Jump to content
Dogomania

Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(


elik

Recommended Posts

3 godziny temu, elik napisał:

Witam się cieplutko z Klubiowczkami :)

U nas rano padał rzęsisty deszczyk, ochłodziło się, ale niebo znowu sie rozpogodziło. Będzie dobrze :)

Wszystkiego dobrego na nowy tydzień :)

600986440_napiknytydzie.jpg.103832acf060d7a51615208ca5ee7aa9.jpg

Wzajemnie Elu ! Ja też cieszę się z tego nocnego deszczu, no i z chwili wytchnienia od upałów. Jest przyjemnie ciepło i mokro.

Faneczki Benity, pozdrawiam Was !!! No i oczywiście samą Benię !

 

Link to comment
Share on other sites

Końcówka czerwca jest dla mnie szczęśliwa :)    Dzisiaj koteczka pojechała do swojego super domku w Krakowie u pani wetki  hurra.gif.a055115757d11050c505075c3dfcfa32.gif  627406696_ok2.jpg.c62838bf4dcce6e112d7ee4d921e6b2f.jpg   2114952968_tacz.gif.37d621578baaa54b553b95ab50d5c7c9.gif

 

Kocia ma domek dzięki mojemu znajomemu, który zna panią doktor, a ponieważ ufam temu znajomemu, jak samej sobie, po raz pierwszy adoptowałam zwierzaczka bez wizyty przed-adopcyjnej. Wiem, że kocia będzie miała tam, jak u Pana Boga za piecem :)  

Umowa adopcyjna oczywiście jest spisana i zdjęcia obiecane. Żegnaj kociu i bądź szczęśliwa.

Link to comment
Share on other sites

Wow, ale wieści przynosisz elik :) Powodzenia Kiziu w nowym domku! Trafiło Ci się jak ślepej kurze! Tylko z kim Ty się tam, Kiziu bawić będziesz? Jest tam jakiś psiak? :)

A Benia! Nie poznałabym jej! Widać ogrom pracy Pani Benitki, bo Benia jest porządnym, normalnym psem, juhu! Podwójna radość.

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, elik napisał:

Końcówka czerwca jest dla mnie szczęśliwa :)    Dzisiaj koteczka pojechała do swojego super domku w Krakowie u pani wetki  hurra.gif.a055115757d11050c505075c3dfcfa32.gif  627406696_ok2.jpg.c62838bf4dcce6e112d7ee4d921e6b2f.jpg   2114952968_tacz.gif.37d621578baaa54b553b95ab50d5c7c9.gif

 

Kocia ma domek dzięki mojemu znajomemu, który zna panią doktor, a ponieważ ufam temu znajomemu, jak samej sobie, po raz pierwszy adoptowałam zwierzaczka bez wizyty przed-adopcyjnej. Wiem, że kocia będzie miała tam, jak u Pana Boga za piecem :)  

Umowa adopcyjna oczywiście jest spisana i zdjęcia obiecane. Żegnaj kociu i bądź szczęśliwa.

Wspaniale,że mała już u siebie :)

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Wow, ale wieści przynosisz elik :) Powodzenia Kiziu w nowym domku! Trafiło Ci się jak ślepej kurze! Tylko z kim Ty się tam, Kiziu bawić będziesz? Jest tam jakiś psiak? :)

A Benia! Nie poznałabym jej! Widać ogrom pracy Pani Benitki, bo Benia jest porządnym, normalnym psem, juhu! Podwójna radość.

A do tego  dom Caniska. Pełnia szczęścia :)

No niestety u pani wetki nie będzie miała koleżeństwa. Szkoda, ale kto wie, kto wie :) Pani dopiero zaczyna wyposażać się w zwierzaczki :) Kizia to Jej pierwszy.

