Jump to content
Dogomania

Malwa ma cudowny DOM. Już nie 9051 z Radys ale MALWINKA w hoteliku u szafirki


Sara2011

Recommended Posts

Sunia wygląda prześlicznie, ale widać, ze jest jeszcze przerażona tak nagłymi zmianami w jej życiu. Potrzebuje wiecej czasu niż inne psy. Ma bardzo delikatną psychikę i zapewne złe doświadczenia życiowe.

Już jutro kończy się bazarek imienny dla suni ! Na dzień dzisiejszy, wygrywa imię MALWINKA !

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tianku napisał:

Dzień dobry Malwinko blowing-kisses.png

Sara czy koto to samo co dla Foksia?

Również witam się u slicznej Malwinki.

 

Konto to samo co dla Foksika. Ja w sumie nie ustaliłam z Havanką czy pieniązki będą zbierane na jej konto czy moje, to jeszcze do ustalenia.

Gdyby jednak padło na moje to koniecznie z dopiskiem ze to za bazarek imienny :). Zapytam Havankę na czyje konto będziemy zbierać pieniązki :).

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Sara2011 napisał:

Również witam się u slicznej Malwinki.

 

Konto to samo co dla Foksika. Ja w sumie nie ustaliłam z Havanką czy pieniązki będą zbierane na jej konto czy moje, to jeszcze do ustalenia.

Gdyby jednak padło na moje to koniecznie z dopiskiem ze to za bazarek imienny :). Zapytam Havankę na czyje konto będziemy zbierać pieniązki :).

a ja w kwestii mojej stałej deklaracji :)

 

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, szafirka napisał:

Malwiś coraz bardziej się rozkręca. Wcześniej zaczepiała psiaki do zabawy i jadła, jak nie było nas w zasięgu jej wzroku. Wczoraj popołudniu i dzisiaj już robi to coraz śmielej w naszej obecności :) bardzo cieszą te malutkie kroczki.

Haniu , nawet nie wiesz że lejesz miód na moje serce takimi wiadomościami :)

Link to comment
Share on other sites

Widac, że malutka jest bardzo delikatna. Potrzebuje czasu. Jestem niemal pewna, że mój psiak tez po takim stresie zachowywałby się jak Malwinka. Dobrze, że są postepy. Będzie dobrze :) sunia jest śliczna.... Więc jak już poczuje się bezpiecznie to w mig znajdzie domek.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Tianku napisał:

Ciekawe co u Malwinki :)

 

7 godzin temu, jaguska napisał:

Grudzień za progiem, proszę więc o dane  do przelewu. Czy Malwinka jest na fejsie? Rzućcie linkiem.

Co słychać u Malwinki?

Malwinka sama juz wychodzi na dwór i sama wraca do domu. Zaczyna być troszkę niegrzeczna. Wyjada kotom jedzenie, powarkuje na nowo przybyłych gości hotelowych ale tylko na początku bo za dzień, dwa jak się zapozna to juz jest ok. Podkrada ze stołu i zrzuca z niego. Sama jeszcze nie podchodzi do szafirki ale jak szafirka do niej podchodzi to nie ucieka. Powoli ale coraz więcej otwiera się na człowieka.

Powoli będziemy ją umawiać na sterylkę .

Malwinka ma wydarzenie na FB, tu jest link :

https://www.facebook.com/events/1745305259105062/?active_tab=discussion

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...