Jump to content
Dogomania

agresja wobec domowników


baroton

Recommended Posts

Witam, 

mam dwie suczki, 1,5 letnie skundlone owczarki niemieckie. Dziś na spacerze doszło do niecodziennej sytuacji, jeden z psów mnie ugryzł, i zastanawiam sie z jakiej przyczyny mogło do tego dojść. Suczki mieszkają u mojej mamy od szczeniaka, przez ten czas dosyć regularnie bywałem u psów, bawiłem sie, tresowałem. Są to dwie siostry, jedna zdominowała drugą, i to właśnie ta zdominowana mnie dziś ugryzła. 
Do sytuacji doszło na spacerze, na którym byłem razem z mamą. Po drodze odwiedziłem znajomego od którego musiałem wziąć wkrętarke, znajomy ma owczarka niemieckiego z którym suczki sie dobrze znają. ale stwierdzilismy, ze tym razem nie będziemy wchodzić, wiec mama została z obiema suczkami na zewnątrz. Wychodząc z działki znajomego chciałem odebrać jednego psa od mamy i wtedy pies ugryzł mnie w noge. Podchodząc do mamy w ręku trzymałem wkrętarke, może pies sobie coś skojarzył? Chociaż już wcześniej miały styczność z przeróżnymi narzędziami w tym tą wkrętarką. Albo była zazdrosna o psa znajomego?

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...