Jump to content
Dogomania

Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(


elik

Recommended Posts

Piąteczek milutko ,zaczynam w FanKlubie biggrin.gif Benia widać zapatrzona w swojego Pańcia:)  no to mamy... córeczkę tatusiaserduszka.gif

Tyś(ka)  Szacun!  jestem pod wrażeniem Twojej wiedzy, którą jeszcze przekazujesz w bardzo sympatyczny i zrozumiały sposóbbuziak.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

24 minuty temu, anica napisał:

Piąteczek milutko ,zaczynam w FanKlubie biggrin.gif Benia widać zapatrzona w swojego Pańcia:)  no to mamy... córeczkę tatusiaserduszka.gif

Tyś(ka)  Szacun!  jestem pod wrażeniem Twojej wiedzy, którą jeszcze przekazujesz w bardzo sympatyczny i zrozumiały sposóbbuziak.gif

Podpinam się pod tymi słowami i dziekuję Tysiu za ciekawe i ważne wiadomości.  Współczuję, a także żałuję, że nie możesz wykonywać zawodu, do którego masz powołanie (dosłownie). Byłby z Ciebie drugi doktor Dolittle :)

A u mojej koci uszko już prawie się zagoiło :)

20180608_085607.thumb.jpg.aff93c144c671c6af4df48b4a5e0e696.jpg  20180608_102100.thumb.jpg.a12ee1a4b38f7a246fafda016c4381a3.jpg

Jeszcze tylko jest całkiem "łyse", ale już prawie nie ma ranki.

 

Link to comment
Share on other sites

Kocia najczęściej wysiaduje przy drzwiach tarasowych i czatuje na kogoś kto będzie wchodził, żeby czmychnąć mu między nogami :) Bidulka nie wie, że jest widoczna od zewnątrz i wchodzący jest przygotowany na jej ruch. Gdy specjalnie rozsunę drzwi i pozwolę jej wybiec na podwórko, pewnie myśli, że udało się jej przechytrzyć mnie :) Najczęściej biegnie wtedy nad oczko i przygląda się rybkom. Chętnie złowiłaby sobie niejedną, ale mąż zabezpieczył miejsca, w których by się to jej lub naszym dzikuskom udało.

20180528_134701.thumb.jpg.941f11f9a9cb04ead445b3542015f83f.jpg   20180528_134824.thumb.jpg.e1c099ea1f6d40d715206ccd3258e6b2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Witamy wszystkich w sobotę- słońce już daje popalić.

Ale trzeba jakoś przeżyć ten dzień. Psy już rozłożyły się na podłodze i drzemią.  A mnie czas zbierać się po zakupy. Nie powiem aby mi się chciało, ale wyjścia specjalnego nie mam. Później będzie tylko gorzej.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Nesiowata napisał:

Witamy wszystkich w sobotę- słońce już daje popalić.

Ale trzeba jakoś przeżyć ten dzień. Psy już rozłożyły się na podłodze i drzemią.  A mnie czas zbierać się po zakupy. Nie powiem aby mi się chciało, ale wyjścia specjalnego nie mam. Później będzie tylko gorzej.

U nas też już słoneczko daje popalić. Też mam zrobić zakupy, ale mąż poszedł do znajomych pomóc wymienić daszek nad drzwiami i już 2 godziny go nie ma. Coś mi się widzi, że przyjdzie mi robić zakupy w samo południe :(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.06.2018 o 10:40, elik napisał:

Kocia najczęściej wysiaduje przy drzwiach tarasowych i czatuje na kogoś kto będzie wchodził, żeby czmychnąć mu między nogami :) Bidulka nie wie, że jest widoczna od zewnątrz i wchodzący jest przygotowany na jej ruch. Gdy specjalnie rozsunę drzwi i pozwolę jej wybiec na podwórko, pewnie myśli, że udało się jej przechytrzyć mnie :) Najczęściej biegnie wtedy nad oczko i przygląda się rybkom. Chętnie złowiłaby sobie niejedną, ale mąż zabezpieczył miejsca, w których by się to jej lub naszym dzikuskom udało.

20180528_134701.thumb.jpg.941f11f9a9cb04ead445b3542015f83f.jpg   20180528_134824.thumb.jpg.e1c099ea1f6d40d715206ccd3258e6b2.jpg

Pięknie:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, ewu napisał:

Czy może być coś piękniejszego od takich zdjęć w niedzielne przedpołudnie:)

Prawda :)   Z betonu w schronie na miękkie podusie.  Pani Agnieszko wielkie podziękowania   1420162735_serce8.gif.debaffc0a9e6e6f51da5ddac893f3733.gif

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.06.2018 o 09:45, anica napisał:

 

Tyś(ka)  Szacun!  jestem pod wrażeniem Twojej wiedzy, którą jeszcze przekazujesz w bardzo sympatyczny i zrozumiały sposóbbuziak.gif

 

Dnia 8.06.2018 o 10:29, elik napisał:

 

Podpinam się pod tymi słowami i dziekuję Tysiu za ciekawe i ważne wiadomości.  Współczuję, a także żałuję, że nie możesz wykonywać zawodu, do którego masz powołanie (dosłownie). Byłby z Ciebie drugi doktor Dolittle :)

A u mojej koci uszko już prawie się zagoiło :)

Jeszcze tylko jest całkiem "łyse", ale już prawie nie ma ranki.

 

Bardzo dziękuję za miłe słowa :)) Myślę, że dobrze się stało jak się stało, bo było ryzyko, że pójdę z torbami :). A tak mogę pomagać też, ale innej kategorii potrzebujących :) Z kolei "praktyki" w lecznicy pozwalają mi wykorzystywać nowe umiejętności, kiedy jest taka potrzeba. Nie ma tego złego... ;)

Coraz lepiej uszko wygląda. Smarujesz czymś? Przy takim uszku chyba niewskazane jest, aby Kicia wychodziła w upały, będzie gorzej się goić. Chyba że smarujesz czymś ochronnie.

A kotka pewnie ma niezłą frajdę z tego, że może obserwować rybki, hihi :) Ile masz tam rybek?


Benia! no brak słów! mała farciara :) dobrze, że zaczyna doceniać swoje ogromne szczeście!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bardzo Was przepraszam kochane Fanki, że prawie cały dzień nie byłam u Beni :(  Znowu wędruję pomiędzy działka a Krakowem. Teraz doszedł mi do pakowania jeszcze kot :( Wracamy na działkę dopiero w piątek.

Nie mam żadnych nowych wieści, ani zdjęć od Beni, ale mniemam, że dobrze jest :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.06.2018 o 20:39, Onaa napisał:

Cieszę się że u Beni dobrze i coraz lepiej i że sunieczka szczęśliwa w swoim domku :).

Miałam cichą nadzieję, że jak to napisane było w ogłoszeniach, sunia znajdzie dom wspólnie z Tobisiem. Niestety, ale Tobiś jest wspaniałym psem i także znajdzie swój domek. Musi tylko trochu dłużej poczekać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...