Jump to content
Dogomania

Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(


elik

Recommended Posts

1 godzinę temu, Havanka napisał:

Jeszcze przed snem wpadam do Beni. Elu, moze już wyróżnimy suni OLX?

Jesli mogę... :) uważam to za świetny pomysł.
Ogłoszenie od Ciebie ma śliczne, szkoda by było czasu... :)



Ode mnie Benia dostanie też ogłoszenia, ale to "na dniach". Nie wiem, kiedy, postaram się jak najszybciej, no ale... przez ten czas wyróżnienie ogłoszenia Havanki może zrobić swoje i ktoś zakocha się w Beni :)

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Havanka napisał:

Eluniu kochana, bardzo, bardzo dziękuję     5a8ca795772d6_kwiatki4.jpg.6080e1b4551c2d2afd7df745f3ac2cf9.jpg    za piękne ogłoszenia i  kciuki  :) 

 

Cytat

Jeszcze przed snem wpadam do Beni. Elu, moze już wyróżnimy suni OLX?

Tak Elu, jutro wyróżnię OLX . Dzisiaj muszę jeszcze uzupełnić wpłaty w rozliczeniach psiaków.

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Jesli mogę... :) uważam to za świetny pomysł.
Ogłoszenie od Ciebie ma śliczne, szkoda by było czasu... :)


Ode mnie Benia dostanie też ogłoszenia, ale to "na dniach". Nie wiem, kiedy, postaram się jak najszybciej, no ale... przez ten czas wyróżnienie ogłoszenia Havanki może zrobić swoje i ktoś zakocha się w Beni :)

Możesz, możesz :) Ja też tak uważam :)

Z góry dziękuję za ogłoszenia Beni :) Zrobisz, jak będziesz mogła,nauka najważniejsza :)

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Sowa napisał:

Elu, nie wiesz, czy Pani opiekująca się Benią pracuje z nią tak jak pokazała Jola? Bodaj tylko podczas codziennego wyprowadzania; inaczej naprawdę można zapomnieć o tym, aby Benia skorzystała coś z tej wizyty.

Nie wiem Zosiu :(  Bardzo chciałabym, bo Benia byłaby spokojniejszym, szczęśliwszym psem, ale nie wiem czy . Przy najbliższym kontakcie zapytam o to p. Ewę.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Elisabeta napisał:

Jestem, Beniu. happy.gif Ale masz piękne ogłoszenia od Havanki... happy.gif Kciuki.

Eliku, w marcu wyślę Beniusi dodatkowy grosz, bo ma mało w swojej skarbonce... A będzie przecież wizyta u weta zaraz...

Dobrego dnia. 

Witaj Elisabeta :)  Jesteś niesamowita buziak.gif.e270c71ea9d97e75095c498afecc5857.gif   Zauważyłaś, że Benia ma maleńko na koncie, a czeka ja wizyta u weta. To prawda Ja też coś wpłacę chociaż deklaracje mam na bieżąco, bo jak zrobiłam przelew na PDT zobaczyłam, że Beni  pozostało na koncie niecałe 30 złotych :(  No cóż Benia ma miesięcznych deklaracji 140,00 zł, a sam PDT kosztuje 250,00 zł.Dorabiam bazarkami, a w tym miesiącu zupełnie o tym zapomniałam i nie ujęłam jej w Beneficjentach.

P. Ewa zawiadomiła mnie, że jutro jest umówiona z Benią do weta. Poprosiłam, żeby, jeśli ma zaufanie do tego weta, gdy ten zaproponuje biopsję, wyraziła zgodę. Trudno jakoś sobie poradzimy z kasą.  Musimy wiedzieć co to i jakie są rokowania.  MUSZĄ być DOBRE!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

P. Ewa zawiadomiła mnie, że jutro jest umówiona z Benią do weta. Poprosiłam, żeby, jeśli ma zaufanie do tego weta, gdy ten zaproponuje biopsję, wyraziła zgodę. Trudno jakoś sobie poradzimy z kasą.  Musimy wiedzieć co to i jakie są rokowania.  MUSZĄ być DOBRE!

Eliku, musimy dać radę.  

I dziękuję Ci za miłe słowa... happy.gif Tylko groszem mogę pomóc Pomagającym. Bo inaczej albo nie mogę albo nie umiem. I nie jestem tak zapsiona i zakocona jak większość Was tu na Dogo. Jedna Sunia, dziewięć kilo żywej wagi. I w dodatku zupełnie bezproblemowa. Chociaż też pewnie swoje w życiu przeżyła, bo była Bezdomniakiem.

