Jump to content
Dogomania

Dragon pojechał do DT potrzebna pomoc w leczeniu


Recommended Posts

Tradycyjnie jak zawsze , na początku jest boom a później sensacja się opatrzy ... jest bezpieczny , zadbany , szczegół że sam sobie domu nie znajdzie ale kogo by to obchodziło , na przyszły tydzień mam nadzieje uda się załatwić nowe zdjęcia i pełną parą ruszam na poszukiwanie domu dla niego 

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje za odwiedziny u Dragusia :) on potrzebuje Waszych dobrych mysli i kciukow. 

mdk8 Twoja Julcia tez juz powinna byc w swoim domku, ale niestety tym duzym jest trudniej :( kiedys kupilam na bazauku Julci perfumik,zawsze jak otwieram flakonkik,zeby sabie niuchnac to mysle o Julci :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wątek mam zapisany i czytam cały czas, bo to ONek, czyli moja ukochana psia rasa. W naszym domu (dwa pokoje w bloku) , jest już czwarta ONka, tym razem ze schroniska. U Córki, mój pierwszy tymczas, starszy ONek. Wszystkim ONkom z dogo i fb gorąco kibicuję, ale coraz więcej bezdomnych i schroniskowych ONków. Płakać się chce.....

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Trochę Dragona na święta :)  przepraszam za jakość ale fotograf amator to za mało żeby Draga obfocić , będzie wołany fachowiec po świętach , pies jest całkowicie gotowy do adopcji , uszu trzeba pilnować i czyścić ale nie jest to wyższa matematyka . Kto pokocha i da dom ? 

25590214_1985808538126153_1459763307_o.jpg

25590229_1985808741459466_1352580864_o.jpg

25590434_1985808634792810_958270505_o.jpg

25593031_1985808864792787_1175772081_o.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Zycze Dragonikowi z okazji Swiat domku najlepszego na swiecie, kochajacej Panci/Pancia mieciutkiej kanapy i duzo zabawy no i zeby uszko nigdy juz nie bolalo. 

Wszyskim, ktorym los Dragona nie jest obojetny, ktorzy mu kibicuja i kciuki za niego trzymaja zycze wesolych Swiat Bozego Narodzenia.

 

wesolych-swiat-bozego-narodzenia.jpg

Link to comment
Share on other sites

                        Serdeczne życzenia dla cioć i dla Dragona,

                  oby w przyszłym roku znalazł ten specjalny domek,

                                          już na stałe i na zawsze

                                                    ozdoba-choinkowa-ruchomy-obrazek-0149.gi

Link to comment
Share on other sites

Pomimo ogłoszeń , niestety ale nie była ani jednego pytania o Dragona , serce mi pęka bo chciałabym żeby miał ciepło w dupkę a w kojcu to raczej nierealne pomimo futra jakie posiada na pewno byłoby mu przyjemniej w domu , nie znacie chociaż jakiegoś DT który by go przyjął za karmę ?   Myślę że Drago może mieszkać z psami ( samcami ) oczywiście potrzebne by było zapoznanie ale w hotelu nie wykazuje agresji , nie wiem niestety jak koty ale na pewno może mieszkać z dziećmi :)  Będę na dniach wołać znowu tego fotografa i zrobię mu ogłoszenia na całą Polskę , może ktoś go wypatrzy 

26543248_2002958563077817_1336853711_o.jpg

26540960_2002958399744500_1333131427_o.jpg

26540261_2002957223077951_1595313188_o.jpg

26540203_2002957273077946_1657943206_o.jpg

Link to comment
Share on other sites

ONek z takim charakterem to marzenie i jeszcze bardzo urodziwy. Tak mi go zal,ze jeszcze nikt go nie wypatrzyl. Gdybym mogla to bym sie chwili nie zastanawiala ale niestety moj pies nie zaakceptuje drugiego samca a w dodatku wiekszego a poza tym mieszkam tysiac km od Dragona :( tez gdybam...

Moze ktos mu zooferuje chociaz tymczas, miec takiego Dragusia w domu to sama radosc.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo żal, że jeszcze nikt nie zechciał dać domu Dragonowi. To chyba niedobry czas na razie na adopcje, ludzie powoli dopiero dochodzą do siebie po szaleństwie świątecznym :( Mocno wierzę, że teraz rozdzwonią się telefony. Wciąż jest wiele osób bardzo lubiących ONki

 

Link to comment
Share on other sites

Cudownie byłoby jakby dom się znalazł, ale i tak pocieszające jest to, że już nie siedzi w tym chlewiku i uszka ogarnięte, nie cierpi i może pobiegać. Z domami ciężko, bo najczęściej ludzie, którzy kochają zwierzęta mają swoje, czasami kilka - i trudno to wszystko pogodzić i ogarnąć. Ja myślę, że nadejdzie taki dzień, że wpadnie komuś w oko, kogoś wzruszy jego smutna historia. Wiele psów nawet z problemami znajdowało domy, a Dragon jest bezproblematyczny na to wychodzi, i taki śliczny.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

mam umówionego znowu fotka na koniec tygodnia , Dragon jest po czesaniu więc mam nadzieje że nowe zdjęcia sprawią cud ... nie mam pomysłu jak mogę mu jeszcze pomóc :(     oprócz niego mam Lorda też piękny owczar i też cisza ... tylko o młode mam pytania , jakby ktoś grosza chciał do zdjęć dorzucić to się nie obrażę , leczenie uszu cały czas trwa :( 

25564699_1985661538140853_1610145864_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...