Jump to content
Dogomania

Dragon pojechał do DT potrzebna pomoc w leczeniu


Recommended Posts

2 godziny temu, marzkagdy napisał:

Anna Głuszko proponuje kolację w Warszawie restauracja Eteria cw 100 zł , licytujemy na FB do niedzieli 26.11 do 20.00 kto się skusi i pomoże Dragonowi ?  http://www.eteriarestauracja.pl/

Rowniez bardzo zachecam do licytacji kolacji, sama bym sie skusila, zeby pomoc Dragonowi, ale mieszkam za daleko :(

Dobrze, ze uchole wyczyszczone. Musial sie biedak wycierpiec, widac,ze to dlugotrwale zaniedbanie ehh... Teraz ten gronkowiec ,zeby dalo sie wytepic . Zdrowiej Dragonie.

Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, marzkagdy napisał:

nie ma póki co takiej konieczności , Dragon uzbierał pieniądze na hotel i mam nadzieje że na leczenie też wystarczy , skarpeta ma tyle innych na głowie że jak już nie będzie żadnych środków to się do nich uśmiechnę 

ok. Dobrze ,że chłopak na razie zabezpieczony finansowo.  

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Syla napisał:

Skoro jest mdk8....to wszystko ok.Gdyby potrzebna była kasa, proszę pisać.Zawsze pomagam.

Bardzo milo z Twojej strony :) Dragon na chwile obecna zabezpieczony ale wiadomo duzemu i starszemu na ogol  trudniej. Dziekuje w imieniu Dragona za oferowana pomoc, tez mu bardzo kibicuje. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.11.2017 o 00:05, Margo3011 napisał:

Bardzo milo z Twojej strony :) Dragon na chwile obecna zabezpieczony ale wiadomo duzemu i starszemu na ogol  trudniej. Dziekuje w imieniu Dragona za oferowana pomoc, tez mu bardzo kibicuje. 

Pewnie dlatego zawsze lubiłam te stare i mniejsze.To nie norma, bo na kucyki, konie, też wpłacam, a z Psitula, też wpłacałam na te większe.Wystarczy napisać,jeszcze tu zaglądam.Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...