Teraz najważniejsze, co powie wet... Ciepłe myśli wysyłam do naszej Beni. 0heart.gif Kciuki. Musi być dobrze.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, b-b napisał:

I ja się przywitam!

Oby Wasz był lepszy bo mój się kiepsko zaczął:(

Jak się źle zaczął, to się może dobrze skończyć :) Głowa do góry, będzie lepiej :)

1 godzinę temu, anica napisał:

To ja życzę ... normalnej środy!oczko.gif   a dla naszej Bogduni, lepszego południa niż ranka! czasem co się źle zaczyna ,to się dobrze kończy! 

Beniu, będziemy mocno zaciskać ,za dobre wynikiokok.gif

Ooooo to samo powiedziałam :)

Dobre myśli potrzebne są :)O

1 godzinę temu, b-b napisał:

Kciuki za zdrówko i ogłoszenia trzymam i ja!

Dzięki Boguniu, dzięki :) A ja trzymam za to, żeby Twój dzień dobrze się skończył :)

54 minuty temu, Elisabeta napisał:

Eliku, musimy dać radę.  

I dziękuję Ci za miłe słowa... happy.gif Tylko groszem mogę pomóc Pomagającym. Bo inaczej albo nie mogę albo nie umiem. I nie jestem tak zapsiona i zakocona jak większość Was tu na Dogo. Jedna Sunia, dziewięć kilo żywej wagi. I w dodatku zupełnie bezproblemowa. Chociaż też pewnie swoje w życiu przeżyła, bo była Bezdomniakiem.

Teraz najważniejsze, co powie wet... Ciepłe myśli wysyłam do naszej Beni. 0heart.gif Kciuki. Musi być dobrze.

Elisabetko, każdy ma inne uwarunkowania, inne możliwości, umiejętności, ale każda pomoc dla tych biedaczków ma jednakowy wymiar, bez względu na to co kto robi. Ważne, że robi  :)

Bez kasy nic by się nie dało zrobić, żeby zmienić los bezdomniaków więc nie mów, że Tylko...  Nasze działania to taki łańcuszek dobrych ludzi. Jak w łańcuszku braknie jednego ogniwa to całość się rozsypuje. Każde ogniwo jest jednakowo ważne :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Elisabeta napisał:

Jestem, Beniu. happy.gif Ale masz piękne ogłoszenia od Havanki... happy.gif Kciuki.

Eliku, w marcu wyślę Beniusi dodatkowy grosz, bo ma mało w swojej skarbonce... A będzie przecież wizyta u weta zaraz...

Dobrego dnia. 

Elisabetko, nie zaglądałam do finansów Beni. Dzięki Tobie dowiedziałam się, ze kiepsko u niej z kasą a ja wyskoczyłam z wyróżnieniem ogłoszenia. Eliczku, sorry.

Może ktoś bardziej przy kasie niż ja, mógłby zafundować jej to wyróżnienie na OLX? Koszt miesięczny to 17 zł

https://www.olx.pl/oferta/benia-malutka-sliczna-i-grzeczna-czeka-na-ukochana-pania-CID103-IDsay5B.html

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Havanka napisał:

Elisabetko, nie zaglądałam do finansów Beni. Dzięki Tobie dowiedziałam się, ze kiepsko u niej z kasą a ja wyskoczyłam z wyróżnieniem ogłoszenia. Eliczku, sorry.

Może ktoś bardziej przy kasie niż ja, mógłby zafundować jej to wyróżnienie na OLX? Koszt miesięczny to 17 zł

https://www.olx.pl/oferta/benia-malutka-sliczna-i-grzeczna-czeka-na-ukochana-pania-CID103-IDsay5B.html

 

Rany Julek divers2269.gif spóźniłam się z deklaracją. Przepraszam Elu, już poszło za 2 m-ce z malutką nadpłatą

W ramach rekompensaty za zwłokę  nastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0224  , wyróżniłam Beni  na miesiąc OLX -a

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, iwstar58 napisał:

Rany Julek divers2269.gif spóźniłam się z deklaracją. Przepraszam Elu, już poszło za 2 m-ce z malutką nadpłatą

W ramach rekompensaty za zwłokę  nastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0224  , wyróżniłam Beni  na miesiąc OLX -a

Iwonko, bardzo Ci dziękuję! Bylam mile zaskoczona,kiedy tradycyjnie, przeglądając swoje ogloszenia,zobaczylam, że Benia jest juz wyróżniona! Szanse na efekty wzrosły,tym bardziej, że bedzie na "górze" juz na weekend. Jeszcze raz dzieki serdeczne !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...