Jump to content
Dogomania

POMOCY!Pilnie szukam PDT dla kotków...małych i dużych.


DORA1020

Recommended Posts

Szukam dt dla   dwoch kotkow:

7 mieięcznego kocurka Jaśmina i rocznej miłej koteczki Kolędy,zeby nie zostaly na świeta w klatkach lecznicowych.

Jak na razie nie udalo mi sie znalezc dt  dla zadnego kotka:(  ale mam nadzieje

 

Jaśmin

 

5a2176d94abae_Jamin1.jpg.caa29b87ca6745efb912a7fbd665ff72.jpg

 

Kolęda

5a21772952470_Kolda.jpg.6ca36fd0d526e6978ae429f8fe487bea.jpg

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Pilnie szukam domu tymczasowego dla 3 malutkich kotkow,ktore musza opuscic lecznice.

Wprawdzie nikt tutaj nie zaglada,ale zawsze zostaje jeden procent nadziei

Fruzia i Staś znalazly dom stały./Plusem bylo to,ze były w DT/

Maluchy równiez szybko powinny znalezc dom,jednak  wczesniej musza trafic do domu tymczasowego

chociazby po to,zeby mozna bylo zrobic im ładniejsze zdjecia do ogloszen

wetka nigdy nie ma czasu,a jak maluszki maja w takim razie znalezc dom

gdyby tylko one byly w lecznicy to moze doprosilabym sie o zdjecia

a tak jest jeszcze 7 miesieczny kocurek Jaśmin...cudo miziak

i roczna mama tych kotkow,Kolęda,ktora również czeka na dom

 

 

04ed4846a967f3e3med.jpg

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Niestety ogloszenia ida od dawna,kotki miziaczki  czekaja na domy,kto zechce dzikiego?

Moze niekoniecznie dzikiego,ale bojącego sie czlowieka i omijajacego go z daleka

w tej chwili szukam PDT tylko dla Stasia

z Fruzia Madie sobie poradzi,koteczka przyszła do łóżka,ale jak tylko Madie poruszyła ręką to zwiała,ma duzą szanse na miziaka,niekoniecznie na kolankach,ale przutulającą sie do człowieka

natomiast Staś potrzebuje częstszego kontaktu z człowiekiem

Staś dogaduje sie z innymi kotami i z psiakiem,ktory lubi koty

przed wyjazdem do PDT  kocurek bedzie wykastrowany

szuka mu domu Baltimoore,joanka,agat21,bakusiowa

i nic:(

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam i ja, przepraszam, że zamilkłam na poczcie i nie odpisuję, ale trochę komplikują mi się sprawy życiowe i mam ograniczone możliwości działania teraz. Z moich znajomych "zakociłam" ostatnio na maksa kolejne 2 osoby, nie mam już pomysłu do kogo uderzać. Mam się niebawem jeszcze widzieć z koleżanką, która ma już 3 koty, więc szanse nie są duże :(

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, agat21 napisał:

Czy te kotki, które siedzą w lecznicy już 3 miesiące to kociczki czy kocurki?

To sa wiskasowe kocurki

odemnie ta lecznica 50km,wiec nie widziałam kotków,ale byla ala123 i to ona zrobila im zdjecia w klatce,zdjecia z piórkami zrobiła wetka

ala mówiła,ze koteczki są bardzo miłe i piekne

mam mało zdjęć,wetka jest bardzo zapracowana,nie ma czasu na sesję foto,ma jeszcze inne kotki w klatce i pracę zawodową

więc kotki chociaz śliczne,wiskasowe nadal siedzą w klatce

myślę,że gdyby były w dt  szybko znalazłyby dom

kotki zostały uratowane przed zjedzeniem ich przez pchły,

niestety u tych psychicznie chorych/od których zabrałam wiskasy/ jest kotka,więc i następne kotki:(

Ale zostalo towarzystwo kilka dni temu zabrane....wszystkie.....

kotka.....7 miesięczny kocurek i 3 male 2 miesięczne kotki:(

Kotka ma chore oczko,kocurek ma jedno jąderko i bedzie operowany,bo to drugie musi być wyjete z brzuszka,małe koteczki były bardzo zarobaczone,robale na oczach wychodzily z dupinek,trzeba bylo rowniez usuwac robale z kontenerka ,w ktorym jechaly kotki,zapchlenie totalne,ruszające sie futerka,no i maluchy wszystkie maja kk,i cała piątka trafiła do lecznicy.Koszty ratowanai tych kotków będa ogromne.

Zeby chociaz wiskasy znalazły dt ,jest tam jeszcze koteczka 2letnia tri,trafila do klatki ze śmietnika,w tym samym czasie co wiskasy,ale jest troszeczke dzikuska,po 3 miesiącach siedzenia w klatce jest lepiej,nie moze byc wypuszczona,bo idzie zima,a kicia siedzi w ciepelku.

I jeszcze wiele....wiele ...kocich problemów...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...