Jump to content
Dogomania

Pies jako antykoncepcja


A.pollonia

Recommended Posts

Cześć wszystkim! 

To mój pierwszy post tutaj. Zdecydowałam się zapytać, ponieważ nie potrafię znaleźć odpowiedzi w internetach... Otóż mój problem polega na tym, że mój pies zachowuje się dziwnie w momencie kiedy mój mąż zaczyna się do mnie w jakikolwiek sposób zbliżać. Wystarczy, że się się przytuli, a Poldek już jest i drapie nas po nogach. Pocałuje - pies piszczy. Usiądzie obok mnie na kanapie, młody wciska się pomiędzy nas. Już nie mówię o innych (bardziej intymnych) sytuacjach, ponieważ zaczyna się zachowywać jakby działa się komuś krzywda! (nie wiem czy mnie czy jemu). Piszczy, skacze, szczeka (a normalnie nie szczeka wcale!), próbuje nas rozdzielić. Zamknięcie drzwi do pokoju skutkuje niesamowitą awanturą - drze się jakby go ktoś obdzierał ze skóry... Dlatego nie muszę chyba mówić, że mały terrorysta dopina swego i nici z zabawy ;)

Problem może wydawać się śmieszny, ale na dłuższą metę jest bardzo irytujący i skutecznie zniechęca do wszelkiego okazywania sobie czułości.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Mój pies również się uaktywnia w takich sytuacjach tyle że on dołącza się do nas. A przynajmniej próbuje :) Spróbujcie usiąść na kanapie obok siebie. Jeżeli pies jest spokojny dajcie mu przysmak. Później np. złapcie się za ręce - spokojny pies = nagroda. Wszystko małymi kroczkami. Jeżeli w jakimś momencie pies zacznie piszczeć lub drapać Cię po nogach wróćcie do poprzedniej fazy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...