcze teraz, gdy w spojrzeniu mniej strachu... happy.gifhappy.gif

Dobrego poniedziałku. happy.gif

Elisko, pięknie to ujęłaś :) Dziękuję :)

Benula faktycznie ma uwodzicielskie, ciepłe spojrzenie :)  Aksamitne ?  No nie mogę zaprzeczyć :) Coś w tym jest. W tym spojrzeniu. Myślę, że Benia w małym ciałku ukrywa wielkie pokłady miłości i w miarę ustępowania strachu, widać  to coraz wyraźniej. Kochana sunieczka   5a65882eb139f_serce8.gif.dd432f28be585b3800b2584c49b3bde3.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Havanka napisał:

I ja przywitam się z piękną księżniczką. Niech nowy dzień i tydzień będzie dla niej i jej fanów najlepszy z najlepszych !

Dziękuję Kochana Havaneczko :) A ponieważ jesteś jedną z fanek Benisi, to także dla Ciebie najlepszego z najlepszych tygodni  5a660995ee58b_serce17.jpg.4fe4e17946644c78bbaf211e5966dcd6.jpg

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, anica napisał:

Śliczna jest Benia! wypiękniała a w oczkach widzę raczej... ciekawość, już nie ma lękubiggrin.gif

Lęk jeszcze pewnie gdzieś się tam czai w kącikach oczu, ale to już nie ten lęk,  który widziałam, gdy byłam u Beni w odwiedzinach. Wtedy Benia to była, jak w tym kawale o pasach - pojawiam się i znikam :)

Ciekawość kazała jej schodzić na parter, tam gdzie słyszała głosy, a strach kazał chować się za meblami i uciekać z powrotem na piętro. Przypuszczam, że teraz już by się tak nie zachowywała.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, elik napisał:

Lęk jeszcze pewnie gdzieś się tam czai w kącikach oczu, ale to już nie ten lęk,  który widziałam, gdy byłam u Beni w odwiedzinach. Wtedy Benia to była, jak w tym kawale o pasach - pojawiam się i znikam :)

Ciekawość kazała jej schodzić na parter, tam gdzie słyszała głosy, a strach kazał chować się za meblami i uciekać z powrotem na piętro. Przypuszczam, że teraz już by się tak nie zachowywała.

Zaglądam do Beni na dzień dobry. happy.gif

Bardzo cieszy to, co piszesz, Eliczku. Bardzo. Musisz kiedyś sprawdzić, czy dobrze przypuszczasz... iconwink.gif.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...