Jump to content
Dogomania

Malwa ma cudowny DOM. Już nie 9051 z Radys ale MALWINKA w hoteliku u szafirki


Sara2011

Recommended Posts

11 godzin temu, Sara2011 napisał:

Z bazarku imiennego Havanki Malwinka otrzymała oprócz pieknego imienia kwotę 446 zł. Bardzo, bardzo dziękuję Havance za bazarek oraz wszystkim darczyńcom tak zacięcie walczącym o piękne imię dla tej suni ).

Cieszę się, ze mogłam trochę pomóc, organizując bazarek, ale bez hojności darczyńcow, byłby nic nie wart !

Tu, na wątku Malwinki, też Wam chcę podziękować kochane PSIE ANIOŁY !!!

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, szafirka napisał:

Malwinka wydaje się być coraz bardziej wyluzowana, więc nie ma na co czekać - umówiłam sunię na sterylizację na 15 grudnia.

Dziękuję szafirko. Trzeba ciachać, nie ma na co czekać. Zeby nas tez cieczka nie zaskoczyła bo potem kilka miesięcy z głowy.

Link to comment
Share on other sites

Na konto Malwinki wpłynęły deklaracje za które ślicznie dziękuję <3

  • 10zł -Dorota Wandrychowska/08.12.2017/stała XII
  • 10zł -p.Irena z Katowic/08.12.2017/stała XII
  • 10zł -Istar19 /08.12.2017/stała XII
  • 20zł -Monika Frąckiewicz /08.12.2017/SPA
Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.12.2017 o 10:45, jaguska napisał:

Poleciała stała do Malwinki pies-ruchomy-obrazek-0343.gif 

Dziękuję :)

22 godziny temu, Tianku napisał:

Niedzielnie odwiedzam Malwinkę przesyłam buziaki i słoneczko smiley-blowing-a-kiss.png    sunshine-smiley.png

jutro przeleję moją grudniową deklarację 

Dziekuję :)

Link to comment
Share on other sites

Malwina to coraz większa spryciula. Podkrada ze stołu albo blatu coś co ją interesuje i kładzie sobie w legowisku. Ostatnio podsiadła koleżankę na legowisku jak ta wstała przywitać mojego męża. Szczeka na nowe psy i niektórych ludzi - gości. Smaczka nie weźmie z ręki, ale jak jej położę przed pyszczkiem i czekam, to zje. Kiedy stawiam miskę z jedzeniem od razu podchodzi do mnie, mogę ją wtedy dotknąć dłonią i nie ucieka. Kiedy wołam ją np. do kuchni, to nie przyjdzie, ale jak wołam wszystkie psiaki, to od razu przychodzi. Malwina jest typem kanapowca - na dworze chwilę pobiega, pogania, ale w domu głównie wyleguje się.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.12.2017 o 20:17, szafirka napisał:

Malwina to coraz większa spryciula. Podkrada ze stołu albo blatu coś co ją interesuje i kładzie sobie w legowisku. Ostatnio podsiadła koleżankę na legowisku jak ta wstała przywitać mojego męża. Szczeka na nowe psy i niektórych ludzi - gości. Smaczka nie weźmie z ręki, ale jak jej położę przed pyszczkiem i czekam, to zje. Kiedy stawiam miskę z jedzeniem od razu podchodzi do mnie, mogę ją wtedy dotknąć dłonią i nie ucieka. Kiedy wołam ją np. do kuchni, to nie przyjdzie, ale jak wołam wszystkie psiaki, to od razu przychodzi. Malwina jest typem kanapowca - na dworze chwilę pobiega, pogania, ale w domu głównie wyleguje się.

No i kanapy będziemy szukać Malwince :). Dziękuję Haniu za wieści :).

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...