• Announcements

• Admin

Regulamin Forum   12/31/16

Dogomania na Facebooku
      https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    
Sign in to follow this  
Followers 0
Szymon8546

Dusznośći i powiększenie serca u psa

2 posts in this topic

Witam, od około tygodnia mój pies ma taki jak by kaszel... Co prawda już miał to dawno temu ale jakoś nikt nie zwracał na to uwagi ponieważ pojawiało sie to bardzo rzadko. Z ostatnimi dniami ten problem się nasila mój pies to rasa Pinczera czyli bardzo małego psa Dzisiaj byłem z nim na kontroli a weterynarz dał mojemu psu głupiego jasia (lek usypający) i poklikał mu kilka zdjęć by zobaczyć co jest przyczyną problemu. Okazało się że mój piesek ma zapalenie krtani a do tego ma powiększone serduszko... Wiem że dużo osób miało już taką przyczynę u swoich pupilów więc może poradzili by mi jak skutecznie zapobiedz problemowi. Jestem na jutro umówiony z weterynarzem na zastrzyk by mój pies nie miał zapalenia krtani we wtorek mam badania echo serca. Bardzo się boje o mojego psa ;( może wy znacie jakieś domowe sposoby by troche pomóc pieskowi...

Ale problemowi nie da sie zapobiec,bo on juz istnieje.Trafiłes na dokładnego weta,Twoj piesek ma szczęście.Zapalenie krtani będzie wyleczone antybiotykiem w zastrzyku,a co dalej - wyjaśni sie po badaniu serduszka.

Czekałeś długo bagatelizując kaszel,teraz do wtorku cierpliwie wytrzymaj.

Domowych sposobów nie ma,bo nie wiadomo co pieskowi jest,jaka jest przyczyna powiększenia serca.

Daj znać we wtorek po EEG,piesowi zycze zdrowia,M.