Jump to content
Dogomania

03.12.2017r TOSIA POJECHAŁA DO SWOJEGO DOMKU!!BĄDŹ JUZ ZAWSZE SZCZĘŚLIWA CUDNA SUNIECZKO!!!TOSIA, MIKROSKOPIJNA SUNIA, MAMUSIA PUCHATYCH KULEK JUŻ W BDT!!


Recommended Posts

9 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Na chwilkę obecną Tosieńka nadal do "wzięcia" Pani z Poznania vel Warszawy (jest muzykiem, koncertuje w Warszawie stąd dwa domy) bardzo, bardzo chce adoptować Tosię, ale ja mam obawy...Pozostałe domki nie dla Tosi...

W takim razie szukamy domku bez żadnych obaw !

B-b na ogłoszenia maluszków wpłaciłaś 2 dyszki. Wykorzystałam 4,50 zł, pozostało 15,50 zł na wyróżnienie ogłoszenia Tosi. Zaraz jej wykupię...

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Havanka napisał:

W takim razie szukamy domku bez żadnych obaw !

B-b na ogłoszenia maluszków wpłaciłaś 2 dyszki. Wykorzystałam 4,50 zł, pozostało 15,50 zł na wyróżnienie ogłoszenia Tosi. Zaraz jej wykupię...

Oki :)

3 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Tosia, Tosieńka...Bisous28.gif

DSC05317.JPG

 

Mordka kochana! :D

Link to comment
Share on other sites

Byłam dzisiaj w odwiedzinach u Tosieńki. Bardzo się ucieszyła na mój widok, ogonek w ruchu, wskoczyła na kolanka. Stres powoli mija, jest zdecydowanie bardziej radosna.

Dowiedziałam się też, że Tosia  potrafi burczeć na inne sunie....natomiast z pieskami chętnie by się pobawiła....Sprawdzimy jeszcze jak do kotków. Do ludzi i dzieci mega przyjazna.

Na spacerki chodzi bardzo chętnie, na widok branych do ręki szeleczek przybiega i grzecznie czeka na włożenie. 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Havanka napisał:

Ogłoszenie Tosi od dziś do 13 grudnia, promowane na OLX:

Dziękuję Havanko!! Telefony o Tosię dzwonią, nawet ze Śląska, ale....Na razie jeden jest brany pod uwagę, chociaż tutaj znowu mam wątpliwości....Państwo na emeryturze, mieli psiaczki, kilka miesięcy temu odeszła im sunia...Pani znalazła ogłoszenie Tosi za namową synowej.  

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Dziękuję Havanko!! Telefony o Tosię dzwonią, nawet ze Śląska, ale....Na razie jeden jest brany pod uwagę, chociaż tutaj znowu mam wątpliwości....Państwo na emeryturze, mieli psiaczki, kilka miesięcy temu odeszła im sunia...Pani znalazła ogłoszenie Tosi za namową synowej.  

Dobrze, ze jest odzew na ogłoszenia. Mnie też marzy się domek, ale bez żadnych wątpliwości. On na pewno gdzieś jest...

Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, b-b napisał:

Jestem pewna, że wybierzesz ten najnajnaj! :)

No niestety, jeden domek się wycofał, przygarnął sunię z ( jak to pani określiła)  "dzikiej hodowli". 

Sprawdzamy reakcję Tosi na inne suczki, ponieważ w tym drugim domku córka pani ma sunię i często przychodzi w odwiedziny. Pani cierpliwie czeka, Tosia bardzo się podoba. 

Dzisiaj miałam zapytanie, "czy to jamnik szorstkowłosy?" k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,28_pn_orig.

Dzwoniła też pani, mająca dwa psy na podwórku, no ale Tosia miałaby być w domu....

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

No niestety, jeden domek się wycofał, przygarnął sunię z ( jak to pani określiła)  "dzikiej hodowli". 

Sprawdzamy reakcję Tosi na inne suczki, ponieważ w tym drugim domku córka pani ma sunię i często przychodzi w odwiedziny. Pani cierpliwie czeka, Tosia bardzo się podoba. 

Dzisiaj miałam zapytanie, "czy to jamnik szorstkowłosy?" k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,28_pn_orig.

Dzwoniła też pani, mająca dwa psy na podwórku, no ale Tosia miałaby być w domu....

Jeśli to ma być TEN ...to i tak będzie :D

Nie będę komentować <wrrrr>

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...