Jump to content
Dogomania

Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(


elik

Recommended Posts

11 godzin temu, Elisabeta napisał:

Dzień dobry.

Poniedziałek najlepiej zacząc z naszą kochaną Benią. :-)

Dzięki Elisabeto za tak miłe przywitanie  5a256d1bc2259_buziaczki2.jpg.2b1941c1d42e16509848140bc882cbc2.jpg

9 godzin temu, b-b napisał:

Witam w poniedziałek :)

Znalezione obrazy dla zapytania dzisiaj poniedziałek

No tak, bo sobota i niedziela minęły migiem :)

7 godzin temu, anica napisał:

Życzę wszystkim Spokojnego tygodnia! biggrin.gif

Dołączam się do życzeń :)

5 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Cz Benia lubi śnieżek? Bo nawet we Wrocławiu dzisiaj sypało;)

Miłego dnia.

W Krakowie pada śnieg od kilku dni i miejscami nawet się utrzymuje :)

Wstyd się przyznać, ale nie wiem czy Benia lubi śnieg. Przy najbliższej okazji dopytam :)

Miłego :)

57 minut temu, Gusiaczek napisał:

ad3901cb82036eecac13d7775bd2c251.jpg.1c7c84152786b077235f5bbfecd8c074.jpg

Po tak wspaniałym buziaku, nie tylko poniedziałek będzie miły :)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, iwstar58 napisał:

Cześć Beniutka, przyszłam sprawdzić czy kasa doszła  divers2282.gif

Cześć Dobra Cioteczko :) Doszła, doszła. Miałam obsuwę, ale już wszystko uzupełniłam :)

Ładnie wyskoczyłaś z kasy :) Dzięki  5a257ffbddb4a_serce3.gif.640980c69f6008ab13f9cdeb53e4539b.gif

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.11.2017 o 09:16, Havanka napisał:

Benia na zdjęciu jakaś taka odmieniona, jakby nie ona. Nie ma w oczach strachu, wydaje się być pewna siebie. Może powoli nabierze pewności i zacznie żyć pełnią życia.

Z pewnością tak się stanie.

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, ewu napisał:

Elu czy mogę nieśmiało poprosić o zwrot za dowiezienie suni do dt.

Muszę oddać Madzi 120 zł. 80 złpaliwo i 40 zł bramki.

Dziękuję:):):)

A czemu nieśmiało Basiu. Mówiłam, że jeśli schron nie przywiezie Beni do DT, to pokryjemy koszty transportu.  Kochane Cioteczki sypnęły kasą więc możemy zapłacić.

Proszę Basiu o nr konta.

Link to comment
Share on other sites

 

Dnia 25.11.2017 o 09:16, Havanka napisał:

Benia na zdjęciu jakaś taka odmieniona, jakby nie ona. Nie ma w oczach strachu, wydaje się być pewna siebie. Może powoli nabierze pewności i zacznie żyć pełnią życia.

W sobotę byłam w DT, bo Buba była adoptowana. Miałam nadzieję, że poprzytulam, wygłaszczę przy okazji Benię. Niestety nie było to możliwe, bo Benia pojawiała się na moment i znikała.  Gdybym powiedziała, że ją widziałam, byłaby to przesadą. Zanim zdążyłam jej się dobrze przypatrzeć, już jej nie było :(   Bidulka w stosunku do obcych jest bardzo nieufna.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, elik napisał:

 

W sobotę byłam w DT, bo Buba była adoptowana. Miałam nadzieję, że poprzytulam, wygłaszczę przy okazji Benię. Niestety nie było to możliwe, bo Benia pojawiała się na moment i znikała.  Gdybym powiedziała, że ją widziałam, byłaby to przesadą. Zanim zdążyłam jej się dobrze przypatrzeć, już jej nie było :(   Bidulka w stosunku do obcych jest bardzo nieufna.

Elu zabrałaś te fanty , które tam Ci zostawiłam?

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, ewu napisał:

Elu zabrałaś te fanty , które tam Ci zostawiłam?

Tak Basiu, dziękuję. Może dzisiaj zrobię zdjęcia i dołączę do bazarku.

Dzisiaj i jutro mam bardzo napięty harmonogram zadań. Mam nadzieję, że uda mi się wszystko wykonać. Za chwilę jedziemy z psiakami na szczepienie p/wściekliźnie na drugi koniec Krakowa. Tak to jest, jak się mieszka na obrzeżach miasta. Z jednej strony super, bo dużo zieleni, ale z drugiej strony nie fajnie, bo wszędzie daleko :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Tak Basiu, dziękuję. Może dzisiaj zrobię zdjęcia i dołączę do bazarku.

Dzisiaj i jutro mam bardzo napięty harmonogram zadań. Mam nadzieję, że uda mi się wszystko wykonać. Za chwilę jedziemy z psiakami na szczepienie p/wściekliźnie na drugi koniec Krakowa. Tak to jest, jak się mieszka na obrzeżach miasta. Z jednej strony super, bo dużo zieleni, ale z drugiej strony nie fajnie, bo wszędzie daleko :)

Popatrz czy się nadają:)

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, ewu napisał:

Popatrz czy się nadają:)

Basiu na pewno tak :)  Zaglądnę i od rqazu obfocę :)

5 godzin temu, ewu napisał:

Szkoda ,że nie widziałaś Beni.

Tak całkiem nie, to znowu nie :)  Widziałam Benię, jak przemyka pomiędzy sprzętami i biegusiem na górę. Nie mogłam dobrze się jej przypatrzyć, tak na spokojnie przyjrzeć, bo zbyt szybko biegła. Kojarzy mi się to z białą damą przemykającą po korytarzach starego zamczyska  :)  Ale i tak zdążyłam zauważyć, że jest bardzo ładna :)

5 godzin temu, Elisabeta napisał:

Zaglądam do kochanej Beni. :-)

Dziś z rana poleciały moje deklaracje za XII 2017, I 2018, II 2018, czyli 90 zł.

Może w lutym deklaracje nie będą już Suni potrzebne, bo będzie w swoim Domku.

Wierzę w to. :-)

Ja także w to wierzę. Oby tylko udało się jej opanować lęk przez obcymi.

Bardzo serdecznie Ci Eluniu dziękuję za pomoc finansową dla suni   5a26ae2b7e6e1_dzikuj.png.4aff59060df3248443e64f7586c7c69f.png

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Havanka napisał:

Eliczku, myślę, ze się nie pogniewasz, jeśli zapodam na Twoim wątku link do psiej rodzinki, potrzebującej pomocy.

 

Jakże mogłabym się gniewać Elu, na to że pomagasz bidusiom. Już byłam na  tym wątku po Twoim linku na wątku Teosia :) Koniecznie trzeba im pomóc!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...