Jump to content
Dogomania

Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(


elik

Recommended Posts

6 godzin temu, Isiak napisał:

Och, jakby to było dobrze nie musieć chodzić do pracy... 

Też tak myślałam. A prawda jest taka, że na emeryturze człowiek nie ma na nic czasu. Presja jest motywująca, teraz jej nie ma i wszystko ma czas - zawsze przecież jest jutro, nie musi być dzisiaj. Tyle, że stress znacznie mniejszy.

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, b-b napisał:

No to teraz Elu życzę Ci abyś miała więcej czasu :)

Dzięki :) Jak na razie nie czuję, że mam go więcej, odrabiam zaległości w domu i na dogo :)

18 godzin temu, Isiak napisał:

Och, jakby to było dobrze nie musieć chodzić do pracy... 

Przyjdzie taki czas, przyjdzie czas...  :)

11 godzin temu, Nesiowata napisał:

Też tak myślałam. A prawda jest taka, że na emeryturze człowiek nie ma na nic czasu. Presja jest motywująca, teraz jej nie ma i wszystko ma czas - zawsze przecież jest jutro, nie musi być dzisiaj. Tyle, że stress znacznie mniejszy.

Tak się zdarza, a może też być tak,  że człek, mając wrażliwe serce, podejmie się zbyt wielu obowiązków, których potem w normalnym czasie nie da się przerobić. W efekcie trzeba z czegoś zrezygnować :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Dzięki :) Jak na razie nie czuję, że mam go więcej, odrabiam zaległości w domu i na dogo :)

Przyjdzie taki czas, przyjdzie czas...  :)

Tak się zdarza, a może też być tak,  że człek, mając wrażliwe serce, podejmie się zbyt wielu obowiązków, których potem w normalnym czasie nie da się przerobić. W efekcie trzeba z czegoś zrezygnować :)

Oj tak kochana Elu. Święte słowa.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, b-b napisał:

Mi ciągle brak czasu. Ciągle w domu mam jakieś zaległości a jak wnuki przyjadą to już całkiem chodzę do tyłu :D

Po nieobecności ciągle nadrabiam zaległości na dogo ale marnie mi to wychodzi. Niestety.

Nie narzekaj, jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Havanka napisał:

Dobrej nocy Beniu.  Śnij o swoim nowym domku, bo już wkrótce sen się ziści ...

Eluniu, dla Beni to dopiero początek drogi do własnego domku. 2 grudnia to Buba pojedzie do własnego domu do Katowic :) Ale może i Benia nie będzie długo czekała :)

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, b-b napisał:

Mi ciągle brak czasu. Ciągle w domu mam jakieś zaległości a jak wnuki przyjadą to już całkiem chodzę do tyłu :D

Po nieobecności ciągle nadrabiam zaległości na dogo ale marnie mi to wychodzi. Niestety.

Ooo... zaprotestuję! ... właśnie dołączyłaś do liderów! a lata całe bazarkowania?... przecież wszystkim nam ich, brakowało!friends.gif

Dzień dobry, Beniu....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, anica napisał:

Ooo... zaprotestuję! ... właśnie dołączyłaś do liderów! a lata całe bazarkowania?... przecież wszystkim nam ich, brakowało!friends.gif

Dzień dobry, Beniu....

Aniu jesteś kochana :)

Witaj Elu, witaj Beniu :)

 7c31d46abda672f87feb-1460822587-m800.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, anica napisał:

Ooo... zaprotestuję! ... właśnie dołączyłaś do liderów! a lata całe bazarkowania?... przecież wszystkim nam ich, brakowało!friends.gif

Dzień dobry, Beniu....

Dokładnie tak jest:):):) Obiema rękami się podpisuję:):)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, elik napisał:

Eluniu, dla Beni to dopiero początek drogi do własnego domku. 2 grudnia to Buba pojedzie do własnego domu do Katowic :) Ale może i Benia nie będzie długo czekała :)

Żyję marzeniami, że ta droga do własnego domku nie będzie długa. O Bubie pamiętam - mała szczęściara...

4 godziny temu, Elisabeta napisał:

Dzień dobry, Beniu. :-)

Niech Twoje słowa, Havanko, szybko się spełnią. :-)

Elisabetko, czekam tylko na sygnał i ruszam z akcją ogłoszeniową. Na szczęście Benia wygląda na bardzo adopcyjną sunię i może nie będzie długo czekać...

1 godzinę temu, anica napisał:

Ooo... zaprotestuję! ... właśnie dołączyłaś do liderów! a lata całe bazarkowania?... przecież wszystkim nam ich, brakowało!friends.gif

Dzień dobry, Beniu....

No właśnie ! Boguniu, swoją nieutrudzoną pracą bazarkową, w dużym stopniu przyczyniałaś się do efektów końcowych, kiedy psie bidy znajdowały swoje miejsce na ziemi !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nowe wiadomości z DT Beni.

Pani Ewa pisze:

Benia troszku więcej się otworzyła, poznała smak smaczków i już chętnie po nie podchodzi, ale bardzo ostrożnie na wyciągnięcie ręki. Dalej bardzo boi się bliskości człowieka, kiedy uda mi się wziąć na ręce jest bidulka cała spięta, jak struna. W ogródku potrafi już radośnie biegać, ale świat zewnętrzny jest dla Niej straszny, kuli się i tylko kombinuje jak odgryźć smycz (już dwie smycze nadwyrężone, ząbki jak laser ostre) , przywiera do ziemi jak coś Ją zaniepokoi. No biedne maleństwo, widać że doświadczenie z człowiekiem miała bardzo złe. Ale małymi kroczkami pokonamy lęki i świat nie będzie już taki straszny i smyczka w ręku pańci będzie radością.

I zdjęcia

10996259.JPG.4998cd4b5aa1747363a4a2ef79b1c9ac.JPG

10996260.JPG.0112b546f0e062d4416df1036442299f.JPG

Śliczny pychorek :)

Link to comment
Share on other sites

Zawsze, w takich wydawałoby się beznadziejnych przypadkach, kiedy potworny strach blokował psa, wspominam Morisa WiosnyA. Jestem przekonana, że cierpliwością i własciwym podejściem, można pokonać te lęki. Tylko każdy taki przypadek potrzebuje tego czasu więcej lub mniej. Bunia też się otworzy na człowieka i w końcu zaufa.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Ja wierzę też, że po Benię od razu ustawi się kolejka chętnych :D

 

1 godzinę temu, ewu napisał:

Ja też w to mocno wierzę.

I Ja, też w to mocno wierzę!okok.gif

1 godzinę temu, Isiak napisał:

Mała jest śliczna :)

Prawdaokok.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...