Jump to content
Dogomania

Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(


elik

Recommended Posts

6 godzin temu, Nesiowata napisał:

To może czas na wizytę?

Benia rzuca na kolana swoim wzrokiem. 

Chciałoby się, ale wiem, że nie powinnam. Benia nie jest ze mną związana. Jestem dla niej obcą osobą i tylko by się mnie wystraszyła niestety, jak każdej nowości. Co innego Kikunia. Ta by się ogromnie ucieszyła, ale nie zamierzam mieszać jej w tej maleńkiej łepetynce. Musi w 100 procentach utożsamić się z tamtą rodziną i dopiero wtedy mogę myśleć o ponownym spotkaniu.

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry wszystkim.

Początek kolejnego tygodnia, deszczu nie widać, nawet na chodnikach kurz jak tylko pies trochę szybciej podbiegnie. 

Moja trójca zasnęła na nowo, koty po nocy spędzonej na dworzu (teraz za nic nie chcą wieczorem siedzieć w domu, tylko czekają kiedy wyjdą po kolacji) patrzą ciekawie, kiedy wreszcie pojawi się jedzenie. Trzeba będzie nakarmić towarzystwo, kurom też przygotować papu i wypuścić je, a potem trochę dospać razem z psami. Mam szczęście, że cała trójka uwielbia spanie o każdej porze dnia i nocy. Bez względu na pogodę. A Lala jest pierwsza. Nawet nie zdążę się porządnie ułożyć, a ona już jest pod kołdrą. Nawet w takie upały  nurkuje pod kołdrę. Po jakimś tam czasie wystawia łepek na zewnątrz, a potem wyciąga się cała i układa na poduszkach obok mnie.

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

U nas maleńki, spokojny deszczyk kapu, kap, kapu... Niech sobie tak kapie, przynajmniej wszystko wsiąknie w glebę, a nie spłynie do rzeki. Roślinki bardzo potrzebują wody. 

Moje piesy w Krakowie też chętnie śpią w ciągu dnia, a tutaj wolą spędzać czas na podwórku. Przecież muszą pilnować chałupy :) Szczekają gdy ktoś idzie wzdłuż działki, bo wreszcie coś się dzieje i mogą pokazać, że są potrzebne :)

Nesiowata pokaż od czasu, do czasu swoje śliczne kurki :) One też są częścią stada :)

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

No prosze... chwilę mnie nie było, a na zdjęciach taka zmiana :) Kochana, dzielna Benitka i dzielna Pani!

Bo czas jest najlepszym lekarstwem na wszystkie troski, smutki, strachy i robi swoje. Benitka z czasem robi się coraz odważniejsza :)

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Nesiowata napisał:

Witamy wszystkich z rana. 

A Benia niech jeszcze pośpi spokojnie.

Dzień dobry Wszystkim :)

Miłego dnia.

Ja też chętnie jeszcze pospałabym sobie tak ze dwie godzinki :)

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, elik napisał:

Ja też chętnie jeszcze pospałabym sobie tak ze dwie godzinki :)

Nic prostszego niż sjesta w ciagu dnia.

Witamy Fan Klub  łącznie i każdego z osobna - dobrego, spokojnego dnia.

A Benia niech dalej idzie do przodu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Nesiowata napisał:

Nic prostszego niż sjesta w ciagu dnia.

Witamy Fan Klub  łącznie i każdego z osobna - dobrego, spokojnego dnia.

A Benia niech dalej idzie do przodu.

Tak, pod warunkiem, że nie ma się ciągle czegoś do zrobienia :)  Nie narzekam, tak sobie tylko marzę   2086979752_gifmay.gif.df3a49820758ca4528cd6be30a375f09.gif

Faneczki witam serdecznie te obecne na wątku i te nieobecne z nadzieją, że wkrótce się pojawią :)

A Benitka oczywiście z główka do góry i do przodu  :)

 

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, anica napisał:

I ja się przywitam!  serdeczności zostawiębuzki.gif

w sumie ... nawet nie wiem?  dlaczego mi się tak ciepło na sercu zrobiło?  ... może dlatego ,że Benia taka .. zaopiekowanaserduszka2.gif

PART_1529326021941.jpeg

Takie widoki i świadomość, że psiaczek ma się dobrze, zawsze są wzruszające  341839038_serce15.jpg.56cb975cb3a79df9dec6f115b07c9f7f.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...