Jump to content
Dogomania

03.12.2017r TOSIA POJECHAŁA DO SWOJEGO DOMKU!!BĄDŹ JUZ ZAWSZE SZCZĘŚLIWA CUDNA SUNIECZKO!!!TOSIA, MIKROSKOPIJNA SUNIA, MAMUSIA PUCHATYCH KULEK JUŻ W BDT!!


Recommended Posts

03.12.2017r Tosieńka pojechała do swojego domku do Warszawy!! Kochana suniu, bądź już na zawsze szczęśliwa!!!89b8ba063867_vu_orig.gif

Tak jak obiecałam, zabrałam dzisiaj ze schroniska mamusię puchatych kulek. 

Suczka nie waży nawet 5 kg. W książeczce ma wpisany rok urodzenia 2014. 

Jest bardzo spokojna, uległa, pozwala na wszelkie zabiegi, nie protestuje. Chodzi na smyczy. Sygnalizuje potrzebę wyjścia na dwór. 

Sunia miała dzisiaj wyjęte szwy po sterylce. Domek tymczasowy już zadba o to, aby wszystko pięknie się wygoiło. 

Na razie malutka jest mega wystraszona i zestresowana....zjadła troszeczkę, popiła wody...Pięknie położyła sie na legowisku, które przywiozła rodzinka Małej Mi...

DSC05208.JPG

DSC05209.JPG

DSC05206.JPG

DSC05207.JPG

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Formy pomocy dla Tosi:

1. Fundacja ZEA  serduchooo7.gif- opieka weterynaryjna (odrobaczenie, odpchlenie, preparat na kleszcze)

 

Stan konta :

310,98 na dzień 08.11.2017r (pieniążki pozostałe po adopcji córeczek Tosi) 

- 18,86 (zakup karmy, paragon na str 2 wątku)

                                                                                                                                  

Stan konta : 292,12 zł na dzień 08.11.2017r

                        - 12,31 (zakup karmy, paragon na str 6 wątku)

                                                                                                                                 

Stan konta : 279,81 zł na dzień 18.11.2017r

                   - 279,81 zł przekazane na leczenie suni z tego wątku:  

 

 Stan konta : 0,00 zł na dzień 16.12.2017r

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Havanka napisał:

Melduję sie u Tosi ! Pięknie ja Asiu nazwałaś. Sunia pewnie w szoku; tyle zmian w tak krótkim czasie. Teraz musi się trochę oswoić z nową sytuacją, miejscem, nowymi ludźmi. Wkrótce stres minie i poznamy Tosię "od podszewki" !

Witaj Havanko!! Na pewno za kilka dni Tosia pokaże, jaka jest naprawdę!! W tak cudnym domku, pod opieka pani Moniki i Dorotki szybciutko dojdzie do siebie.

 

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Witaj Havanko!! Na pewno za kilka dni Tosia pokaże, jaka jest naprawdę!! W tak cudnym domku, pod opieka pani Moniki i Dorotki szybciutko dojdzie do siebie.

 

Też tak myślę. Teraz jednak widać, zwłaszcza na pierwszym zdjęciu, jak bardzo jest zmęczona dzisiejszymi zmianami.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, uxmal napisał:

Mała Mi jest bardzo podobna do mamusi :)

Tak Martuniu, ale wadę zgryzu ma taką jak Kropeczka k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,28_pn_orig. 

Byłam w odwiedzinach u malutkiej Tosi. Jest bardzo spokojniutka, cichutka, grzeczna. Prosi o wyjście, na widok szeleczek macha ogonkiem. Nie rzuca się na jedzenie, podchodzi, podskubuje, pochrupuje, nosi kulki na legowisko... Ma mnóstwo strupków na ciele....może po kleszczach....

A tak sobie śpi maleństwo.....

IMG_20171106_211815.jpg

IMG_20171106_211826.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Witaj kochany eliku!!! Tosieńka w tym samym domku tymczasowym co była Inka i maluchy, więc zdjęcia będą cudne!! Razem będziemy śledzić metamorfozę Tosi!!

Będę zaglądać z przyjemnością :)

Kurczaki, nie pamiętam, która to była Inka. Tyle tych suniek się tu przewinęło  :)

Sunia już jest śliczna więc ta metamorfoza nie będzie tak spektakularna, jak inne :)

DSC05208.JPG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...