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, b-b napisał:

Wspaniale,że mała już u siebie :)

Tak, bardzo sie cieszę, bo po pierwsze ma wspaniały dom, a po drugie Kizia tak się zadomowiła, że w zabawie atakowała psiaki. Masia nie bała się jej, ale Alfik i owszem zwłaszcza kiedy Kizia ostrzyła sobie pazurki :(

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Końcówka czerwca jest dla mnie szczęśliwa :)    Dzisiaj koteczka pojechała do swojego super domku w Krakowie u pani wetki  hurra.gif.a055115757d11050c505075c3dfcfa32.gif  627406696_ok2.jpg.c62838bf4dcce6e112d7ee4d921e6b2f.jpg   2114952968_tacz.gif.37d621578baaa54b553b95ab50d5c7c9.gif

 

Kocia ma domek dzięki mojemu znajomemu, który zna panią doktor, a ponieważ ufam temu znajomemu, jak samej sobie, po raz pierwszy adoptowałam zwierzaczka bez wizyty przed-adopcyjnej. Wiem, że kocia będzie miała tam, jak u Pana Boga za piecem :)  

Umowa adopcyjna oczywiście jest spisana i zdjęcia obiecane. Żegnaj kociu i bądź szczęśliwa.

Brawo Kicia - szybko masz domek. I to jeszcze z własnym lekarzem?

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Nesiowata napisał:

Brawo Kicia - szybko masz domek. I to jeszcze z własnym lekarzem?

Dwa miesiące przekiblowała u nas, nabyła ciałka i chęci do zabawy :)

Własny lekarz i mnie by się przydał :)

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry w deszczowy poranek. happy.gif

Bardzo się cieszę, że Kicia już w swoim Domku. W Domku jak z pięknych marzeń. To dzięki Tobie, Eliczku.0heart.gif

Dobrego dnia dla wszystkich Fanek Beniusi.  happy.gif

EDIT

Weszłam tu za powiadomieniem na mailu i nie widzę swojego wpisu z rana... Chciałam napisać teraz, a w okienku pokazuje się ten poranny post. Nie wysłałam go na wątek i tak czekał na mnie... Źle ze mną...Invision-Board-France-111.gif 

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Elisabeta napisał:

Dzień dobry w deszczowy poranek. happy.gif

Bardzo się cieszę, że Kicia już w swoim Domku. W Domku jak z pięknych marzeń. To dzięki Tobie, Eliczku.0heart.gif

Dobrego dnia dla wszystkich Fanek Beniusi.  happy.gif

EDIT

Weszłam tu za powiadomieniem na mailu i nie widzę swojego wpisu z rana... Chciałam napisać teraz, a w okienku pokazuje się ten poranny post. Nie wysłałam go na wątek i tak czekał na mnie... Źle ze mną...Invision-Board-France-111.gif 

Elisabetko, mnie też się to zdarza :) To ten wszechobecny pośpiech :)

W każdej zakończonej sprawie z reguły  uczestniczy kilka osób. Tak było i w tym przypadku. Ktoś kto porzucił Kikzię - ktoś kto ją przygarnął na tymczas - ktoś kto pomógł wyszukać odpowiedni dom - ktoś  kto przygarnął Kizię na stałe do serca i domu  :)

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Nesiowata napisał:

Dzień dobry wszystkim. A jak sprawuje sie pani Kicia w nowym miejscu?

Dzień dobry wszystkim zaglądającym :)

Pani kicia zwie się Kizia i reaguje na swoje imię :)  Wołałam na nią w wersji long Kizi Mizi, ale do umowy wpisałam tylko Kizi :)

Nowa opiekunka Kizi jest z niej bardzo zadowolona. Spełnia wszystkie jej oczekiwania. Oczywiście nie obyło się bez wpadek. Zrobiła siooo do kontenerka. Miała kuwetę odkrytą, a że u mnie przyzwyczaiła się (albo mnie przyzwyczaiła) do załatwiania potrzeb w zaciszu krzesła (kuweta pod krzesłem) lub w kuwecie zakrytej. Zapomniałam powiedzieć o tym, że nie była zachwycona kuwetą otwartą i załatwiała się pod krzesłem. Problem zniknął, gdy włożyłam kuwetę pod krzesło.

Kizia jest bardzo pojętna i szybko się wszystkiego uczy. Chodzi za Panią Sylwią tak, jak chodziła za mną. Mam obiecane zdjęcia i podzielę się nimi z Wami :)

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...