Jump to content
Dogomania

ŻEGNAJ UKOCHANY PELIKANKU! Teraz Jadziunia, z pelikankowego dt, serdecznie prosi o wsparcie.


Recommended Posts

2 godziny temu, Monika z Katowic napisał:

Kochani Darczyńcy! 

Bardzo chciałabym, abyśmy razem podjęli decyzję w sprawie zakupu obroży przeciwpchelnej "Foresto" firmy Bayer. Koszt: 95 złotych. Obroża służy do zwalczania i ochrony przed pasożytami skórnymi - kleszczami.  Chroni przed pchłami przez cały sezon, skuteczne działa na larwy, nimfy i dorosłe osobniki kleszczy. Zaznaczam, że Pelikanek ma na to środki - stan pelisiowej skarbonki na dzisiaj to 690 złotych.

Znalezione obrazy dla zapytania serca z kwiatów

A oto fotki naszej psiej ślicznoty z dzisiaj! Taka już słoneczna wiosna w Krakowie! Przy okazji dziękuję domkowi tymczasowego za wspaniały kontakt i wzorową opiekę nad naszym kochanym pupilkiem.

Ja jestem za. Musimy zabezpieczać naszych pupili przed niebezpiecznymi pasożytami.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.04.2018 o 00:44, agat21 napisał:

Jestem za obróżką

i ja też, choć ze swoją skromną deklaracją nie czuję się "darczyńcą", po prostu pomagam :)

wydaje mi się, że jeśli są pieniążki, to trzeba kupić - opiekun wie, co dla psa jest niezbędne i najlepsze, ja tylko skromnie wspieram psiaka.

Pozdrawiam serdecznie!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Monika z Katowic napisał:

Moja koleżanka Marzenna też uważa, że Peliś powinien mieć obróżkę, żeby robaczki różne przypadkiem nie "kujnęły" Go w uszko , doooopke czy inną część psiego ciałka.

Znalezione obrazy dla zapytania wesoÅa buźka

No i bardzo słusznie :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.04.2018 o 19:55, Jolanta08 napisał:

Wszystkie psiaczki urokliwe a Pelikanek wyróżnia się z gromadki ok.gif

Zgadzam się w całej pełni i poniżej zamieszczam najnowsze fotograficzne dowody.

W oczekiwaniu na smaczki wszyscy robimy smutne minki.

a84d8e74ad69c192gen.jpg

Bo tak sobie tłumaczymy, że ten, kto zrobi najsmutniejszą dostanie największy smakołyk...

5ab4a3d7baab172egen.jpg

Oczywiście tylko na pozór jesteśmy poważni i smutni... Tak naprawdę drżymy z emocji!

8e6c03655e79a7d0gen.jpg

A kiedy nadchodzi odpowiednia chwila przez pomyłkę zjadamy nawet rękę, która nas karmi - hi, hi, hi.

96410bfcc87bc471gen.jpg

Jak już sobie podjemy to z powagą pozujemy do zdjęć portretowych - Pelikanek z przyjaciółką Benią.

8f879c35c15be264gen.jpg

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj byłem u lekarza! 

06a7717d35fa3694gen.jpg

Zaprezentowałem biegi, szczekanie, ale najwięcej to... biadoliłem. Szczególnie przy pobieraniu krwi.

Nie dostałem medalu, ale ogólnie dzielny pacjent ze mnie.

4a18e635b501608dgen.jpg

Nie ukrywam, że zdrowo mnie wkurzyli, kiedy po pobraniu krwi założyli mi czarny bandaż!

A każdy widzi jak bardzo czarny kolor nie komponuje się z moim białym futerkiem! 

0e0ee5562e3b0885gen.jpg

Pan doktor osłuchał moje seduszko (jest w normie).
Mam jakieś szmery w tchawicy (może początek zapadnięcia - oby nie).
TU SĄ MOJE WYNIKI BADANIA KRWI:
 
Za moją wizytę i badanie krwi zapłaciliście 70 złotych. 
Dziękuję Wam wszyscy moi Opiekunowie!
 
46d2088091e83646gen.jpg
  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Moniko, mogłabyś wkleić piękny konwaliowy portrecik Pelikanka i Beni na wątek Beniusi?... Elik się ucieszy, jak wróci z podróży. Wszystkie Fanki się ucieszą. Zwykłe zdjęcie podkradłabym sama, ale  ten portret to jednak Twoje dzieło i nie chcę łamać praw autorskich... happy.gif

Dobrego wieczoru dla Pelikanka i jego Przyjaciół. happy.gif

 

Link to comment
Share on other sites

Jestem też za obrożą Foresto, na ZooArt jest trochę tańsza, ja tam kupuję bo mam trzy psy więc mi się opłaca. Pelikanek cudny, na razie nie mogę wspomóc bo mam 13-letnią staruchę po operacji więc mnie w tym miesiącu nieźle szarpnęła. Może w maju wyjdę na plus to coś choc jednorazowo podeśle - zapytam wtedy o konto.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...