Jump to content
Dogomania

Szkolenie dorosłego psa


Anonimek

Recommended Posts

Tak nawet dużo starszego psa da się oduczyć złych nawyków. Natomiast zamiast książki czy oglądania filmów w internecie radzę pójście na kurs podstawowego posłuszeństwa lub BH, gdzie trener pozna złe nawyki  i zaproponuje odpowiednie szkolenie. Napisz z jakiego miasta lub okolicy jesteś, a postaram się polecić Ci dobrą szkołę.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie. Ja adoptowałam 5-letniego psa, ktory był kochany ale kompletnie nie wychowywany, miał złe nawyki i co gorsze bał się hałasów i udało mi się oduczyć od złych nawykow i czego się nie spodziewałam - odczulić go prawie calkowicie na hałasy. Więc można - ale rada Zagrodowego jest słuszna.Ja dalam radę sama ale mam psy 50 lat, hodowałam, wystawiałam i szkoliłam więc miałam jakie takie doświadczenie.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, dwbem napisał:

Właśnie. Ja adoptowałam 5-letniego psa, ktory był kochany ale kompletnie nie wychowywany, miał złe nawyki i co gorsze bał się hałasów i udało mi się oduczyć od złych nawykow i czego się nie spodziewałam - odczulić go prawie calkowicie na hałasy. Więc można - ale rada Zagrodowego jest słuszna.Ja dalam radę sama ale mam psy 50 lat, hodowałam, wystawiałam i szkoliłam więc miałam jakie takie doświadczenie.

Jakie takie doświadczenie - Nie kokietuj:)   przecież na dogo niewiele  jest osób dorównujących Ci fachowością i znajomością tematu.

A wracając do tematu wydaje mi się, że właściwe szkolenie przy nosi tyle samo albo nawet więcej korzyści właścicielowi niż psu i daje mu podstawy do dalszej pracy z psem. Poza tym na szkoleniu mogłam w końcu przedyskutować zachowanie swojego psa i opanować emocje przede wszystkim swoje:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...