Jump to content
Dogomania

Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(


elik

Recommended Posts

Znalazłam na YouTube świetny filmik pokazujący profesjonalny sposób socjalizowania bardzo agresywnego pekińczyka. Z psa łańcuchowego zrobił się domowym przytulakiem. Fakt, że trwało to około 4 miesiące, ale odbyło się  w sposób komfortowy tak dla psa, jak i dla człowieka :)

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

Gdzieś nam się Elisabeta zapodziała :(

Jestem, jestem, Beniu. 0heart.gif

Eliku, miło z Twojej strony. happy.gif Nie odezwałam się dziś rano, a Ty mnie już szukasz... 

Codziennie zaglądam do naszej Beniusi, ale czasem nie mam co napisać... Widać, muszę się meldować każdego poranka jak u Grzesia od Oleny...iconwink.gif  

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Elisabeta napisał:

Jestem, jestem, Beniu. 0heart.gif

Eliku, miło z Twojej strony. happy.gif Nie odezwałam się dziś rano, a Ty mnie już szukasz... 

Codziennie zaglądam do naszej Beniusi, ale czasem nie mam co napisać... Widać, muszę się meldować każdego poranka jak u Grzesia od Oleny...iconwink.gif  

Szukam, szukam, bo siem martwiem czy coś nieodpowiedniego Ci siem nie przydarzyło :)

Bo czyż Benia jest gorsza od Grzesia Olenkowego ;) ?

 

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Elisabeta napisał:

Nie jest! happy.gif Będę u Beni codziennie o poranku i nie tylko... iconwink.gif

A teraz idę z sunią na dlugi spacer. Zaczęło znowu ostro wiać... 

 

No, to mi się podoba ;)

U nas jeszcze nie wieje, ale zapewne i do nas dotrze zawierucha :( W Niemczech i Holandii już duże szkody wyrządziła :(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.01.2018 o 19:53, elik napisał:

Rozmawiałam z p. Ewą. We czwartek jedzie z Benią do weta na szczepienie p/wściekliźnie i przy okazji zrobi badanie krwi. .

Dzień dobry. happy.gif Też jestem u naszej Beni.0heart.gif

Mam nadzieje, że Beniusia bardzo się nie stresowała na szczepieniu i trzymam kciuki za wyniki badania krwi...

Link to comment
Share on other sites

Benia była wczoraj u weta. Cytuję z MMSa:

"Benia ma gorsze próby wątrobowe. Dostała lek Epato, który ma zażywać przez 3 tygodnie. Na szczęście morfologia ok. Zaszczepiona p/wścielkiźnie, pazurki obcięte gratis.

Sunia była bardzo dzielna, ładnie maszerowała w ulicznym ruchu. W poczekalni podchodziła do ludzi. Faktura będzie w mailu".

Martwię się tymi pogorszonymi próbami wątrobowymi. Dzwoniła do p. Ewy, ale nie odbiera. Bedę dzwonić do skutku.

Zdjęcia z podróży do weta, jak mniemam :)

Zdj_cie1071.jpg.bd36362ebfdc2a0b7610a1f35f033b15.jpg

Zdj_cie1075.thumb.jpg.469d456966412821fbdf43eab636deab.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Beniu,... Invision-Board-France-111.gif Też się zmartwiłam, Eliku... Może nie będzie źle, skoro lek na trzy tygodnie, to może jest szansa, że wątroba dojdzie do siebie...

Zachowanie Benusi bardzo cieszy. Może za niedługo, jak kiedyś odwiedzisz panią Ewę, to nie tylko zrobisz suni fotki, ale będziesz mogła ją pogłaskać, Eliczku. Za jakiś smakołyk oczywiście. happy.gif Fotki z drogi piękne. Trzeba przyznać, że nasza Benia jest bardzo zgrabniutka. A jej futerko ślicznie wygląda w zimowym słońcu. happy.gif

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Elisabeta napisał:

Beniu,... Invision-Board-France-111.gif Też się zmartwiłam, Eliku... Może nie będzie źle, skoro lek na trzy tygodnie, to może jest szansa, że wątroba dojdzie do siebie...

Zachowanie Benusi bardzo cieszy. Może za niedługo, jak kiedyś odwiedzisz panią Ewę, to nie tylko zrobisz suni fotki, ale będziesz mogła ją pogłaskać, Eliczku. Za jakiś smakołyk oczywiście. happy.gif Fotki z drogi piękne. Trzeba przyznać, że nasza Benia jest bardzo zgrabniutka. A jej futerko ślicznie wygląda w zimowym słońcu. happy.gif

P. Ewa przypomniała mi, że moja poprzednia podopieczna Buba, która przyjechała z tego samego schronu, też miała takie złe wskaźniki wątrobowe. Zażywała ten sam lek i po jakimś czasie nastąpiła wyraźna poprawa. Prawdopodobnie są to efekty schroniskowego karmienia :(  Prosiłam o ponowne badanie krwi po zażyciu pełnej przepisanej dawki leku. Miejmy nadzieję, że będzie poprawa.

Mażę o tym Elisabeta  :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...